Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Merhaba handanca daha öncede hep bi fikr verdin bu defada ihtiacım var .ßen ßoğa sevdiğim akrep ßurcu

Ara ara seßepsiz gidior gelior seviyorum diyor.Yine ortadan kayßoldu en son mesajla istenmediğim yerde kalmam dedim ses çıkmadı.ßu gercekten ßeni seviyormu.yada ßu ilişkide mutlu son varmı?Yada ne düşünüyor ve ne hissediyor artık hakkımda

Hayatım biraz gerçekçi oalalım şimdi. sence bu yaptıkları mantıklımı??
Lütfen bu kadar onu düşünme. keşke oda senin yarın kadar seni düşünebilse. senin görmediğini yakınındakiler görüyor. ve sana söylüyor. etrafından gelen seslere biraz kulak ver bakalım. bazen kör aşık olur görmeyiz. işimize gelmeyen şeyleri duymayız..
Aşktan sanki soğumuş gibisin. bence bunu biraz ihmal et. arasada işim var de. uzaklaş bakalım. derdi sevgiyse buyursun gelsin. yoksa fazla üstüne düşmeden kaybolacaktır. sevgiyle..

ablam banada bakarmısın tekrar iş ve evlilk için daha ne zaman iş bulup evlenicim

Bu sene senin için uygun bir dönem canım. yeni tanıyacağın biri oalcak bu. fazlada kurcalama derim ben. çok seçicisin çünki. çok detay araman aleyhine olabilir. Fiziksel durumuma çokta öenm verme diyorum ki, zaten bu kişi seni sevecek biri.
Güçlü ve sorumluluk alabilecek biri olacakmış.
Yaratıcı bir gücün var senin. senden çok etkilenecek canım. öpüyorum.

canımcım ikizler genel bakmanı istiyorum ve şu tutarsız aşkıma akrep seni seviyorum güzel dost :)

amanda aman bebişim gelmiş. hoşgeldin balım benim:)
Hayatım kendini sakın bırakma. Bazı şeyler çok geç oluyor tamam haklısın ama o sabırlı halinden sakın vazgeçme.
Hatta ayrısınız yada görüşemiyorsunuz gibi. ama biraz sabret inan o beklediğin mucize geliyorrr:)
Refah ve bollukta kapındaymış canım.
hadi yeterince kendini bıraktın. iyide tembellik yaptık. ayağa kalk ve bekleyen işlerine bir el at bakalım..

Merhaba bize de bakar mısınız? Ben boğa o oğlak ilişkimize genel olarak bakar mısınız? Teşekkür ederim kendinize iyi bakın.

Yakında bir üzüntümü yaşadın canım sen... Kederli bir dönem olmuş yada olacak..
Ama bu dönemi kendini bıarakarak değil. güçlü oalarak aşman gerekecek.
Bunları yazarken üzmüyorumdur seni umaraım. ama ilişkin şuan çok sağlam diyemiyorum.
İhmalkarlıkta var. Beklenmeyen gelişmeler seni şaşaırtabilir. Sen dahada ciddi şeyler istiyorsun ama bu işte bile bi akşama çıkıyor.

Handanca öncellikle çok sevindim iyi ki tekrar başladın özlettin kendini şimdiden hayırlı olsun diyorum :)

öncelikle bir balık'la sorunuma bakarsan "ne yapmalıyım? neler oluyor (onun açısından)? kafasında ne planlar kuruyor, hayatındaki kişiyle neler oluyor, beni seviyor mu vaz mı geçecek off çok karışık :S",
sonra da parasal durumumuz (aile olarak) düzelip istediğim seviyeye gelebilecek mi, istediğim eğitimi alabilecek miyim ve aşk durumumda bir gelişme var mı... bakabilirsen sevinirim. burcum aslan. merakla bekliyorum :)

Hayatım bu gidenleri çok fazla sormak soruşturmak moda oldu galiba. inan bu kadar düşündüğüne değmiyor. Bırak ne hali varsa görsün.
Hayat o güzel yüzüyle san ayeniden merhaba diyecek. ister gülerek aç okapıyı istersen kim o? diye sormadan kapat.
Parasal olarak geleck bir sevinç var ama, bu dönemde çokta açılmamak gerekiyor.
Çevrendede beğenilen birisin 2009 da yeni bir yüzde senin karşında olacak.

Hayatım biraz gerçekçi oalalım şimdi. sence bu yaptıkları mantıklımı??
Lütfen bu kadar onu düşünme. keşke oda senin yarın kadar seni düşünebilse. senin görmediğini yakınındakiler görüyor. ve sana söylüyor. etrafından gelen seslere biraz kulak ver bakalım. bazen kör aşık olur görmeyiz. işimize gelmeyen şeyleri duymayız..
Aşktan sanki soğumuş gibisin. bence bunu biraz ihmal et. arasada işim var de. uzaklaş bakalım. derdi sevgiyse buyursun gelsin. yoksa fazla üstüne düşmeden kaybolacaktır. sevgiyle..

Te$ekkür ederim canım çok doğru söyledin zaten artık ßunu yapıyorum gelirse adam gißi gelir :D

yaşadıklarından umarım iyi bir tecrübe almışsındır. artık tecrübe olmadanda, kendine acı çektirmedende işlerini hallet derim. Düşündüğün kişiyle tekrar bir arada olma durumun var. fakat akıllıca geçirmen gerekn bu devrenin altını çiziyorum. anlamadan dinlemeden yapılan yorumların bile geri dönülmeyecek hatalar yapabilir. Kavga esnasında sus canım. biraz ortam yumuşayınca ılımlı bir şekilde konuşarak yaklaş. ve şüphelerinle görmeden etmeden suçlama.. Kaybettiğin zaman yıkım oluyor sonra.
Yeniden doğuş olacak ve tekrar mutlu olacağını gösteriyor kartlar. Olmayan alınmayan şeyler içinde sürekli konuşma. basit yaşamdan zevk almaya bak.
ianan çok şey kazanacaksın. öpüyorum
çok teşekkürler handanca...

selamlar yeni üye oldum dikkatimi çekti bende baktırmak istiyorum ..
ben aslan erkek ark. yengeç biz bir buçuk yılıık ilişkide ciddi düşünürken sebebsiz yere ayrıldık bana göre uzaklık mesafe olunca ayrılıklar oluyor sanırım ayrı şehirlerdeyiz ve istediğimiz zaman görüşme imkanımız olmuyordu. sonuç olarak ne olduğunu söylermisiniz ?

ben yay erkek yengeç . Sadece beni seviyormu onu öğrenmek istiyorum

slm . terzai ben, koç erkek. iki senelik bir ilişkiden sonra ailelerin isteğiyle ayrıldık 6 ay sonra tekrar barıştık genel olarak bakarmızın . nereye dayanıcak bunun sonu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri