Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Tarot Bölümü KURALLARI ve Uymayanlar Hakkında CEZA İŞLEMLERİ

  Konu, 'Tarot Kuralları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  çocuk haklarına uymayanlar Melekler Mekanı Yönergesi 9. Bölümden

  TAROT BÖLÜMÜ

  Sitemiz başka sitelerde bulunmayan özel bir imkânı üyelerine sunmaktadır. Yöneticilerimizden olan Handanca özel olarak üyelerimizin tarot falına bakmaktadır. Hiçbir karşılık beklemeden, sadece üyelerimizin isteklerini yerine getirmekten mutluluk duyan yetkilimiz kendi özel ve mesleki hayatının yanında sitemizde de bu görev için çaba ve zaman harcamaktadır.

  Yöneticimiz büyük bir özveriyle istekleri yerine getirmeye çalışırken bu konuda meydana gelen bazı olaylar hem görevlimizi hem de bizleri zor durumda bırakmaktadır. Bu nedenle tarot konusunda uyulması gereken kuralları tatbik ederek talepte bulunulması gerekmektedir:


  a. Üyelerimiz tarot falı için görevlimiz Handanca’ya başvurabilmek için site içerisinde 30 mesaj sınırını aşmış olmak durumundadırlar. 30 mesajın altında mesaj sahibi olan üyelerimiz tarot talebinde bulunamayacaklardır.
  b. Tarot talebinde bulunan üye, görevlimiz tarafından tarot falı bakıldıktan sonra en erken 15 gün sonra tekrar talepte bulunabilir. Bu süreden önce tarot isteğinde bulunamaz.

  c. Üyelerimizin kendileri haricinde, akrabaları, anneleri, kardeşleri vb. ilişki içinde oldukları insanlar için devamlı surette tarot talebinde bulundukları tespit edilmiştir. Kendilerine verilen hakkı kim için kullandıkları üyelerimizin takdirine kalmıştır. Ancak görevlimizi bundan farklı şekillerde onun için, benim için tartışmasına girerek yıpratanlar ve ısrar edenler hakkında cezai işlem uygulanacaktır.

  d. Görevlimiz her gün maksimum 10 kişi için istenen talepleri yerine getirebilecektir. 10 kişinin tarot falı bakıldıktan sonra sıradaki kişiler bir sonraki güne bırakılacaktır. Herhangi bir aksilik, acil bir iş, olay nedeniyle yetişmeyen talepler sırasıyla mutlaka işleme alınacaktır. Yetkilimizi bu konuda sıkıştırmak, kendisine baskı yapmak, itiraz etmek bir işe yaramayacak, aksine tarot talep hakkı tamamen yitirilmiş olacaktır.

  e. Tarot açılımları için kullanılacak link bellidir. (Tarot Özel Bölümü / Tarot Falı Bakılır – Handanca) Bunun dışında açılan konular ve yazılan mesajlar silinecektir.

  f. Tarot talebinde bulunmadan önce görevlimizin yazmış olduğu TAVSİYELER kısmı mutlaka okunmalıdır.


   
  tuan-a bunu beğendi.
 2. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Tarot Bölümü KURALLARI ve Uymayanlar Hakkında CEZA İŞLEMLERİ
  Tarot Bölümü Kurallarına Uyulmaması Halinde Uygulanacak İşlemler

  1. 30 mesaj sınırını aşmamış olduğu halde tarot talebinde ısrar eden üyelerimiz uyarılacaktır. Gereksiz ısrar sonucu görevlimizi yıpratan üyeler siteden uzaklaştırılacaktır.

  2. Site kurallarınca belirlenmiş süre olan 15 günden daha erken zamanda tarot talebinde bulunulamaz, aksi şekilde ısrar eden ve sorun çıkaran üyeler uyarılacak, devamı halinde siteden uzaklaştırılacaktır.

  3. Tarot görevlisine zorluk çıkaran, problem yaratan, tartışan, kavga eden, görevliyi yıpratan, münakaşa eden üyeler uyarılacak, hal tarzının devamı halinde üye siteden ban'lanacaktır.

  4. Günlük 10 kişi sınırını geçmeyen görevlimizi bu konuda sıkıştıran ve/veya kurallara itiraz eden üyeler tarot talep haklarını kaybedeceklerdir.

  5. Verilen link haricinde başka yerlere konu açıp mesajlar yazan üyelerin konuları / mesajları silinecektir, tekrarı halinde üye uyarılacak, devamı halinde süreli uzaklaştırılacaktır.

  6. Bu kurallar site yönetimi tarafından takip edilip, uygulanacak, uymayanlar hakkında ivedilikle işlem yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Melekler Mekanı Yönetimi
   
  askim benim bunu beğendi.
Tarot Bölümü KURALLARI ve Uymayanlar Hakkında CEZA İŞLEMLERİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Erbaş Ve Er Hakkinda Oda Ve ... Cezalarinin Mahiyeti Ve Icrasi:

  Erbaş Ve Er Hakkinda Oda Ve ... Cezalarinin Mahiyeti Ve Icrasi:

  Madde 25 - Erbaş ve er : 1 - Oda hapsi cezasını muayyen hapis odalarında topluca geçirirler. 2 - (Mülga fıkra: 22/03/2000 - 4551 S.K./38 md.) 3 - Hapis odalarının kapısında bir nöbetçi bulundurulur. 4 - (Mülga cümle: 22/03/2000 - 4551 S.K./38 md.). Onbaşı ve erler ağır askeri hizmetlerde kullanılabilirler.
 2. Sigara yasağına uymayanlara 15 bin 746 ytl ceza kesildi

  Sigara yasağına uymayanlara 15 bin 746 ytl ceza kesildi

  Kapalı Alanlarda Sigara İçmeyi Yasaklayan Kanun Uyarınca Tiryakiler 2 Ayda 15 Bin 747 YTL Ceza Ödedi. Kapalı alanlarda sigara içmeyi yasaklayan kanun uyarınca tiryakiler 2 ayda 15 bin 747 YTL ceza ödedi. Yılın ilk yarısında, diğer fiiller için de vatandaşa 12.3 milyar YTL ceza kesildi. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürü Ömer Duman’dan alınan bilgiye göre, 19 Mayıs’ta...
 3. Sigara yasağına uymayanlara 15 bin 746 YTL ceza kesildi

  Sigara yasağına uymayanlara 15 bin 746 YTL ceza kesildi

  Kapalı alanlarda sigara içmeyi yasaklayan kanun uyarınca tiryakiler 2 ayda 15 bin 747 YTL ceza ödedi. Yılın ilk yarısında, diğer fiiller için de vatandaşa 12.3 milyar YTL ceza kesildi. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürü Ömer Duman’dan alınan bilgiye göre, 19 Mayıs’ta yürürlüğe giren Tütün Mamullerinin Zararlarının Önlenmesine Dair Kanun uyarınca 19-31 Mayıs tarihleri arasında 3 bin...
 4. Tarot hakkında bilinen yanlış ve doğrular

  Tarot hakkında bilinen yanlış ve doğrular

  tarot ne kadar doğru Sevgili Melekler ,burada verilen bilgiler yakın dönemin Tarot tarihçilerinin yazılı metinlerin ve günümüze kadar kalmış kartların kanıtları inceleyerek elde ettikleri bilgilerdir. TAROT’UN KÖKENİ HAKKINDA Yanlış: Tarot Mısır’dan; Hindistan’dan; Çin’den, Fez, Fas’tan; Sufilerden; Katarlardan; Musevi Kabalacılardan veya Musa’dan gelmektedir veya Tarot’un kökeni...
 5. Aşk ve Ceza 58.bölüm fragmanı

  Aşk ve Ceza 58.bölüm fragmanı

  aşk ve ceza, 58.bölüm, fragmanı, tanıtımı, 23 mayıs, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=1k6KgurhJ38
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş