1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tarkan'ın kimliği

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

tarkanın kişisel özellikleri nedir ?

ccccccccccccccccccccccccc

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    975
    Ödül Puanları:
    163
    Doğum Tarihi : 17.10.1972 Doğum Yeri : Almanya
    Anne Adı : Neşe
    Baba Adı : Ali
    Medeni Hali : Bekar
    Kan Grubu : A Rh Pozitif
    Göz Rengi : Yeşil
    Saç Rengi : Siyah
    Boy : 1.74 m.
    Kilo : 70 kg.
    Ayakkabı No : 42
    Burcu : Terazi

tarkan'ın kimliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan'ın şirketinde şüpheli ölüm

Tarkan'ın şirketinde şüpheli ölüm

Allahın verdiği canı ancak allah alır intahar ettiyse ama kocası öldürdüyse yazıklar olsun gencecik bi hayat solup gitmiş:( BEŞİKTAŞ'TA TARKAN'IN ORTAĞI OLDUĞU HİTT PRODÜKSİYON ŞİRKETİNİN ÇALIŞANLARINDAN AYŞEGÜL GÜRPINAR İŞYERİNDE ÖLÜ BULUNDU. POLİS OLAYIN İNTİHAR MI CİNAYET Mİ OLDUĞUNU BELİRLEMEK İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADI İddiaya göre, Ayşegül Gürpınar'ın kardeşi, eniştesinin...
  2. Kimliğimiz?

Kimliğimiz?

Bir ülkenin marşı, o ülkenin kimliğidir desem nasıl bir tepki alırım bilemiyorum ama bizim kimliğimiz İstiklal Marşı'dır. İstiklal Marşı'nı papağan gibi söylemekten değil, ruhuyla anlamaktan bahsediyorum tabii ki. Anayasamızda İstiklal Marşı'ndan birinci bölümde bahsedilir ve bu madde değiştirilemez, sert bir hükümdür. Yani Türkiye Cumhuriyeti'nin marşı İstiklal Marşı'dır. Buraya kadar çok...
  3. TARKAN'IN yeni sarkıları

TARKAN'IN yeni sarkıları

tarkan melek normalde tarkan ı dinlemezdim ama bir sarkısı beni cok etkiledi SEVDANIN SON VURUŞU Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu? Nefes nefes bu gece sevdanın son vurusu Sen hiç böyle sevdin mi,sen hiç böyle oldun mu? Bas eğdim yine aşka ama bu son saygı durusu Seni karanlıklara bırakmak istemezdim Anılarımı solmus cicekle süslemezdim Ardından acıtacak bir tek söz söylemezdim Ben hiç...
  4. Tarkan'dan 'kadınlar günü' tepkisi

Tarkan'dan 'kadınlar günü' tepkisi

'8 Mart Dünya Kadınlar Günü' için sert bir mesaj yayımlayan ünlü sanatçı Tarkan, 8 Mart'ın kutlanacak bir gün olmadığını belirtti.Ünlü sanatçı Tarkan Tevetoğlu, ''8 Mart Dünya Kadınlar Günü'' için sert bir mesaj yayımladı. İşte Tarkan'ın o mesajı: ''8 Mart Dünya Kadınlar Günü, aslında takvimimizin çok derin acılarla yüklü bir günüdür ve kutlanacak bir gün de değildir bence… Anneyi, anneliği...
  5. Bu da Tarkan'ın Selfiesi!

Bu da Tarkan'ın Selfiesi!

tarkan selfie, tarkan haberleri, tarkan hakkında Sevgili melekler, son zamanların modası selfieye Tarkan da ayak uydurdu. "Haydi O Zaman" adlı şarkısının klip çekimleri sırasında mola veren Tarkan, verilen molada selfie pozu verdi. Tarkan’ın modacılarla birlikte çektiği fotoğrafı Ceyda Balaban, Twitter hesabından paylaştı. Modacı Balaban, fotoğrafın altına “Setten selfie” notu...

Sayfayı Paylaş