Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
handanca bana bakmayacakmısın bütün gün bekledim ama arkadaşlara bakmıssın bana bakmamışssın....bakarsan memnun olurum ama bakmassanda canın sagolsun

merhaba handanca ben başak partnerimboga burcu 8 aydır birlikteyiz bazen iyi bazen kötü devam ediyoruz..ben bu zamandan sonra ilişkimizin nasıl gidecegini merak ediyorum evlilik varmı...ayrılacakmıyız..benim bu ilişkide eksi yönlerim ne ona nasıl bi davranmalıyımki ilişkimiz evlilikle sonuçlansın..onu beklemeye devammı etmeliyim yoksa ondan vazmı geçmeliyim...benim hakkımda gerçek düşünceleri ne...en çok merak ettigimde nezamn evlenecegim

SELAM HANDANCA benım annem babam ayrı ve ben annemde kalmak ıstıyorum ama karar veremıyorum bır turlu bana yardımcı olurmusun şimdiden tesekkur edeırm saglıcakla kal kolay gelsın

merhaba Handanca hn. sevdiğim balık burcu, benimki ikizler. Bakabilirseniz çok sevinirim. şu an onun sorunları varsa da nedenini ve bu sorunları en kısa zamanda çözüp çözmeyeceğini merak ediyorum.Ayrıca hakkımdaki düşüncelerini ve ikimizle ilgili planlarını merak ediyorum.

valla biraz kolay biri gibi görünsede zor yerleride var bu arkadaşının:)
Ama seni seviyor ve çok önemsiyor. Yakınındaki düşmanına hatta düşmanınıza dikket et derim. Ne ksıkanç biri yaa. Gözü değiyor inan.
Bu kişinin 2 vakte kadar evine gelmesi görünüyor. Fazla uzamadan yüzükte takılması muhtemel canım.
Maddi olarak harcamalarınıza dikkat edin. Onun tatafından biride sana takabilir. Çok samimi olma ilk etapta. Düşmanını bilirsen gerisi kolay. Başak burçları liderliğini kanıtlar. vede zor işlere imza atarlar. Seni kolay yenecek lokma olarak zaten göremeyecekler.
Düşmanlar korksun derim artık.
Dostluğun çok güzel. Sevgini fazla gizleme. Onu sevdiğine verebildiğin oranda var.
Gözü bir dönem senden başkasını görmeyecek zaten. Bu durumda etraftakilerce kıskanılabilir. Bu arada ufak münakaşalar olabilir sakın büyütme bunları. Geçiştir o an. Bir müddet sonrada akıllıca anlatırsın tekrar.

çok teşekkürler ablacım , yüreğime su serptin.15 gün öncesindende baktırmıştım tavsiyelerine uydum aramızdaki sorunlardan ders aldık artık üzmemeye çalışıyoruz birbirimizi.Rabbim herşeyi gönlüne göre versin yüreğine sağlık...

merhaba handanca ben terazi burcuyum eşimin ne olduğu belli değil nüfusta koç ama temmuzda doğmuş ya yengeç yada aslan ama bilemiyorum tam gününü hatırlamıylar banada bakarsa çok memnun olucam

selaam.. ben akrep sevglm balık burcu. son zamanlarda büyük depremler atlattık artçıları ilişkimizi sarsıyo ailevi sorunları sağlık sorunları olunca herşey değişiyo öğrenmek istediğim önce onun hastalığı sonucu ne olacak sorunlarımızın gidişatı ne olacak.. şimdiden teşekkürler :)

mrb handan abla sevdiğimin burcu ikizler benımkısı aslan aramıza biri girdi büyük engel o benım hakkımda ne düşünüyo merak ediyorum ben şuan o büyük engelle çıkıyorum sonum ne olacak10 5 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri