Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

kolay gelsin handanca ben 18 nisan 1988 doğumluyum bu sene hayatımda olan hiç bir şey yolunda gitmedi evliliğimde buna dahil eşim 4 nisan 1988 doğumlu büyük problemler atlattık hep içimde ayrılacağız korkusu var yaşamımda hiç birşeyde istediğim gibi gitmiyor diyebilirim okul,iş,evlilik,maddiyat özellikler de sağlık öyle bir genel olarak bakarmısın canım ya iyi haberleini bekliyorum

Handan abla bana da bakabilir misin?

Genel açılım yapılmış daha önce sana... Artık sorun yada sıkıntı varsa direk onun üzerine açılması gerekir kartların.. Varsa açıkça yaz.. soralım canım kartlara..

kolay gelsin handanca ben 18 nisan 1988 doğumluyum bu sene hayatımda olan hiç bir şey yolunda gitmedi evliliğimde buna dahil eşim 4 nisan 1988 doğumlu büyük problemler atlattık hep içimde ayrılacağız korkusu var yaşamımda hiç birşeyde istediğim gibi gitmiyor diyebilirim okul,iş,evlilik,maddiyat özellikler de sağlık öyle bir genel olarak bakarmısın canım ya iyi haberleini bekliyorum

Şuan ne yapacağını bilemediğin gibi yapılacak şeylerde olsa bile gücün yok..
2. Çıkan kart Güç kartı. İşte senin buna ihtiyacın var. Zorlaman lazım kendini. sende gücünü kaybedersin daha büyük felaketler olur canım..
Alıp başımı gideyim diyorsun. Biliyormusun çok ama çok yanluş düşünceler içindesin canım benim.
Ayrılık filan yok. Önce eşine evine dört koldan sarıl. Sorunları yanlız kalıp derin derin düşüneceğine çık gez.. uzaklaş biraz dertlerden. Seni ne mutlu ediyorsa ondan başla mesela..
Sana bir tavsiyem: Kötü düşünce kötülükleri çağırır. Birisi hakkında kötü düşünürsen senin başına kötülük gelir.. sakın sakın ..
Önce bir kafanı temizle. sorunun neyse halledeceğim de. Herşey düzelecek ve ben daha iyi olacağım de.. asla aksini düşünme..
Kendine güvenini kaybetme. Kartlar yılın sonuna doğru tabiki önce senin gayretinle daha güzel süprizlerle karşılacağını gösteriyor. Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyorum canım. Kartların tavsiyesinide gözardı etme.

Son düzenleme:

merhabalar handanca,benim burcum balık eşimin burcu yengeç.yardımcı olursanız sevınırım şimdiden teşekkürler

Genel açılım yapılmış daha önce sana... Artık sorun yada sıkıntı varsa direk onun üzerine açılması gerekir kartların.. Varsa açıkça yaz.. soralım canım kartlara..

Benim yurtdışı eğitimle ilgili bu sene gerçekleşmesini istediğim bir dileğim vardı ona bakabilir misin handan abla?

Merhaba handanca ben 29/11/1986 eşim 01/11/1978 doğumluyuz.Evliliğimizdeki problemlerimiz düzelebilir mi acaba.Ayrılık mı var yoksa daimi beraberlik mi bakabilir misin canım.Kolay gelsin teşekkürler...

slm handan ben başak burcuyum 1984 dogumluyum be genel olarak baktırmak istiyorum aşk iş ve evlilik nezaman evlenecegim nasıl biriyle evlenecegim çok merak ediyorum...teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri