Tarot açtırmanız için bilmeniz gerekenler**yenilendi

bencede kurallara uyulması gerekli faala bakan arkadaşımızın bi bildigi varki kural koymuş uyulması gerekli bence

merhaba handanca mümkünse bende tarot baktırmak istiyorum.daha önce hiç baktırmadım.ama çok iyi şeyler söylenmiş hakkınızda.umarım bana da bakım yaparsınız.her şey kötü gitti son 1 senedir ne yaşamak istemediysem hepsini yaşadım.sağlık sorunları,iş sıkıntısı,sevdiğim adam başkasıyla evlendi daha ne olsun öyle değil mi?(beterinden korusun Rabb'im)eğer geri dönmezseniz anlarım biliyorum yoğunsunuz ve yetişmek zor şimdiden teşekkürler.(sultan, 22.02.1985 doğumluyum.)

slm

paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık
canım tekrar merhaba diyerek başlamak istiyorum aşağı yukarı her akşam burdayım ama hala nereye yazıp cvp alacağımı sanırım bilmiyorum bari bide burda şansımı deneyim benim her zamanki konum sevdiğim kişyle ilgili onunla ayrılalı 1 ay oldu çünki bazı şeyleri beklemek sıktı ve hiç bi değişme yoktu ama o hala beni bırakmış değil ailede belli kişleri gönderdi ve son bi şans istiyor ama ben ne yapacağımı bilmiyorum ya hata edersem yada bıratım ama keşke yapmasaydım demeyi istemiyorum anlayacağın tamam veya devam demem çok zorlaştı ne olursun bana yardımcı ol ne yapmalıyım nasıl hareket edersem mutlu olurum ona çok kırgınım düzelecekmi yoksa hep aynımı olacak ben 1970 aslan burcuyum sevgilim 1960 balık burcu herşey gönlünce olsun hoşcakal

Geri