Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

selamlar Handan nasılsın
bana yine bakarsan çok sevinirim bu aralar çok ihtiyacım var:((
burcum başak onunki boğa hayat bi türlü yoluna girmiyo evlenemiyoruz bi mucize falan yokmu?
teşekkürler...

merhaba handanca hanım..tekrar yine benim...bana da bakabilir misiniz..benim başak..onun balık..çok seviyorum onu..gerçekten sevmeme değiyormu...herşey yolunda gitmiyor..gerçekten benim onu sevdiğim kadar seviyor mu beni...şimdiden teşekkürler..

merhaba handanca banada bakabilirmisin genel olarak, içim çok sıkılıyor şu sıralar neden bende bilmiyorum tşekkür ederim .

slm handanca tekrar aramiza dönme sevindim benimde falima bakarmisin esimin burcu terazi benim burcumda terazi aile iliskimiz nasil olacak ve hamile kalcakmiyim simdiden tsk ederim

benim burcum boga
esimin burcu aslan
genel durumumuza bakarmisiniz?
hamileyim yorum yapabilirmisiniz?
tesekkürler.

selamlar Handan nasılsın
bana yine bakarsan çok sevinirim bu aralar çok ihtiyacım var:((
burcum başak onunki boğa hayat bi türlü yoluna girmiyo evlenemiyoruz bi mucize falan yokmu?
teşekkürler...

Kartlara sıkca danışmak iyi bişey değil. önemli bişy çıksaydı ilk kartlarda belli olurdu. şuan kart açmamın sana bi faydası olmaktan ziyade kafanı karıştıracak. bi müddet beklemeni tavsiye ediyorum canım. en az 20 gün sonra tekrar açabilirz.

merhaba handanca hanım..tekrar yine benim...bana da bakabilir misiniz..benim başak..onun balık..çok seviyorum onu..gerçekten sevmeme değiyormu...herşey yolunda gitmiyor..gerçekten benim onu sevdiğim kadar seviyor mu beni...şimdiden teşekkürler..

sık aralıkla kart açmak seninde kafanı karıştırabilir. Lütfen 20 gün sonra felan tekrar yazınız.

merhaba handanca banada bakabilirmisin genel olarak, içim çok sıkılıyor şu sıralar neden bende bilmiyorum tşekkür ederim .

En az 20 gün sonra tekrar yazınız. Tekrar açılım yapmanın bir faydası yok.. Neyi duymak istiyorsan kartlar onu söyleyecektir. oysaki biz duymak istediklerimizi değil yapmamaız gerekenler için kartı kullanmalıyız.

slm handanca tekrar aramiza dönme sevindim benimde falima bakarmisin esimin burcu terazi benim burcumda terazi aile iliskimiz nasil olacak ve hamile kalcakmiyim simdiden tsk ederim

hayatım kart nerden bilsin hamileliğini.??
Ben ailen için çeltik açılım yapıyorum
Bu aralar ağzından çıkan şeylere dikkat etmen gerekiyormuş. Sözylediğin sözler sonra kalp kırılması olarak sana dönebilir.
Haneye gelecek olan çok güzel bir para var. bunun keyfini yaşayacaksınız.
Eşin seni seviyor. Yanlızca düşünerek konuş, incitme .. inan kazanırsın.
Eline gelecek bir fırsat var. umaraım fazla düşünmeden iyi kararı verirsin.
aşkındaki çiçek filiz verecekmiş. (umarım bebektir)

benim burcum boga
esimin burcu aslan
genel durumumuza bakarmisiniz?
hamileyim yorum yapabilirmisiniz?
tesekkürler.

Hamilelik için yorum yapamaz kartlar. Umarım sağlıklı sıhatli bir bebek dünyaya getirirsin canım.
Evin içinse Çeltik açılımı uygun gördüm;
5 ayda eşin için süper bir gelişme var. işi ile ilgili olabilir. Bu aralar çok hassasın ama bu hassaslığı kullanıp fazla naz yapma canım. eşin ne durumda olursan ol senden ilgi ve sevgi bekliyor.
Uyku sorunların olabilir. bazen bir korku oluyor sanki. kartlar rahat olmanı öneriyor. Çünkü kendini üzmenin ne sana nede başkasına faydası var.
Eşinle ilişkin daha da güçlenecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri