Tarkan dan yepyeni bir albüm yepyeni bir parça "Kudurmuyorum"

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tarkan dan yepyeni bir albüm yepyeni bir parça "Kudurmuyorum"
Tarkan hayranlarına müjde:D

Eylül ayında yepyeni parçaları ve albümüyle sevenleriyle buluşacak olan Tarkan dan hit olacak br Sezen Aksu parçası "Kudurmuyorum"

Sezen Aksu'dan aldığı 'Şımarık' ve 'Şıkıdım' adlı şarkılarla adını yurtdışında da duyuran Tarkan'ın ünlü sanatçıyla arası bir dönem telif hakları yüzünden açılmıştı. O dönemde Tarkan da rotasını Nazan Öncel'e çevirmişti. Son iki albümünde Öncel'den aldığı şarkılara yer veren popstar 'Prensesim' dediği Minik Serçe ile barıştı. Hatta eylül ayında piyasaya sürmeyi planladığı yeni albümü için de iddialı mı iddialı bir şarkı kaptı. 'Kudurmuyorum' adını taşıyan ve yeni albümüne isimini verecek olan şarkının sözleri şöyle

İşte 'Kudurmuyorum'un sözleri:
Canın cehenneme kadın
Çık git evimden
Soğudum hem senden hem de kendimden
Nerede soyunduysan orada giyin
O yatağa artık yatamam ben
Herkes bilir aldatmayı
Yaptığın hata
Hakeden hazmeder hala
Ben değerliyim bilmiyor musun
Canım istemiyor yaklaşma bir daha
Çıplak değilim yorulduğumdan
Uzandım ama uyumuyorum
Bu sefer anla tavırlarımdan
Ben artık sana kudurmuyorumBu konuda farklı görüşler varsa da burada ifade edilecek son görüş, gözle kulağa damlatılan ilaç orucu bozmazsa da, buruna akıtılan ilacın (yemek borusu ve mideyle doğrudan ilgisi bulunduğundan dolayı) orucu bozacağı şeklindedir. Bu itibarla mümkünse bu gibi beden içine akıp giden ilaç koymalar iftardan sonraya tehir edilmeli, değilse sonra bu oruçlar bir gün olarak kaza edilmeli, şüpheli şeyden kurtulma tarafı tercih edilmelidir. Konu tıbbı ilgilendirdiğinden farklı tıbbi yaklaşımlar söz konusu olmuştur.

Geri