Taraftar nevresim takımlarıyla şık dekoratiflikler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Taraftar nevresim takımlarıyla şık dekoratiflikler
Ev dekorasyonunda değişim zaman zaman nevresim takımı modelleriyle sağlanabilir. Yatak odası, genç odası ya da çocuk odası dekorasyonlarında nevresim takımlarından faydalanarak dekoratif görünümler elde edebilirsiniz. %100 pamuk nevresim takımları arasında aşırı fanatiklere özel tasarlanan taraftar nevresim takımları da bulunmaktadır. Özellikle maç tutkunları için tasarlanan taraftar nevresim takımları modellerinden faydalanarak aşırı taraftar olan çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimiyle sizin beğeninize sunulan alt kısımda yer alan resim galerimdeki modellere bayılacaksınız. Farklı takımların renkleri ve oyuncularıyla hazırlanan nevresim takımı modellerinde yer alan şıklığı siz de oğlunuzun ya da kızınızın odasında görmeyi istemez misiniz?

74_buyuk.jpg

Taç ya da evidea gibi marka mağazalarında uygun fiyata bulabileceğiniz taraftar nevresim takımları dekoratiflik adına beklentinizi karşılayabilecek tasarımlardır. Duruşu ile çocuğunuzun beğenebileceği zevkli bir dekoratifliği karşınıza çıkaracak olan nevresimler uygun fiyatlı araştırma için web site imkânlarını da size tanıyor. Makinede ya da elde yıkama kolaylığıyla temizlik işlemlerini halledebileceğiniz bu nevresim takımlarını kullanıyor olmaktan dolayı çok mutlu olacaksınız.
34119_buyuk.jpg
35835_buyuk.jpg

Çekme yapmayıp renk vermeyen ürünler grubu arasında yer alan taraftar nevresimleri uzun ömürlü kullanım kolaylığıyla sahip olabilecekleriniz arasındadır. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzon ve daha fazlasını incelemek için ilgili sitelerde gezintiye çıkabilirsiniz. Ekonominize uygun tek kişilik ya da çift kişilik nevresimleri kolaylıkla bulup sipariş verebilirsiniz. Farklı görünüm isteyen, zaman zaman takımının gücünü yatarken hissetmeyi düşünen ya da maç tutkunluğunu yenemeyen taraftar sahipleri sipariş vermek için ne duruyorsunuz?

FB8343433tac-lisansli-galatasaray-since-1905-pike-takimi.jpg
taç-lisansli-taraftar-nevresim-takimi-kartal-logo.jpg
 
Geri
Üst