Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TamaMdır uyarıyı aLdıM.. Şimdi bakar mısıN aßLa ?
aßLa ßanada bakar mısın? Kafam karıştı,ne oLacak bu işiN soNu,aciL bakar MIsıN çoK çoK LütfeN (akrep burcu Onun ) :s burcuM boğa geneL olarak bakabilir misin?

Bu kadar kaygılı olma düşündüğün kötü şartlar gerçekleşmeyecek.
Onu eğer istiyorsan sanada düşen görevler var tabiki. Öncelikle onun etrafından tanıdıkların varsa düzgün bir iletişim kurman lazım. Agresif yönünü sakın gösterme.
Arkanı döndüğün aydınlık var canım. Nedense Karanlıkta kalıp ne yapacağını bilemez durumda davranıyorsun. Merak etme herşey yoluna girecek.
Şu ana senin alyhine olan durumlar lehine dönecek. Tabiki tutumunu değiştirip daha ılımlı ve anlayışlı olman gerekecek.
O biraz daha gergin ama düzelir. Geçici yani bu durum.
Birde kararsızlık yaşayacağın bir konu var. Bu konu hakkında vereceğin kararda sana süprizler yaşatacak.

Tarot Falı

Merhaba Handanca umarım en kısa zamanda senden cevap alabilirim.Ben Koc burcu(31mart) ve problem yasadıgım ınsan Kova burcu (06 subat).su anda ılıskı denemeyen bır cıkmazdayım.Hem su anda onemsedıgım egıtımım hem de ılıskı hakkında yorumlarını merakla beklıyorum.

Son düzenleme:
Merhaba Handanca umarım en kısa zamanda senden cevap alabilirim.Ben Koc burcu(31mart) ve problem yasadıgım ınsan Kova burcu (06 subat).su anda ılıskı denemeyen bır cıkmazdayım.Hem su anda onemsedıgım egıtımım hem de ılıskı hakkında yorumlarını merakla beklıyorum.

Site kurallarına gör 30 konuya mesaj yazmanız lazım diğer kurallar için aşağıdaki linke giriş yapıp okuyunuz.
https://www.meleklermekani.com/taro...ri-ve-uymayanlar-hakkinda-ceza-islemleri.html

merhaba nasılsınız??
benim burcum boğa 27 nisan 1989 doğumluyum kendimi çok mutsuz ve bitkin hissediyorum hayatım çok durgun ve monoton aşk hayatımda öyle nasıl davranmalıyım ne yapmalıyım bilemiyorum yorumlarınızla beni aydınlatırsanız size çok minnettar olurum kendinize ii bakın ii günler dilerim

merhaba nasılsınız??
benim burcum boğa 27 nisan 1989 doğumluyum kendimi çok mutsuz ve bitkin hissediyorum hayatım çok durgun ve monoton aşk hayatımda öyle nasıl davranmalıyım ne yapmalıyım bilemiyorum yorumlarınızla beni aydınlatırsanız size çok minnettar olurum kendinize ii bakın ii günler dilerim

Bu bölüme mesajla tarot açılımı tekrar istemek için diğer mesajınızla arasında 15 gün bulunmalı.
https://www.meleklermekani.com/taro...ri-ve-uymayanlar-hakkinda-ceza-islemleri.html

daha önceden baktırmıştıom aşk hayatıma sanırım 15 gün geçti..bakalım busefer nasıl çıkacak aşk hayatım...ben başak burçluyum partnerim ise boga buçlu...bu aralar bana karşı soguk davranıyo ilişkimi düzeltmek için ona karşı nasıl davranmalıyım..köü giden ilşkimi nasıl daha ii hale getirebilirim..bide ben kendi kötü yönlerimi göremiyo olabilrim beni bana eleştirirseniz sevinirim kötü yönlerimi bilşeyim ki ona karşı hata yapmamyayım onu seviyorum çünkü kaybetmek istemiyorummm..sonumuz nasıl olacak merak ediyorum ..mücadele ye devammı etmeliyim çünkü bende bazen tükkendigimi hissediyorum ona karşı..bide artık cidid konuşmayı istiyorum onunla yani ilişkimizin yönü hakkında artık ciddi bişeler olsun istiyorum çünkü sizce bu dogru zamanmı konuşmalımıyım olumlumu olumsuzmu bi yanıt alırım..yoksa biraz daha beklemelimiyim...

Merhaba Handan Hanım,lutfen bana da bakar misin,umarım msjıma en kısa zamanda guzel haberlerle cevap verirsin.Ben koc burcuyum sevdigim insan ise kova burcu.Bu insanla uzun zamandir beraberim su anda aramız bozuk benı 1 hafta ıcınde arama ımkanı var mı ve aramızda bir evlilik olabilir mi?.Olacaksa da zamanını merak ediyorum? Ve ayrıca egitimim,isimle ilgili gelisme olup olmayacagini.(ankara da mı ıstanbulda mı olacagim) Sımdıden cok tesekkur ederım.Umarım hemen cevap alabılırım.

Son düzenleme:
Merhaba Handan Hanım,lutfen bana da bakar misin,umarım msjıma en kısa zamanda guzel haberlerle cevap verirsin.Ben koc burcuyum sevdigim insan ise kova burcu.Bu insanla uzun zamandir beraberim su anda aramız bozuk benı 1 hafta ıcınde arama ımkanı var mı ve aramızda bir evlilik olabilir mi?.Olacaksa da zamanını merak ediyorum? Ve ayrıca egitimim,isimle ilgili gelisme olup olmayacagini.(ankara da mı ıstanbulda mı olacagim) Sımdıden cok tesekkur ederım.Umarım hemen cevap alabılırım.İyi calismalar diliyorum.

Canım sen Balık , eşin İkizler, Yüksek bir ihtimallede bebekte Balık olacak İnşallah.
Biraz bu aralar fazlaca duygusal ve beklenti içinde olman önce bebekten. Ayrıca burcunda bu konuda seni destekliyor. Sen tatlı canını üzme. Bebek size çok bereketli gelecek. Eşin sen üzül diye sana takılmıyor. Onunda sorunları var. Canım sana görevler düşüyor. Hepmi ben der dediğini duyuyorum. Ama napacaksın yuvan için eşine yapıyorsun bu güzelliği.
Bazı olaylarda kullandığın cümleler eşini üzüyor. Haksızlık yaptığını anlayıncada sende üzülüyorsun. Düşün ve öyl ekonuş canım. Fazlada kırıcı olmassın.
Çok şanslı bir döneme giriyorsun. hanende çok sevindirici olaylar olacak inşallah.
Sende oluşan bu menmuniyetsiz havanıda dağıt ve kendinle barışık ol. Ailenin sana ihtiyacı olduğunu unutma.
handancım cok sağol teşekkür ederim,dedıklerınde cok haklısın hep ben dıyorum,buda eşimi üzüyor ,bıraz daha dıkatlı olucam cok tesekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri