Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tarlusal kullananlar kullanıp kaçıncı gün adet oldunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar bu polistik yüzünden ben yaklaşık 3 aydır adet olamıyorum yani adet oluyorumda çok gecikiyor sizden ricam şudur, tarlusal kulanan varmı aranızda ben kullanıyorum, bu adet söktürücü tarlusal dan günde 2 sabah 2 akşam olmak üzere üç gün kullandım ve biteli bir hafta oldu hala adet olmadım. Bunu kullanan var mı teşekkür ediyorum. Bu normal bir durum mu kızlar merak ediyorum ???

Tarlusal kullananlar kullanıp kaçıncı gün adet oldunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6lı günlerde regl olunca

6lı günlerde regl olunca

merhaba , 6günlerde oruc tutmak istiyorum hem borclarım icin 7 gün var borc ama o dönem regl zamanıma geliyor 2-3 gün tutsam bir faydası olmaz di mi yani 6 gün tutunca tüm yıl gibi tutmus oluyoruz bu durumda ne yapmalıyım*
  2. Ella kullanıp adet gecikmesi yaşayan varmı ?

Ella kullanıp adet gecikmesi yaşayan varmı ?

Korunmasız ilişkilerde istenmeyen gebelikleri önlemek için bayanlar tarafından en çok tercih edilen ilaçlardan biridir ella.Bu ilacın kesinlikle hekimler tarafından önerildiği taktirde kullanılmasını uygun buluyoruz.Ella ilaç sık ve bilinçsiz kullanıldığı taktirde mens döngüsünü ve hormonları bozabilir.Şayet ilişkiden gebelik elde etmek istemiyorsanız size tavisyemiz uygun bir korunma yöntemi...
  3. Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur? Tüm Detayları İle Burada

Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur? Tüm Detayları İle Burada

Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur- Bu yazımızda başlıktan da anlaşılacağı üzere yine çok merak edilen bir konu üzerine konuşacağız. Tarlusal nedir? Tarlusal ilacı ne için kullanılır? Tarlusal kullandıktan kaç gün sonra adet olunur? gibi sorulara da yanıt bulacaksınız bu yazımızda. Şimdi ilk olarak tarlusal ilacın bir hormon ilacı olduğunu söylemeliyim. Peki ne işe yarar bu ilaç?...
  4. Tarlusal sonrası adet  mikatarı düzeni

Tarlusal sonrası adet mikatarı düzeni

Merhaba arkadaşlar Doktorum bana tarlusal verdi tarlusalın 3 günü adetim geldi ben içmeye devam etdim bitne kadr cünkü damla damla geliyordu Adet olalı 8 ci gün suan pempe pembe az az gelio daha sadece 5 günü pede gelcek şekilde fazla geldi oda 1 pet kullandım gerisi hep peçeteye geldi Benim gibi böle yaşayan varmı yardım edin napıcam bilemedim.
  5. Adetime 6 gün var  kanama oldum

Adetime 6 gün var kanama oldum

Kizlar cok acil yardiminiza ihtiyacim var nisanlim anal iliski istedi ama ben dogru bulmadim oda kalcama bosaldi hemen sildim yikadim. Suan adetime 6 gün var bende kanama oldu az

Sayfayı Paylaş