Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Sakın yaşadıkların kendine olan güvenini kaybettirmesin. Küsmek kendine. Yaşananlar seni bir kararmsarlığa itebilir buna izin verme. Karşına biri çıkacak ve hayata başka gözlerle bakacaksın. bunun biraz zamanı var yanlız. Hmmm bu arada gelecek güzel bir parada gördüm. Buda senin yüzünü güldürecek.
Kaybettiğin kişi içn fazla üzülme. O üzülsün bırak. BU arada herşeyden elin çekmiş gördüm seni. Hem çevrene hemde sana karşı hayran olanlara fırsat ver derim ben.

çooook teşekkür ederimmm :) bu biLe yüzümün güLmesine yetti :)

meraba handancım...mardinden sevgilerle seni arkadaşlarımla birlikte sevgiyle kucaklıyoruz..hayatta önce sağlık handancım kendine dikkat et..iyi bakkk

Handancım 30 mesajım dolmadı ama tayin dönemi içerisindeyim cumaya son başvuru ,il dışı sürem bir buçuk aydan dolayı dolmuyor ve sayfamda sadece batıda ( d ve e bölgeleri açılıyor )denizli istiyorum isteyeyimmi yoksa seneye mi yapsam...herşeyin hayırlısı, seneye gidebilecekmiyim denizliye

Handancım bakmayada bilirsin kurallara uymadıgım için sadece sıkıntılı bir dönemde oldugum için

icon1.gif
Cevap: tarot için bekleyenlere

merhaba handanca,
adim fikriye esimin adi yilmaz,
ben 35 esim 38 yasinda, ikimizde yay burcuyuz.
oglum 14 oglak burcu, kizim 4 basak burcu.
esim(esim hala capkinlik yapiyormu) ve cocuklarima genel olarak baktirmak istiyorum vede benim saglik durumuma bakarsan,
cok sevinirim,
simdiden tesekürler
user_online.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

merhaba handanca........gerçekten senin yorumlarına ihtiyacım var.29.06.1975 doğumluyum.burcum yengeç,yükselenim aslan.gelecekle ilgili almam gereken kararlar var.ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.daha önce 2 kez yazdım sana canım ama cevap alamadım.ayrıca rahatsızlanmışsın geçmiş olsun diyorum.ALLAH nazardan saklasın seni .Eğer tarot falıma bakarsan çok sevinirim,bütün işlerim eşikten dönüyor,valla büyü mü var, nazar mı? bilmiyorum canım.bir eşim olsun istiyorum ufukta bir evlilik görünüyor mu merak ediyorum.kendine iyi bak....saygılar............

merhaba handanca ikizler burcuyum bekarım bi ilişkim yok genel anlamda bakabilirmisin şimdiden tşkkr ederim :)

merhaba handanca ikizler burcuyum bekarım bi ilişkim yok genel anlamda bakabilirmisin şimdiden tşkkr ederim :)

Hayat biraz haksızlık ediyor sanki sana. Desemde inanma, herkesin hayatında inişli çıkışlı günler var. sen geçirmen gereken günleri geçiriyorsun. Bu durumdan kurtulacaksın ve ve yıldızın yükselişe geçecek. Geçmişte kalp kırıklığı yaşadığın birinden bir haber alacaksın. O seni arayacak sanırım. Ben bu duraklama döneminin geçmesini sabırla atlatmanı öneriyorum. Yıl sonuna doğru doğru insan karşına çıkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri