Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Handanca bana genel olarak bakabilirmiisinn burcum ikizler.Zaman ayırdığın için şimdiden Teşekkürler..

Canım kafandaki olumsuz düşünceleri silermisin biraz. Emin olmadanda bir konu üzerinde net bir karara varma.
Bir şey bekliyorsun. Bu hakettiğin birşey ama. beklediğine değecek. Ve yüzün gülecek merak etme.
Hmm bu arada gelecek bir telefonda yüreğini hop ettirecek. Elini kolunu bağlayıp beklem oldumu. Sende biraz ayağa kalk. Kendini bu kadar içsel olarak hapsetmene ne gerek var canım.
İsteksiz ve keyifsiz olmanda geçici. Hepsi geçecek.

hoşgeldin...ben başak burçluyum partnerim boga burcu şuan ayriyiz tekrar benimle birleşmeyi düşünüyomu benim hakkimda ve ilişkimiz hakkinda ne duşunuyo ..birde işimden ayrildim bugün tekrar bi işte çalişabilecekmiyim

hoşgeldin...ben başak burçluyum partnerim boga burcu şuan ayriyiz tekrar benimle birleşmeyi düşünüyomu benim hakkimda ve ilişkimiz hakkinda ne duşunuyo ..birde işimden ayrildim bugün tekrar bi işte çalişabilecekmiyim

hangi tarot olursa olsun 2. kez açılım için 15 gün geçmesi kuralını unutmayınız..

ben en son 03. 08 de baktırdım. tarota. aşk tarotuna da ilişkisi olnalaar bakıyormuşsıun. ona yazdım mesaj. tarota neden bakamadınız anlamadım.

ii akşamlar uzun bi aradan sonra hoşgeldin melegimiz...ben genel bi açilim istiyorum aşk iş evlilik hakkinda ..boga burçlu bi sevdigim var aramiz bozuk ayriyiz suan tekrar bi birleşme duşunuyomu benimle onu bekleyim sabir etmelimiyim yoksa ondan vazmi geçmelyim teşekkurederim şimdiden yorumun için ben başak burçluyum

merhaba:)sizi tekar görmek çok güzel öncelikle:)ben genel bir açılım istiyorum aslında ama size bir sorum da olacak.hoşlandığım biri var eğer yanılmıyorsam o da benden hoşlanıyor yani tam olarak bilmiyorum:/gerçekten benden hoşlanıyormu?ona nasıl yaklaşmalıyım?kartlarınıza ve öğütlerinize ihtiyacım var:)şimdiden teşekkürler...
ikimizde başak burcuyuz ayrıca...bir tesadüf sonucu aynı yıl aynı gün doğduğumuzu öğrendim:)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri