Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

sevgili handanca,

2 ay önce size tarot baktırmıştım 4 vakte kadar sorunlar düzelecek demiştiniz ilişkim ile ve işim ile ilgili. iş değiştirme durumum var benim için iyi bi gelişmemi olucak merak ediyorum. ben boğa erkek arkadaşım balık burcu idi. bu aralar çok huzursuz şeyler yaşanıyor,aramızda bi sorun yok ama asıl sorun erkek arkadaşımın ailesi ile ilgili bi türlü ikna olmuyorlar çözüme ne zaman ulaşır bizim için bu yıl evlilik görünüyormu. teşekkür ederim.

mrb

Mrb yeni üye oldum bende aykara üyesi sayesinde güzel bi site begendim.. handanca hanım rica edersem benm içinde tarot bakarmısınız adım esen yengeç burcuyum tşkler..

mrb rica etsem bana da bakarmısınız daha önceden de başka siteden baktırdım ama brdaki gibi net değil cevaplar dikkatimi çekti...
iki aslana bakarmısın çok kısa bir beraberlik oldu seviyorum dedi ama hiç aramıyor neden birden sus pus oldu merak ediyorum ne olucak ben ne yapmalıyım . erkek aslanı elde etmem için yardımcı olurmusun

Son düzenleme:

merhaba handanca yeni katıldım buraya, banada tarot bakarmısınız. ben nuriye başak burcuyum, eşim koç burcu, yurt dışında yaşıyoruz . evliliğimin geleceği hakkında bakarmısınız.beni seviyormu mutlu olacakmıyım. teşekkürler.

sevgili handanca,

2 ay önce size tarot baktırmıştım 4 vakte kadar sorunlar düzelecek demiştiniz ilişkim ile ve işim ile ilgili. iş değiştirme durumum var benim için iyi bi gelişmemi olucak merak ediyorum. ben boğa erkek arkadaşım balık burcu idi. bu aralar çok huzursuz şeyler yaşanıyor,aramızda bi sorun yok ama asıl sorun erkek arkadaşımın ailesi ile ilgili bi türlü ikna olmuyorlar çözüme ne zaman ulaşır bizim için bu yıl evlilik görünüyormu. teşekkür ederim.

İş için olumlu bir gelişme diyebilirim ama kartlar senin acilen toparlanman gerektiğine işaret ediyor.. Çünki işten değil senden kaynaklanan sorunlarla karşılaşabilirsin.
arkadaşının ailesine gelince kabul edersinki zorlu bir süreç yaşıyorsun. ama sen kendini kanıtlayamamışsın. cesaretini topla ve seviyorsan ilişkine sahip çık. sessiz kalmakla sorunları halledemessin. ailesinde sana karşı asıl sorun neyse onu öğren ve çözmeye başla. kendini sevdir ve onlarlada ilgilen.

Cevap: mrb

Mrb yeni üye oldum bende aykara üyesi sayesinde güzel bi site begendim.. handanca hanım rica edersem benm içinde tarot bakarmısınız adım esen yengeç burcuyum tşkler..

geciken mutlulukların olmuş. ama merak etme 2009 da kendini daha şanslı göreceksin. bir konu Bir erkekle ilgili başka bir konuda kendinle ilgili bu alanda süpriz sevinçler yaşaman mümkün.
bazen cesaretini kaybediyorsun. umutsuzluk içini karartıyor. Abla yada anneden büyük destek alacaksın.
Bir erkek hakkındada yanlış hüküm vereceksin. hatta onu yanlış anlayacaksın. fazla kafanı takma derim.
Bu tür olaylarda seni çok yıpratıyor. Güçlü olamıyorsan bile güçlü görün. düşman sevindirme canım.

mrb rica etsem bana da bakarmısınız daha önceden de başka siteden baktırdım ama brdaki gibi net değil cevaplar dikkatimi çekti...
iki aslana bakarmısın çok kısa bir beraberlik oldu seviyorum dedi ama hiç aramıyor neden birden sus pus oldu merak ediyorum ne olucak ben ne yapmalıyım . erkek aslanı elde etmem için yardımcı olurmusun

Elbetteki son karar sana ait. ama şuan karşındaki kişinin sana gelecek vaat ettiğini göremedim kartlarda. aksine huzursuzluklar yaşaman mümkün.
çalışıyormusun bilmiyorum ama iş alanındada bazı aksaklıklar çıkıyor.
aslanın senin bilmediğin alışkanlıkları var. sorunlu biri. Herşeyi Allah bilir ama hayalkırıklığı çıkıyor kartlarda.
Eğer bişey olur bu iş olmazsa 2009 sonuna doğru tanışacağın güzel bir ilişkiye adım atabilirsin.

merhaba handanca yeni katıldım buraya, banada tarot bakarmısınız. ben nuriye başak burcuyum, eşim koç burcu, yurt dışında yaşıyoruz . evliliğimin geleceği hakkında bakarmısınız.beni seviyormu mutlu olacakmıyım. teşekkürler.

ilk etapta aileye gelecek bir paranın sevinçleri çıktı. Eşinede 4 vakit için güzel paralar var. maddi anlamda güzel bir sene 2009.
bazı monoton şeyler seni sıkıyor. alış demem kendine oyalanacak meşgaleler bul ve bu dönemi böyle atlat. eşin senin ruh halinden çok etkilenen biri.
Eşinin sevgisinden şüphe etme derim. bazen sanki istediğin ilgiyi göremiyorsun. Şöyle anlatayım o rahat olmayınca rahat ettiremiyor.
Birden bir tartışmanın içinde bulabilirsin kendini. Belki bir fikir tartışması olsa bile ağzından çıkan sözlere dikkat et canım.

merhaba handanca umarım iyisinizdir.
sizden bir ricam olacak da mümkünse tabi bir soruma cevap almak istiyorum

geçmişte karşı çinsten olan iki kişiden haksızlık gördüm.bunları 1 ve 2 diye ayıracak olursak acaba bana yapılan hakısızlığın pişmanlıklarını yaşayıp yaşamadıklarını yada ileride onlarla ilgili herhangi bir konuşma içersinde olup olmaycağını öğrenmek isityorum

umarım yarı yolda haksızlığa uğrayanlar bir gün mutlu olur.

şimdiden çok teşekkür ederim sevgiyle kalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri