1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tarık Üstün Belan Olurum Şarkısının Sözleri Burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Tarık Üstün Belan Olurum Şarkısı Sözü Tarık Üstün Belan Olurum Şarkı Sözleri

Sayın misafirimiz, bu yazımızda Tarik üstün Belan Olurum şarkısı sözleri ile karşınızdayız. Slow parçalar ile tanınan şarkıcının bu şarkısının sözleri şöyle...

Aklım sende, inan sende
    Unutsamda takılırsın
    Sorunlusun sorumsuzsun
    Bir köşede çakılırsın…

Bana göre çok aşklar var meskler var

Çıkar yeniden
    Yorulduysan çekil önümden
    Sana göre çok taşlar var başlarlar
    Gelir anıden
    Sıkıldıysan takıl peşimden…

Ya istessem of istessem
    Seni ben arar bulurum
    Ben istessem ah istessem
    En büyük belan olurum.

Tarık Üstün Belan Olurum Şarkısının Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Artık Kısa Cümleler Kuruyorum Sizi bilmem ama ben karar verdim su gibi duru olup hep akmaya Başka sular tanıyıp çoğalmaya dalgalanmaya taşmaya Son günlerde çok düşünür oldum Zor zamanları çabuk atlatır oldum Yalnız mıyım insanlar içinde arkadaşlarım aşklarım içinde Yara aldım bundan iki yıl önce Hiç susmadım şarkı söyledim günlerce Artık kısa cümleler kuruyorum Sevdiklerim...
  2. Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri

Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri

Harika bir şarkı şimdi dinliyorum netten...Sanırım alıcam bu albümünü de...sılayı gerçekten çok beğenerek dinliyorum... Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri Söz bitsin biz devam edelim Sessiz kalalım yine uzlaşalım Güz bitsin biz bayram edelim Susuz kalalım yine aç kalalım Ayrılıklar değişmez bütün aşklar aynıdır Hayat herkese hem iyi hem de kötü davranır Oluruna bırak her neyse geçer Hayata...
  3. Çağlayan Topaloğlu Nazik Şarkısının Sözleri Burada

Çağlayan Topaloğlu Nazik Şarkısının Sözleri Burada

Çağlayan Topaloğlu Nazik şarkı sözleri Çağlayan Topaloğlu Nazik şarkısı sözü Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu'nun şarkıcı oğlu Çağlayan Topaloğlu'nun seslendirdiği Nazik şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Yakıyor bu kız beni yakıyor Ah benim içimi yakıyor Orda burda kıvırıp kıvırıp bana nispet çalım atıyor Elinden gelenni ardına koyma demeli Kız seni nazik ısırıp...
  4. Gönen Türlü Türlü Şarkısının Sözleri Burada

Gönen Türlü Türlü Şarkısının Sözleri Burada

Gönen Türlü Türlü Şarkı Sözleri Gönen Türlü Türlü Şarkısının Sözleri Genç popçularımızdan Gönen'in seslendirdiği Türlü Türlü şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Her akşam aynı hüzün Yol gözler iki gözüm Dış kapıda beklerim Avcum içinde yüzüm Sen gelmezsin bir türlü Dertlerim türlü türlü Nice dertleri çektim Bu başka türlü Yar sevmedim üstüne Bilmem bana kastın ne Bu...
  5. Tarık Üstün Belan Olurum Şarkı Sözü istiyorum sizden

Tarık Üstün Belan Olurum Şarkı Sözü istiyorum sizden

Tarık Üstün Belan Olurum Şarkı Sözü istiyorum sizden aranızda bu şarkının sözlerini bilen varsa bana acil olarak yazsın lütfen!
Etiketler:

Sayfayı Paylaş