Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

meraba handanca..bana daha önce baktınız aradan baya süre geçti...tekrar bakarmısınız...bende aşk evlilik ve iş hayatımla ilgili baktırmak istiyorum 17.06.1978 dogumluyum teşekkürler )))))

slm handanca..benim sorunum kısa bir süre önce sevgilimden ayrıldık geri bana dönüş yapacakmı tekrardan bir araya gelebilecekmiyiz..benim onu düşündügüm gibi oda beni düşünüyomu.bilmiyorum neden ayrıldıgımızı neden ayrıldı benden...dönecekmi dönmeyecekmi bana balarmısın teşekkür edrim...

Salgırgan bir tutum içinde olmuş olabilirmisin. Davranışlarında hoşuna gitmeyen şeyler var arkadaşının. Yaşını burcunu hiçbirşey yazmamışsın. Gelmesi zaman alabilir. Sen birşey yapabilirsen yap. Ama mutlaka kendini düzeltmen lazım.
Kafanın için daha güzel şeyler doldur. Bence kendin için birşey yap ve sen ara onu. iyi düşün birde ne yaptında çekti gitti. Kartlar normal şartlarda dönüş açmadı.

meraba handanca..bana daha önce baktınız aradan baya süre geçti...tekrar bakarmısınız...bende aşk evlilik ve iş hayatımla ilgili baktırmak istiyorum 17.06.1978 dogumluyum teşekkürler )))))

Lütfen bu aralar sakin ol. kavgadan münakaşadan uzak dur. ağzından çıkan sözler birilerini üzebilir. Bazn gözlerin kapatıp kimse yokmuş gibi davranma. Zaman ayırman gerekn insanlar ve yapman gereken işler var. bu kadar sessizlik yeter hadi ayağa kalk ve silkelen artık. Birazda kendine zaman ayır.
Yanlız kalmanın sana ne faydası var. Etrafına bak. Sosyal ol. tamammı:)

Bu duruma devam edersen psikilojik sorunlar yayaşabilirsin.
Bu arada seçim yapman gereken bir olay var . işinle ilgili olabilir. Çok iyi düşün şartlarını araştır ve kararını ona göre ver. Düşündüğün değişiklik için zaman var.

20.03.1977 doğumluyum.çok bunalımdayım. acaba evliliğim olacak mı.bu aralar hayatımda değişiklik olacak mı. lütfen bana tarot bakarmısınız.

yorumun için sagol ama ben ona hiç birşey demedim izine gitti ongün hatta gittigi sabah buluştuk vedalaştık gayet normaldik..hiç birzaman da ona asi bir davranışta bulunmadım hep sevecen yaklaşatım hşç üzmedim ben onu..burcumuzu yazayım ben başak o boga burcu tekrar bakrmısın..zaten bana ayrıldıgınıda söylemedi bana sadece aradım ben ama cevap vermedi ...tekrar bakrmısın lütfenn.ama biliyorum ki benim hiç bi suçum yok...ayrılalı tam 20 gün oldu...ayın 10nunda gitti geldi gidiş o gidiş bilmiyorum ne oldugunu bişe yapsam hatamı anlayacam ama hiç birşey yapmadımm eminim lüfen tekrar bakarmısın

Son düzenleme:

yorumun için sagol ama ben ona hiç birşey demedim izine gitti ongün hatta gittigi sabah buluştuk vedalaştık gayet normaldik..hiç birzaman da ona asi bir davranışta bulunmadım hep sevecen yaklaşatım hşç üzmedim ben onu..burcumuzu yazayım ben başak o boga burcu tekrar bakrmısın..zaten bana ayrıldıgınıda söylemedi bana sadece aradım ben ama cevap vermedi ...tekrar bakrmısın lütfenn.ama biliyorum ki benim hiç bi suçum yok...ayrılalı tam 20 gün oldu...ayın 10nunda gitti geldi gidiş o gidiş bilmiyorum ne oldugunu bişe yapsam hatamı anlayacam ama hiç birşey yapmadımm eminim lüfen tekrar bakarmısın

yeni açılım için 15 gün geçmeli. bana neye cevap istiyorsanız açıkça yazmanızda fayda var. Normal şartlarda gelişi çıkmıyor kartlarda. Yeni yolları kartlara sormak için 15 gün sonrasonda bakalım. Kuralları va sitenin.
sağlıkla kal

teşekkür ederim handanca biraz açılım olumsuz gibi çıkmış beniim içim hayırlısı bakalım herşeyin teşekkürler baktığın için

selam benim burcum basak genel bakmanizi rica etsem oluyordur sanirim,evliyim tesekkurler

slm handanda..benim sorunum erkek arkadaşımla ayrıldık..1 ay falan oldu acaba geri bana dönmesi mümkünmü tekrardan bi birliktelik yaşamamız mümkünü ebn hala onu düşünüyorum ve seviyorum oda beni düşünüyomudur ben başak burcuyum o ise 29 nisan dogumlu yani boga burcu .....tekrardan barışacakmıyız ben bana geri dönmesini istiyorum...bana geri dönecekmi...birde nezaman evlenip bi çocuk sahibi olacagım merak erdiyorum onada bakarmısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri