Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yooo gayet güzel şeyler olacak ama sen sabırsızsın. Canım geçirmen gereken bir süreç var bu sürecinde geçmesi şart. Ayrıca o değişikliği sen böyle bekleyerek elde edemessin değilmi.
Karşına çıkan insanlara etki altında kalmadan bakmanı öneriyor kart. Fikir verenler tabiki olacak. Ama son kararı sen vereceksin tamammı?
Çok ama çok yakında ayağına gelecek süper bir sırsat olacak ve sende umarım onu farkedeceksin:D
İlk başlarda belki kafan karışacak. Kararsız kalacaksın. 4 vakit içinde ise bu konu ile ilgili güzel adımların olacak.
Teşekkürler meleğim:)

gösterdiğiniz esneklik için teşekkrü ederim
mesajlarımı tamamladım büyük bir merakla tarota bakmanızı bekliyorum ve sorumu tekrar ekliyorum merhaba ben tülin benim burcum yay, sevgilimin adı burhan onun burcuda kova, kısa bir süre önce ayrıldık fakat ayrılma nedenimizi ve bundan sonra ne olacağını çok merak ediyorum

gösterdiğiniz esneklik için teşekkrü ederim
mesajlarımı tamamladım büyük bir merakla tarota bakmanızı bekliyorum ve sorumu tekrar ekliyorum merhaba ben tülin benim burcum yay, sevgilimin adı burhan onun burcuda kova, kısa bir süre önce ayrıldık fakat ayrılma nedenimizi ve bundan sonra ne olacağını çok merak ediyorum

Neden ayrıldığınızı kartlar bilemez. Ama hayatınızda olacak değişiklikler ve bunların iyi yönde olması için neler yapmanız gerekir ona bakabiliriz.
Bir kere ilikide şunu gördüm bir taraf hep alıcı durumunda iken diğer taraf verici. Mesela sen taviz göstermediğin alttan almadığın sürece sanki bunu menmun edemedin. Birde bunun geçmişte kafasından silemediği biri çıkıyor canım. O anlamdada tam anlamı ile kendini sana verememmiş.
Kendini bunun için suçlama derim ben. Önüne gelecek yeni şanslar var. O zaman daha seçici olmaı tavsiye ediyorum. herkestende fikir alma. Bırak kendi akıllarını knedilerine kullansınlar. Sen kendi ayakları üzrinde durabilen vede güçlü bir kızsın. Bunu aşacaksın.
Gelecek fırsatı iyi kullan derim.

hoşgeldin handanca.ben yasemin yaş 32 ben evlilik ne zaman olucak.bir tarih vermen mümkünmü.tanışma olayımız nasıl olur.ve bu kişiyle tanışma bu sene varmı.çok merek ediyorum kartlarda ne çıkarsa artık.daha önce bana ani bir evlilik demiştin.merak ettim bende detaylı yazarsın inş.teşekkürler.
Tarotu doğru kullanırsak güzel ipuçları alır ve bunları hayatımıza alırız.
Zaman aralığı çıkmıyor baktım. Ani evlilik içinse tanımadığın biri çıkar fazla uzatmadan evlilik kararı alırsın anlamında demişimdir.
Bu konuda gelişme olduğunda ancak tekrar bakmamız daha isabetli olur.
Yani tarotu fal gibi gelecekten haber alma için açtırmayın. Mevcut durum için açtırın.
bana bunları söylemiştin.handanca baktırcam kişinin adı cüneyt.ilerde onla ilgili bişeyler olabilirmi.acaba.aşk evlilik.bakarsan sevinirim.

merhaba handanca bi sıkıntım var :(
ben malum taze sözlüyüm ya sözlümle ilgili bazen kafamda soru işaretleri oluyor acaba diyorum evlenmiş olmak için mi evleniyor yada ne biliyim beni fazla sahiplenmiyor mu yada ben mi kuruntu yapıyorum :(

HANDANCIM söylediklerin tutuyor sana her şey için teşekkür ederim ben otuz bir yaşıma girdiğim zaman gerçek ay olarak dogum tarihimi öğrendim 17 temmuz muş ben hep 17 haziran ve ikizler burcu olarak kendimi bildimmm Handancım ben okul değişikliği yaptım ve sonuç belli oldu yer değişikliği benim için hayırlı olacakmı ve de biriyle tanıştırıldım ben olumlu bakmadım inşallah yanlış karar vermemişimdir.. evlilik için karşıma benim ölçütlerimde çıkmıyor nedense ve üzülüyorum karşıma benim ölçütleride biri çıkacakmı canım benimm her şey için ağzına yüreğine sağlık....

merhaba handancım 30 mesaj hakkımı doldurdum ve geldim adım esengül burcum oğlak eşimin adı güven burcu yengeç bizi neler bekliyor yorumun için şimdiden tşk ederim

Günaydınlar, ben geçen hafta sakarya üniv. formasyon başvurusunda bulundum, kabul edilmemeyle ilgili endişelerim var, puanım çok yüksek değil.nasıl bir soru sormam doğru olur bilmiyorum ama kabul edilip edilmeyeceğimi çok merak ediyorum.bir de afyon kocatepe üniv. e başvurmayı düşünüyorum ancak bunun için biraz kararsızım.puanım her iki üniv. e için de düşük kalabilir.ablacım zamanın olduğunda bakarsan çok mutlu olurum.

tamam ozaman en kısa zamanda üye yaparım onu da:) peki rica etsem benim için bakabilirmisin yengeç burcuyum sevdiğim kişi yay burcu bana karşı düşünceleri neler merak ediyorum.

Kafa karışıklığı, çaresizlik sanırım bu ara seni baya meşgul ediyor. Bazen sanki direncin bitinyor. Ben umudunu kaybetme diyorum sana.
Kartlar diyorki yeni kararlar al. kendini de yenile. Yoksa bu hayat bu şekilde çekilmez.
Ayrılmakta çare değil.
Sen tepeden tırnağa yenile kendini. Hayata gülümse canım. İçinide yenile.
Başka insanların dertlerini dert etme kendine. Sen kendine bak. Yoksa hasta olursun inan. Ozaman bu ilişkinin ne anlamı kalacak. Herşey için zaman var.
Sabırla ve tebessümle geçir bu günleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri