Tarlusal gebeliği engeller mi çocuğu düşürür mü ?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Tarlusal gebeliği engeller mi çocuğu düşürür mü ?

Tarlusal gebeliği engeller mi çocuğu düşürür mü ?​

Kızlar ya ben adet olmuyorum diye doktorum bana tarlusal ilacından verdi şimdi sorularımı sormak istiyorum. Bu tarlusal gebeliğe engel mi ve çocuğu düşürür mü bağzı yerlerde cçocuğu istemeyen kadınların bunu kullandığını yazdıklarını okudm. Artı bu ilacı kullandıktan ne kadar süre sonra regl olabiliyoruz. Hepsini bitirmemiz gerekiyor mu lütfen yazar mısınız ?=

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kızlar ya ben adet olmuyorum diye doktorum bana tarlusal ilacından verdi şimdi sorularımı sormak istiyorum. Bu tarlusal gebeliğe engel mi ve çocuğu düşürür mü bağzı yerlerde cçocuğu istemeyen kadınların bunu kullandığını yazdıklarını okudm. Artı bu ilacı kullandıktan ne kadar süre sonra regl olabiliyoruz. Hepsini bitirmemiz gerekiyor mu lütfen yazar mısınız ?=

Selamlar değerli misafirimiz. Öncelikle tarlusal, adet olamamış kadınların adetlerini düzenlemek üzere doktorlar tarafından kullandırılan bir ilaçtır. Bu ilacın kullanımında kullandıktan hemen sonra adet olabileceğiniz gibi, doktorun size verdiği bir kut ilacı bitirdikten 10 sonra da adet olabilirsiniz. Bu durum kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Gebeliğe engel değildir. Çocuk düşürme olayınada etkisi olduğunu düşünmüyorum.

Cocugu nasıl düsürmez ya ilacın recetesinde hamilerler kesinlikle kullanmasın diyor ayrıca adet olan bir insan nasıl hamile kalsın o gün eczanede bu ilac ne ise yarıyor diye sordugumda adet düzenleyici adet olmayı saglıyor ve istemsiz hamileliklerede yarıor dendi

Geri