Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

canım benim 16 17 gün oldu sanırım bu sefer farklı soruyla geliyorum sana eğer mümkünse :dil: şu adamla halimiz nice olacak yaw hala adı yok hiç bir şeyin bana karşı boşmu anlayamadım ki bi evet hoşlanıyor diyom bi acaba oluyorum kuzum yaw ve o bir başak bense biliyon ikizler vay acınası halime vayyyyyyyyy :(

Son düzenleme:

günaydın Handanca canım daha önce hiç fal baktırmadım cok merak etmişimdir.. Bu sayfada vermiş oldugun emekler için teşekkürler... Benim adım gul eşimin ise alp.. ben ikizler o ise arslan burcu suan cok iyi giden bir evliliğimiz var.. bebek dusunuyoruz ama henüz yok... acaba düşünmeye devam etsekmi.??? kararsızım... eşim istiyor ama ben her ay negqative sonuçlanan testlerden sıkıldım... umarım isteğimi dogru yazmışımdır.. daha once dediğim gibi hiç baktırmamıştım.. teşekkürler, kolay gelsin..

Bebek için özel bir açılım yapmıyoruz canım. Fakat bazı kartlar sevindirici olayları gösterir. Bizde bunu ona göre yorumlarız.
İlk çıkan kart sahip bir mal sahibi olacağınız kartı. Kasım ayından sonra çok çok güzel bir döneme giriyorsun. Eşin seni seviyor vede çok beğeniyor. Beslenme alışkanlığınıda düzene koymalısın.
Gelecekte şansınız süperr. Artık yurt dışı bile yapabilirsiniz.
Kendinle barışık olmanda güzel. Arada konuşmalarına dikkat edersen daha güzel olur. Eşin konuşmalarından alınmasın yani:)

selam canım 02.02.1987 kova burcuyum bekarım.işsizim.işe girebilicekmiyim.hayatımda biri var o da 01.06.1985 ikizler burcu. ilişkimizn sonu ne olacak teşekkürler..

Diğer konulara katılarak mesaj sayınızı 30 a çıkarmalısınız.

slm handanca abla ben sadece kendime genel olarak baktırmak istiyorum burcum boğa 27 nisan 1989 yılı doğumluyum öğrenciyim her zaman giremiyorum ama girdiğim süre içinde de sizi takip etmeye çalışıyorum benim de falıma bakarsanız sevinirim
selam ve dua ile...

Bu aralar sıkıntılıyız galiba. Uykuda bile derin düşünceler içindesiniz. 3 vakte kadar uykusuzluğa neden olan bir probleminiz düzelecek inşallah.
Bu arada sağlıkla ilgili problemler baş gösterebilir. Kendine dikkat et.
Bir konuda çok kesin kararlı gösteriyor kartlar. BU konu ne ise aynı azimle devam et. sonucunda başarı alacaksın.
Birde gözünün önünde olan fakat nedense şans vermediğin biri var.
Önyargılı olma derim ben. Şans tanı..

canım benim 16 17 gün oldu sanırım bu sefer farklı soruyla geliyorum sana eğer mümkünse :dil: şu adamla halimiz nice olacak yaw hala adı yok hiç bir şeyin bana karşı boşmu anlayamadım ki bi evet hoşlanıyor diyom bi acaba oluyorum kuzum yaw ve o bir başak bense biliyon ikizler vay acınası halime vayyyyyyyyy :(

Bence bu aralar sen bile kendini tanıyamıyorsun. Kuzum yeni yeni alışkanlıklarmı edindin sen..
4 vakit sonunda bu adamla bir sonuca varacaksınız. İnatçı biri oda.
Sense bazen konuşmalarınla sitemli davranışlarınla çok düşündürüyorsun onu.
Ne gereği var. Bırak oalacak şey zaten zamanı gelince olacak. Her işte bir hayr vardır canım unutma. İsteksiz ve keyifsizsin ...
Bu arada güzel bir telefon alacaksın bundan.. Yüzün gülecek hissettim ben:)

Handan ablam benim midemde ağır ülser bulundu rica etsem bakar mısın? Tehlikeli mi? bide aşk hayatımda ayrılık var mı

sayılarım 7 26 18

balık burcuyum 27 şubat

Eğer bakarsan çok sevncem ablam

Handan ablam benim midemde ağır ülser bulundu rica etsem bakar mısın? Tehlikeli mi? bide aşk hayatımda ayrılık var mı

sayılarım 7 26 18

balık burcuyum 27 şubat

Eğer bakarsan çok sevncem ablam

Tamammen Midendeki rahatsızlığın ilerlemesi stresi arttırdığını gösteriyor kartlar. Sabırsızsın buda seni sen olduğun gibi göstermiyor. Aksine hırçın ve laf dinlemez bir yapı içine giriyorsun. Güzel düşün ve pozitif ol her konuda canım benim.
İnan yıldızın düşük birşyi kafaya taktığın zaman seni çok etkiliyor. Kötü düşünceyi bırak her konuda bırak ama.
Göreceksin düşük olan yıldızın biel pozitif olacak ve sen çok mutlu olacaksın.
herhangi bir ayrılık görünmüyor. Arada olan tartışlamalarıda takma kafana..
onlar ilişkinin tuzu biberi. Sen eleştirici olma fazla derim. Sen ondan beklediğin şeyleri ona yapmaya çalış. gör bakalım neler olacak. Seni çok seviyorum. Allahım sana ve diğer tüm hastalara şifasını versin inşallah.

Beni kırmadığın için çok ama çok teşekkür ederim canım ablam.Bende seni çok seviyorum ablam.Kaç günden beri sonuç bekliyorum patalojiye 10mm çapında 3 tane ur götürüldü.Kafam allak bullak ablam.Evet şu 2 aydır aşırı stresliyim kendimde deilim sanki.Umarım dediğin gibi olur ablam herşey 2 gün saonra sonuçlarım çıkıcak.Sizleri özlemişim ablam.Tekrar çok teşkkür ederim öptm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri