Tansiyon düşüklüğü yorgunluk hamilelik belirtisi mi

C

Ceylan123@

Forum Okuru
Tansiyon düşüklüğü yorgunluk hamilelik belirtisi mi
Merhaba iyi günler. Birliktelik yaşadım ve içeriye boşalma olmadı. Benim adetim 10 gün sürüyor. En son 30 temmuzda oldum ve 8 ağustosta bitti. İki adetin arası 32 gün falan sürüyor. Ama şuan 35 gün oldu. temmuz ayında iki adet arası 30 gün sürmüş. Haziran ayında da 25 gün sürmüş. Bununla bi bağlantısı olabilir mi. 2 hafta önce tansiyon düşüklüğü oluyordu ve yorgun hissediyordum. Hamilelik olabilir mi? Çok fazlada stres yaşadım. Akıntım var fazlaca. Ve rengi farkli. Beyaz ve kahverengi değil. Ve çok aşırı kokuyor. Hergün iç çamaşırı değiştiriyorum. Ekşimsi gibi bir kokusu oluyor. Sizce ne olabilir enfeksiyon mu hamilelik mi ?

Eğer hesaplamalarınıza göre adetinize 2-3 gün var ise ya da bi kaç gün geçti ise eğer hamileyseniz bunu tabiki hamilelik testi ile hemen çözebilirsiniz. Bence test yapın hiç test yaptınız mı ?

Eğer hesaplamalarınıza göre adetinize 2-3 gün var ise ya da bi kaç gün geçti ise eğer hamileyseniz bunu tabiki hamilelik testi ile hemen çözebilirsiniz. Bence test yapın hiç test yaptınız mı ?
Hayır bugün yapacağım. İlk hamilelik belirtisi göğüs hassasiyeti ve kabızlıkmış tam tersi bir kaç gündür ishalim. Bunların ikisi de yok. Sizce hamilelik varmı? Ve kendimi öyle hissetmiyorum. Bu ay tam yumurtlama döneminde fazlasıyla stres yaşadım. Ağlamalarım vs çoktu. Bundan da olabilir mi?

Hayır bugün yapacağım. İlk hamilelik belirtisi göğüs hassasiyeti ve kabızlıkmış tam tersi bir kaç gündür ishalim. Bunların ikisi de yok. Sizce hamilelik varmı? Ve kendimi öyle hissetmiyorum. Bu ay tam yumurtlama döneminde fazlasıyla stres yaşadım. Ağlamalarım vs çoktu. Bundan da olabilir mi?
Gebelik testi yapmadan hamile olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. + Akıntınızın kokulu olması enfeksiyon bulgusu taşıyor. Bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Gebelik testi yapmadan hamile olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. + Akıntınızın kokulu olması enfeksiyon bulgusu taşıyor. Bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.
Akıntm şeffaf ve beyaz oluyor. Koku yok artık. Ve çok fazla akıntı da yok. Sabahları çok az şarıltı halinde olmayarak burnum kanıyor. Sıcaktan olabilir mi diye düşünüyorum. Ve hiç bir hamilelik belirtiside yok göğüsler, kabızlık vs. Adetim 2 gün olmuş gecikme. Adet belirtiside yok. Test yapmaya fırsatım olmadı. O yüzden lütfen anlattığım kadarıyla yorum yapabilir misiniz

Akıntm şeffaf ve beyaz oluyor. Koku yok artık. Ve çok fazla akıntı da yok. Sabahları çok az şarıltı halinde olmayarak burnum kanıyor. Sıcaktan olabilir mi diye düşünüyorum. Ve hiç bir hamilelik belirtiside yok göğüsler, kabızlık vs. Adetim 2 gün olmuş gecikme. Adet belirtiside yok. Test yapmaya fırsatım olmadı. O yüzden lütfen anlattığım kadarıyla yorum yapabilir misiniz
Biz benzer sorularda;" belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyoruz" yanıtını hep veriyoruz. Bunun nedeni gebelik belirtileri ile adet öncesi belirtileri benzerlik gösteriyor . Yada kişi psikolojikmen kendini gebe sanıyor. Size yine aynı yanıtı veriyorum. Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı ögrenebilirsiniz..

Geri