Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
daha önceden baktırmıştıom aşk hayatıma sanırım 15 gün geçti..bakalım busefer nasıl çıkacak aşk hayatım...ben başak burçluyum partnerim ise boga buçlu...bu aralar bana karşı soguk davranıyo ilişkimi düzeltmek için ona karşı nasıl davranmalıyım..köü giden ilşkimi nasıl daha ii hale getirebilirim..bide ben kendi kötü yönlerimi göremiyo olabilrim beni bana eleştirirseniz sevinirim kötü yönlerimi bilşeyim ki ona karşı hata yapmamyayım onu seviyorum çünkü kaybetmek istemiyorummm..sonumuz nasıl olacak merak ediyorum ..mücadele ye devammı etmeliyim çünkü bende bazen tükkendigimi hissediyorum ona karşı..bide artık cidid konuşmayı istiyorum onunla yani ilişkimizin yönü hakkında artık ciddi bişeler olsun istiyorum çünkü sizce bu dogru zamanmı konuşmalımıyım olumlumu olumsuzmu bi yanıt alırım..yoksa biraz daha beklemelimiyim...

Hayatım bazı olaylara karşı ya zayıf kalıyorsun, yada geri adım atıyorsun.. Bunlar karşındaki insanda soru işaretleri bırakıyor.
Çalışıyormusun hatırlamıyorum ama iş ortamında belki aksilikler yaşıyorsun onunda etkisi sana yansıyor sende farkında olmadan ona yansıtıyorsun.
Güzel bir mutluluğu çoktan haketmişsin. 3 vakit içinde ilişkin için sevindirici şeyler yaşayacaksın. ben inanıyorumki sen bu mesajdan sonra yeniden kendini yenileyip yeni yeni kararlarla yeniden kendine merhaba diyeceksin. Sen güçlüsün bunu unutma. Bundan emin ol ve inan. Asla kendine olan güvenini kaybetme. Belki bir dönem ikilemler yaşadın ama geçti gitti. geçmişlede çok yaşama oldumu. Şansın açık olsun.

Merhaba Handan Hanım,lutfen bana da bakar misin,umarım msjıma en kısa zamanda guzel haberlerle cevap verirsin.Ben koc burcuyum sevdigim insan ise kova burcu.Bu insanla uzun zamandir beraberim su anda aramız bozuk benı 1 hafta ıcınde arama ımkanı var mı ve aramızda bir evlilik olabilir mi?.Olacaksa da zamanını merak ediyorum? Ve ayrıca egitimim,isimle ilgili gelisme olup olmayacagini.(ankara da mı ıstanbulda mı olacagim) Sımdıden cok tesekkur ederım.Umarım hemen cevap alabılırım.

Haftasını gününü tam bilemem ama bu kişinin sana dönüşü olacak. Bu kişi senin bazı davranışlarını yada kararlarını beğenmiyor.
Canım evliliği sormuşsun ama senin karşına biri daha çıkacak ve sen iki kişi arasında karar vermek zorunda kalabilirsin.
Şuan karşındaki insanda bencillik var. Önce kendini ön plana alıyor.
Eğitim ve işle ilgili konularda ise muradına erme görünüyor. Yani bu konularda alacağın karar ne ise inan kendine hayırlı olana karar vereceksin. İyice düşün ve ona göre adımlarını at.
Bu arada kendinede zaman ayır. Arkadaşın konusunda ise biraz geri çekilme taktiği uygula. Aklı başına gelecek merak etme sen.

merhaba ben fatoş boğa burcuyum benim şuan için tek korkum öss yi kazanamamam matematiğimi düzeltmem gerekio ama öyle karamsarımki bu konuda lütfen bana yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekio sizce düzeltebilirmiyim..

Merhaba Abla..

Ben yengeç burcuyum, ismim dünya ve yurtdisinda yasiyorum. Bilmek istedigim çok sey var aslinda.. fakat en önemlisi suan benim icin galiba sevdigim insan. Kendisiyle evelenebilecek miyim merak ediyorum. O'nun burcu boga..
Kartlara göre cikanlari yazarsan cok sevinirim..

tesekkürler

merhaba ben fatoş boğa burcuyum benim şuan için tek korkum öss yi kazanamamam matematiğimi düzeltmem gerekio ama öyle karamsarımki bu konuda lütfen bana yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekio sizce düzeltebilirmiyim..

Size tarot açılımı yapmam için site dahilindeki konulara 30 cevap vermeniz gerekiyor.
Diğer kurallar için aşağıdaki linke giriş yapıp okuyunuz.
https://www.meleklermekani.com/taro...ri-ve-uymayanlar-hakkinda-ceza-islemleri.html

Merhaba Abla..

Ben yengeç burcuyum, ismim dünya ve yurtdisinda yasiyorum. Bilmek istedigim çok sey var aslinda.. fakat en önemlisi suan benim icin galiba sevdigim insan. Kendisiyle evelenebilecek miyim merak ediyorum. O'nun burcu boga..
Kartlara göre cikanlari yazarsan cok sevinirim..

tesekkürler

Çok güzel bir kişiliğin var. Haksızlığa asla tahammülü olmayan. Açıkgözlü ve cesaretli..
Bazı olayların karşısında yeni kararlar alacaksın. Artık değişmek istiyorsun.Monotonluk sana göre değil zaten. Fakat şunu unutma plansız bir iş yaptığında hep kayıp yaşıyorsun.
Seviliyorsun. Ama evlilik için vakit var. Bazı huylarını beğenmesende seviyorsun ssende onu.
Bu arada para konusunda sıkıntıların var. Hemen büyük bir para alacaksın demem inan mucize olur. Sanki hep gayretinle dişinle tırnağınla geliyorsun bulunduğun noktalara.
Süper bir dönem seni bekliyor. Enerjin pozitif olunca etrafındakilere hemen yansıtıyorsun zaten. Yine mutlu günler seninle birlikte olacak.
Bu sene içinde 2 dileğinde gerçekleşme var.
Bir konuda ise fazla iddialaşmamanı öneriyorum. Yoksa seni sıkıntıya sokacak durumlar oluşabilir.

Meraba Handancımm genel tarot baktırmak istiyorum .....şimdiden teşekkürler..

Bir konuda sadakatsizlik yaşayacaksın vede bu seni çok etkileyecek. İnsanlara gereğinden fazla önem verme Lütfen Sonra sende yaralar açıyor.
Yine kararsızlıklar devam ediyor. Sanki plak gibi aynı şeyler yaşanıyor.
Hayatım birde yanlış anlaşılma sonucu birisini suçlayacaksın. Lütfen önyargılı olma.
Doğru insanla yanlış insanı ayırt et biraz.
veee Yılın sonuna doğru güzel süprizler seni bekliyor.
Öyle güzelki bu süprizlerden biri.
Ayağına gelecek bir kısmet var. ve sen bundan çok etkileneceksin. Şuan nedir kimdir bilmiyorum belki ilerleyen zamanlarda anlarız. Ama seni etkileyecek biri bu.
Kendini keşfedeceksin bu insanda.

Merhaba handanca ben sevda aslan burcuyum 30/07/81 doğumluyum 2 yıldır süren bir ilişkim bitti adı özgür 22/08/1982 doğumlu aslan burcu beni seviyormu ve tekrar birleşme gibi bir olanağımız varmı birleşirsekte mutlu olabilirmiyiz merak ediyorum yoksa kısmetim başkasımı bakabilirmisin sayılar: 1 - 5 - 10 şimdiden çok teşekkür ederim

Merhaba handanca ben sevda aslan burcuyum 30/07/81 doğumluyum 2 yıldır süren bir ilişkim bitti adı özgür 22/08/1982 doğumlu aslan burcu beni seviyormu ve tekrar birleşme gibi bir olanağımız varmı birleşirsekte mutlu olabilirmiyiz merak ediyorum yoksa kısmetim başkasımı bakabilirmisin sayılar: 1 - 5 - 10 şimdiden çok teşekkür ederim

Ben karşına yeni biri çıkacağını söyleyeyim. Öyleki bundanda fazlaca etkileneceksin. Yanlız şu ayrıldığın arkadaşında seni menmun etmeyen ve birleşseniz bile seni üzecek davranışlar gösteriyor kartlar. Sanıyorum problemleri olan biri.
Senin görünümündeki asaletin güzel konuşma şeklin güzel gözlerin bu yeni insanı fazlası ile etkileyecek.
Kartlar diyorki eski insanı bir tart bakalım eksi yönünü ve ertı yönünü terazi kefesine koy. gerçekten onunla bir ömür sürdürmek istermisin. Duygularını kontrol et derim ben.
Hiç görüşmeyeceksin demiyorum. Ama düşündüğün anlamda bir birliktelik göremedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri