Tarot Bölümü KURALLARI ve Uymayanlar Hakkında CEZA İŞLEMLERİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Tarot Bölümü KURALLARI ve Uymayanlar Hakkında CEZA İŞLEMLERİ
çocuk haklarına uymayanlar
Melekler Mekanı Yönergesi 9. Bölümden

TAROT BÖLÜMÜ

Sitemiz başka sitelerde bulunmayan özel bir imkânı üyelerine sunmaktadır. Yöneticilerimizden olan Handanca özel olarak üyelerimizin tarot falına bakmaktadır. Hiçbir karşılık beklemeden, sadece üyelerimizin isteklerini yerine getirmekten mutluluk duyan yetkilimiz kendi özel ve mesleki hayatının yanında sitemizde de bu görev için çaba ve zaman harcamaktadır.

Yöneticimiz büyük bir özveriyle istekleri yerine getirmeye çalışırken bu konuda meydana gelen bazı olaylar hem görevlimizi hem de bizleri zor durumda bırakmaktadır. Bu nedenle tarot konusunda uyulması gereken kuralları tatbik ederek talepte bulunulması gerekmektedir:

a. Üyelerimiz tarot falı için görevlimiz Handanca’ya başvurabilmek için site içerisinde 30 mesaj sınırını aşmış olmak durumundadırlar. 30 mesajın altında mesaj sahibi olan üyelerimiz tarot talebinde bulunamayacaklardır.

b. Tarot talebinde bulunan üye, görevlimiz tarafından tarot falı bakıldıktan sonra en erken 15 gün sonra tekrar talepte bulunabilir. Bu süreden önce tarot isteğinde bulunamaz.

c. Üyelerimizin kendileri haricinde, akrabaları, anneleri, kardeşleri vb. ilişki içinde oldukları insanlar için devamlı surette tarot talebinde bulundukları tespit edilmiştir. Kendilerine verilen hakkı kim için kullandıkları üyelerimizin takdirine kalmıştır. Ancak görevlimizi bundan farklı şekillerde onun için, benim için tartışmasına girerek yıpratanlar ve ısrar edenler hakkında cezai işlem uygulanacaktır.

d. Görevlimiz her gün maksimum 10 kişi için istenen talepleri yerine getirebilecektir. 10 kişinin tarot falı bakıldıktan sonra sıradaki kişiler bir sonraki güne bırakılacaktır. Herhangi bir aksilik, acil bir iş, olay nedeniyle yetişmeyen talepler sırasıyla mutlaka işleme alınacaktır. Yetkilimizi bu konuda sıkıştırmak, kendisine baskı yapmak, itiraz etmek bir işe yaramayacak, aksine tarot talep hakkı tamamen yitirilmiş olacaktır.

e. Tarot açılımları için kullanılacak link bellidir. (Tarot Özel Bölümü / Tarot Falı Bakılır – Handanca) Bunun dışında açılan konular ve yazılan mesajlar silinecektir.

f. Tarot talebinde bulunmadan önce görevlimizin yazmış olduğu TAVSİYELER kısmı mutlaka okunmalıdır.
 
Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Cevap: Tarot Bölümü KURALLARI ve Uymayanlar Hakkında CEZA İŞLEMLERİ

Tarot Bölümü Kurallarına Uyulmaması Halinde Uygulanacak İşlemler

1. 30 mesaj sınırını aşmamış olduğu halde tarot talebinde ısrar eden üyelerimiz uyarılacaktır. Gereksiz ısrar sonucu görevlimizi yıpratan üyeler siteden uzaklaştırılacaktır.

2. Site kurallarınca belirlenmiş süre olan 15 günden daha erken zamanda tarot talebinde bulunulamaz, aksi şekilde ısrar eden ve sorun çıkaran üyeler uyarılacak, devamı halinde siteden uzaklaştırılacaktır.

3. Tarot görevlisine zorluk çıkaran, problem yaratan, tartışan, kavga eden, görevliyi yıpratan, münakaşa eden üyeler uyarılacak, hal tarzının devamı halinde üye siteden ban'lanacaktır.

4. Günlük 10 kişi sınırını geçmeyen görevlimizi bu konuda sıkıştıran ve/veya kurallara itiraz eden üyeler tarot talep haklarını kaybedeceklerdir.

5. Verilen link haricinde başka yerlere konu açıp mesajlar yazan üyelerin konuları / mesajları silinecektir, tekrarı halinde üye uyarılacak, devamı halinde süreli uzaklaştırılacaktır.

6. Bu kurallar site yönetimi tarafından takip edilip, uygulanacak, uymayanlar hakkında ivedilikle işlem yapılacaktır.

Saygılarımızla,

Melekler Mekanı Yönetimi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst