Tansaş Kurbanlık Koç ve Dana Fiyatları 2013

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Tansaş Kurbanlık Koç ve Dana Fiyatları 2013
tansaş kurbanlık koç fiyatları, tansaş kurbanlık dana fiyatları, tansaş kurbanlık fiyatlarıSevgili melekler, mübarek Kurban Bayramı'na az bir zaman kala kurbanlık alımları için satış alanları gezilmeye başlandı. Ege'nin marketler zinciri Tansaş'ta da kurbanlıklar her yıl olduğu gibi bu yıl da satışa sunuldu. Tansaş'ta Kurbanlık dana ve kuzular %100 veteriner hekim kontrolunde bayram namazına takiben, noter huzurunda İslami Kurallara uygun kesilecektir. İşte Tansaş'ta 2013 kurbanlık koç ve dana fiyatları...kurbanlık-tansaş.jpgTansaş Kurban Fiyatları;
12-14 Kg.'lık Koç 575 TL Money Visa ile 525 TL
16-18 Kg.'lık Koç 675 TL Money Visa ile 625 TL
Büyükbaş Hayvan 1/7 Hisse (16-18 kg. kemiksiz et) 695 TL Money Visa ile 645 TL

Money Card'a özel 12, Bonus, World ve Maximum kart'a özel 8 taksit fırsatıyla..

Kurban kolinizi Tansas’tan aldıgınızda; Koç için; kolinizdeki parçaları, istediginiz sayıda kemikli olarak bölebilir. Dana için; Kolinizdeki etlerin istediginiz bölümlerini kıyma, kusbası, parça et olarak hazırlayabilir.

Tansaş Kurbanlıklarınızı İslami kurallara uygun olarak çağdaş yöntemlerle ve hijyenik koşullarda kesilecektir. Kesimler İzmir'deki Tanet tesislerinde noter huzurunda bayramın ilk günü veya ikinci günü yapılacaktır. Koç için 2 but, 2 kol, 2 kafes, 1 gerdan ve 1 böbrekyatağı şeklinde; dana hisse için 7 eşit hisse olarak hazırlanacak, hijyenik ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde kolilenecektir.
 
Üst