Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slm handanca en son fala baktıgında aşjk hayatımla ilgili ciddi jkonuşmam gerejktigini smöylemiştin bende dedigin gibi jkonuştum hala ilişjkimiz devam etmekte ama nety bi cevap alamadım ondan ilişkimiz bundan sonra nasıl olur.istedigim mutluluga kavuşa bilecekmiyim yojksa ayrılıkmı bundan sonra ona nasıl davranmalıyım ilişkiziin boyutu nereye varır..ben onunvelilik jkonusunda gerçekten ne düşündügünü merak ediyorum ne düşünüyo gelecek hakkında..beklemeye devammı etmeliyim yojksa artık mücadele etmeyi bırajkıp ondan vazmı geçmeliyim çünkü ben artık evlilikle sonuçlansın istiyorum..ben başajk o boga burcu

Herne geçiyorsa kafandan tekrar tekrar düşün. Fevri kararlar alma derim.Belki kısa bir dönem ayrılık olabilir. Ama sadece o kadar. Bunun sebebide aynı şeylerde yoğunlaşmıyorsunuz. Herşey tektaraflı oluyor.
Ben senin biraz daha ılımlı olmanı tavsiye ediyorum.
Ne istediğini biliyorsun. Güzel zekanı ailen için kullan canım. Eşinin ihtiyacı var sana. vede sevgisi var. Belki diyeceksinki belli etmiyor. Ama onun yapısı bu.
İşlerine veriyor hep belki kendini. Sen sevgini hissttir ona inan karşılıksız kalmayacak.
Dışardan diğer güçler aklını karıştırmasın. Yapamayacakları vaatlerine kanma kimsenin.
Birazcıkta bu tavsiyelerle devam et derim ben.
ablam şükür eşimle problemleri hallettik sorun yok ben genel anlamda onunla benim hakkımdaki açılımını meak ettim evet pek sevgisini gösteremyen biri aldığım karar eğitim hayatımla alakalı inşallah oloumlu olur kendimi geliştirmk ve yurt dışına çıkmak istiyorum bakalım nasip tşk ederim yprumun için

mrhba handanca yeni üyeyim 30 msj hakkımı doldurdum tarot bakmanızı rica edicektim..
ben 11 ekim 1984 doğumluyum geçen yıl bi ilişkim vardı ayrıldım ve ondan nefret ediyodum soğumuştum daha sonra yeni bi ilşkim başladı şuandada devam ediyo ama ben eski erkek arkadaşımdan nefret ederken şuanda onu düşünmeye başladım inanlımaz bişey oldu sanki birden bire anlatamağım duygular içerisindeyim kafam çok karışık bi anda nasıl öle bişey olduğunu anlayamadım bu şimdiki ilkşimide biraz yıpratıyoo yorumlarsanız sevinirim.. eski ve yeni erk. arkadaşımda 13 nisan doğumlu...eylülde vermem gereken 3 dersim var ayrıca enazında 1 tanesini verebilcekmiyim die de bakarsanız sevirim.....şimdiden teşekkürler

SevgiLi HANDANCA.....

Ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum şu son birkaç aydır.. Erkek arkadaşım her ne kadar bunlar ufak sorun dese de sanki bana git gide büyüyen sorunlarmış gibi geliyor.. Bilirsiniz erkekler sorun ve stresi pek sevmezler..İpin ucu kaçtı mı ilişkide biLmiyorum... Bende cok fazla guvensizlik ve şüphecilik var karşı cinse karşı. Neden bilemiyorum. Son 1 yıldır böyleyim ben...Ben ikizler burcuyum o ise Oglak...ve pek anlaşamayan burçLar sanırım..Bitirmek istemiyorum ama bazen anlaşıyor bazen anLaşamıyoruz..Ne olacak haLimiz...Ewlilikte nasıL olacagız...Herseyden korkmaya ve suphe duymaya basladım bu iliskiden artık...Sorun bende mi yoksa onda mı bilmiorum..Ona kalsa ben sucluyum bana kalsa o suclu...Dusuncelerine ihtiyacım var.......

mrhba handanca yeni üyeyim 30 msj hakkımı doldurdum tarot bakmanızı rica edicektim..
ben 11 ekim 1984 doğumluyum geçen yıl bi ilişkim vardı ayrıldım ve ondan nefret ediyodum soğumuştum daha sonra yeni bi ilşkim başladı şuandada devam ediyo ama ben eski erkek arkadaşımdan nefret ederken şuanda onu düşünmeye başladım inanlımaz bişey oldu sanki birden bire anlatamağım duygular içerisindeyim kafam çok karışık bi anda nasıl öle bişey olduğunu anlayamadım bu şimdiki ilkşimide biraz yıpratıyoo yorumlarsanız sevinirim.. eski ve yeni erk. arkadaşımda 13 nisan doğumlu...eylülde vermem gereken 3 dersim var ayrıca enazında 1 tanesini verebilcekmiyim die de bakarsanız sevirim.....şimdiden teşekkürler

Öncelikle tutumunu değiştirmezsen yeni ilişkininde sonlanacağını söylemeliyim.
Yeni ilişkine karşı duyarlı ol derim ben.
Eskiyi soracak olursan o senin beyninde oluşan bir yapıda değil artık. Sorunlu biri.
Sorunlu biri ile uğraşıp ne yapacaksın. Bence yeni ilişkibi yıpratma ve sahip çık. Tutarlı ol ben mutlu olacağını kartlardan görüyorum zaten.
Canım eğer kalbini dinler ve etrafında gelen seslere kulak vermezsen sen kaybedersin. Mantığınıda devreye sok. Ne kadar tutarlı olduğunu göster.
Zaten kendini toparlamazsan derlerini vermende zor. Her ne kadar unları yazsamda ben güçlü bir kişiliğin olduğunu görüyorum canım. Sen akıllı birisin. Gelecekle yaşamakta san agöre değil.

SevgiLi HANDANCA.....

Ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum şu son birkaç aydır.. Erkek arkadaşım her ne kadar bunlar ufak sorun dese de sanki bana git gide büyüyen sorunlarmış gibi geliyor.. Bilirsiniz erkekler sorun ve stresi pek sevmezler..İpin ucu kaçtı mı ilişkide biLmiyorum... Bende cok fazla guvensizlik ve şüphecilik var karşı cinse karşı. Neden bilemiyorum. Son 1 yıldır böyleyim ben...Ben ikizler burcuyum o ise Oglak...ve pek anlaşamayan burçLar sanırım..Bitirmek istemiyorum ama bazen anlaşıyor bazen anLaşamıyoruz..Ne olacak haLimiz...Ewlilikte nasıL olacagız...Herseyden korkmaya ve suphe duymaya basladım bu iliskiden artık...Sorun bende mi yoksa onda mı bilmiorum..Ona kalsa ben sucluyum bana kalsa o suclu...Dusuncelerine ihtiyacım var.......

senden bişey rica ediyorum lütfen kendini iyi hissettiğinde yaz bana. Bütün kartlar ters..
bu senin düşünlerindeki kararsızlığı gösteiryor. ben ne yazsam sana sen kararlı olamadıktan sonra bir faydası olmaz.
Ben ilişkinde bir son görmedim. Şuan için ayrılık yok. Ama bu dönemde evlilikte çıkmadı. bu ilişki dışında hayranlarında var yanlız.
Lütfen ilişkinde karşındaki kişi ile yarış içinde olma. Sen içinden geldiğince olmak isterken o hep mantıkta mantık diyor. Ama odunu bile yontmak gerekiyor biliyorsun. Onu hissettirmeden değiştir. Öncelikle sen onun hoşuna gidecek şeylerden başla.
Sen onu motiveederek başla o kayıtsız kalmayacak. Zaten güzel sözden incelikten anlayan biri o. Senin bazı asi davranışların onda olumsuz çıkış yapıyor..
Hadi bakalım bu ilişkiyi bir tamire başlayalım. Belki güzel düşünceler içinde iyi haberler seni daha çok mutlu edecek.

merhaba handan abla.burcum başak sevgilimin burcu koç.ekim ayı gibi sözlenmeyi düşünüyoruz.evlilik ise 2010 yaza düşünüyoruz.bundan sonra bu ilişkimle ilgili neler yaşayacağım? şimdiden çok tşkler...

merhaba handan abla.burcum başak sevgilimin burcu koç.ekim ayı gibi sözlenmeyi düşünüyoruz.evlilik ise 2010 yaza düşünüyoruz.bundan sonra bu ilişkimle ilgili neler yaşayacağım? şimdiden çok tşkler...

valla biraz kolay biri gibi görünsede zor yerleride var bu arkadaşının:)
Ama seni seviyor ve çok önemsiyor. Yakınındaki düşmanına hatta düşmanınıza dikket et derim. Ne ksıkanç biri yaa. Gözü değiyor inan.
Bu kişinin 2 vakte kadar evine gelmesi görünüyor. Fazla uzamadan yüzükte takılması muhtemel canım.
Maddi olarak harcamalarınıza dikkat edin. Onun tatafından biride sana takabilir. Çok samimi olma ilk etapta. Düşmanını bilirsen gerisi kolay. Başak burçları liderliğini kanıtlar. vede zor işlere imza atarlar. Seni kolay yenecek lokma olarak zaten göremeyecekler.
Düşmanlar korksun derim artık.
Dostluğun çok güzel. Sevgini fazla gizleme. Onu sevdiğine verebildiğin oranda var.
Gözü bir dönem senden başkasını görmeyecek zaten. Bu durumda etraftakilerce kıskanılabilir. Bu arada ufak münakaşalar olabilir sakın büyütme bunları. Geçiştir o an. Bir müddet sonrada akıllıca anlatırsın tekrar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri