Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
içindeki korku ve endişeleri bırak bakalım önce. 4 vakte kadar hanende seni sevince boğacak süper şeyler olacak. Bu bir çiftin mutluluğu olarak görülüyor. Başta çok düşünsende sanıyorum bir evlilik olacak. Kim olduğunu inan çözemedim yanlız.
kimle kalayım konusuna gelince inan kartlarda ben erkek gördüm ama, kart içindeki sesi dinle diyor.
bazı şeylerin sen farkındasın aslında. çok rahat edeceğin yeri değilde ihtiyaçlarına en çok nerde kimin yanında cavep alacaksan bence onun yanında kalmayı düşün. Tabiki diğer tarafıda ihmal etmeden yap bunu.

çok tesekkuer ederım tekrar kolay gelsinn

merhaba nasılsınız??
geçen yazmıştım size ama 15 gün dolmadığı için sonra gelmemi önermiştiniz fındık toplamaya başladığım için yeni fırsat bulabildim bana da bakarsanız sevinirim ben 27 nisan 1989 yılı doğumluyum ve boğa burcuyum aşk hayatım ile ilgili kafam çok karışık kendimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum ama beni anladığınızı ümit ediyorum ve yorumlarınızı bekliyorum

merhaba nasılsınız??
geçen yazmıştım size ama 15 gün dolmadığı için sonra gelmemi önermiştiniz fındık toplamaya başladığım için yeni fırsat bulabildim bana da bakarsanız sevinirim ben 27 nisan 1989 yılı doğumluyum ve boğa burcuyum aşk hayatım ile ilgili kafam çok karışık kendimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum ama beni anladığınızı ümit ediyorum ve yorumlarınızı bekliyorum

Birazda hayatındaki başarızlığı kendine fatura edebiliyorsun değilmi? Ne kadar bu kadar kendine eziyet ediyorsun canım benim. Sen herşeyin iyisine layıksın buna inan. Ve sen var olduğun sürece yaşadığın hayatın anlamı var. Ozaman öncelikle sana ilk tavsiyem kendini önemse. Kimselerin seni üzmesine izin verme. Bunu asi ve saldırgan davranışlarla değil hanım hanımcık tavırlarınla göster onlara.
Sen hakkın olanı alacaksın. İnancını kaybetme. Aşk hayatında yaşadığığın mutsuz durumu kendin iyi yada kötü olarak noktalandır. Açıkça konuş. Kendini anlat ondan ne beklediğini söyle.
Karşına başka biri çıkabilir bu arada. Kafan karışabilir.
Şuan kimi tercih edersiin bilemiyorum ama, Evlilik düşüncesi ile sonlanacak ilişkin.
Öncelikle mevcut arkadaşınla açıkça konuş ve fikrini öğren. Daha henüz herşey için erken. Sana değer veriyorsa ne ala. Yok bildiğini yapıyorsa ben kendi yolunu çiz gelecek kısmetinede engel olma derim.

canım ben bu zorluğu omuzla derim. Sen bunu başaracaksın. Kızgın ve salgırgan yapıda sakın olma. Sen hep sıcak yüzünü göster. Pişman aolacaklar o sana sorun çıkartanlar.
Hayata bakış hevesini sakın kırma. Onada yardımcı ol. Allahın izniyle sağlık sorunlarındada iyileşme olacak.
Onu düşünüp kendini ihmal etme canım.
Bir taraftan onun bir taraftan diğer sorunların derdine düşüp sağlıını ihmal etmenin kime faydası varki. Bari sen güçlü ol.
Ben sabret diyorum.Bu karışık durumları atlatıp gün yüzüne çıkacaksın inşallah

nasıl teşekkür etsem az sizden tavsiye alınca cok hafifliyorum :)

çok teşekkür ederim yorumunuz için allah gönlünüze göre verir sizinde inşallah
yüzünüzden gülücüğün eksik olmaması duası ile bu arada kandiliniz mübarek olsun ii günler dilerim :)

handan abla sevdiğimin burcu ikizler benımkısı aslan aramıza biri girdi büyük engel o benım hakkımda ne düşünüyo merak ediyorum ben şuan o büyük engelle çıkıyorum sonum ne olacak10 5 6 inan meraktan ölüyorum o şimdi asker ve neler düşünüyo çok merak ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri