Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handanca erkek arkadaşım benden ayrılalı 5 ay oldu ve bu süre içerisinde onun hayatında kısa bi ilişkisi olmuş ve bu kız bizi baştan beri ayırmak isteyen kız olduğunu öğrendim..ben hala unutamıyorum onu.. onun bana karşı olan hislerini merak ediyorum içimden bi ses hala onun beni sevdiğini söylüyor ama belkide bu benim kuruntum.ben yengeç burcuyum adım buket ve eski erkek arkadaşım 24kasım doğumlu

15 günlük beklee sürenizi ihlal etmeyiniz.

saniim 15 gun geçti ben başak burçluyum genel olarak bakarmisiniz birinden bi haber bekliyorum gelecekmi bana bu mudeli haber

yaptığınız yorum için çok tşkr valla çok düşündüm bitirmeyi ama hep bişeyler engel oldu nedim abla içimi okumuşsun inşallah herşey normale döner bu durum beni çok üzüyo tekrar tşkrlr diline yüreğine sağlık.......

günaydınlar, ben evlilik konusunda baktırmak istiyorum, merak ediyorum bana evlilik görünüyor mu, hani görünüyorsa bu kişinin özellikleri neler acaba:) burcum yengeç.şimdiden çok teşekkür ederim.

merhaba handanca yorumların çok iyi.gerçektende haklı çıkıyor yorumların.süpersin.kısacası.
kafamda 2 soru var yorumlarını merak ediyorum.
birinci sorum bana daha önceden yıl bitmeden evleneceğim insanla tanışıcağımı söylemiştin.bu halen geçerlimi:)2009 yılı bari aşk anlamında yüzüme gülücekmi .

ikinci sorum da iş iş acayip takıyorum bu sorunu maddi anlamda çok kötü durumum aileme katkıda bulunamıyorum buda beni üzüyor.şu an sıkıntıdayız. aile olarak.

kursa başladım kursda bir arkadaş var adı nihat baya çevresi var.iş konusunu da açtım yardım et dedim.iyimi yaptım bilmiyorum.ama bir ümit işte.bana yardımcı olurmu iş konusunda.
yorumlarını bekliyorum canım.ya.şimdiden teşekkür ederim.

saniim 15 gun geçti ben başak burçluyum genel olarak bakarmisiniz birinden bi haber bekliyorum gelecekmi bana bu mudeli haber

Kartlar müneccim değil canım. Nerden bilecek ne haberi bekliyorsun?
Ben açılım yaptım gördüğümü yazıyorum..

Yola gitme düşüncesi çıkıyor ama zamanı var daha. Mücadeler gelecek yine gündeme.
Bir erkekler görüşme durumunda terslik çıkıyor. umduğunu bulamayacaksın sanırım.

Bu arada bir mekan değişikliği çıkıyor. taşınma durumu gibi. İyi giyimli başka bir erkekten ise bir yardım göreceksin. Yanlız bunu şuan tanımıyorsun.

bana da bakabilrimisiniz

Bir burç belirtin sevgili arkadaşlarım. Neye bakacağım niye bakacağım. yazıp gidiyorsunuz??

Çok etkineceğiniz bir ayrılık yaşanacak.
Bunun oluşması sizi güçsüz kılacak tabiki. Kendiizi bırakırsanız çok hasar alırsınız.

Bu dönem hava bulutlu sizin için. O yüzden çok fazla herşeyi dert etmeden metanetle geçirin. Güzel günler ve beklentiler için birz daha zamana ihtityacınız var.

Sağlık ve parasal anlamındada dikkatli olun. Konuşmalarınız karşınızdaki insanları resmen iğneliyor. Çok kırıcı ortamlara girmeyin.

günaydınlar, ben evlilik konusunda baktırmak istiyorum, merak ediyorum bana evlilik görünüyor mu, hani görünüyorsa bu kişinin özellikleri neler acaba:) burcum yengeç.şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu durum için kendini mutsuz yada yanlız hissedip moralini bozmana hiç gerek yok.

Şimdi değil biraz zamanı var ama karşına 2 kişi çıkacak. Yakın dönemlerde tanıyacağın bu 2 kişi arsında kararsız kalacaksın. Şuan başka bir şey çıkmadı.

Bir yere gitme yada yerleşme umudun varsa bunla ilgili bir gelişme görünüyor. Hayırlı olur inşallah. Genç erkeğinde sana bu konuda desteği olacak.

Bu aralar yatağında huzursuzsun rahat değilsin. Güzel şeyler düşünerek kendini teskin et. Kötü düşünce kötülüğü çağırır bunuda unutma.

merhaba handanca yorumların çok iyi.gerçektende haklı çıkıyor yorumların.süpersin.kısacası.
kafamda 2 soru var yorumlarını merak ediyorum.
birinci sorum bana daha önceden yıl bitmeden evleneceğim insanla tanışıcağımı söylemiştin.bu halen geçerlimi:)2009 yılı bari aşk anlamında yüzüme gülücekmi .

ikinci sorum da iş iş acayip takıyorum bu sorunu maddi anlamda çok kötü durumum aileme katkıda bulunamıyorum buda beni üzüyor.şu an sıkıntıdayız. aile olarak.

kursa başladım kursda bir arkadaş var adı nihat baya çevresi var.iş konusunu da açtım yardım et dedim.iyimi yaptım bilmiyorum.ama bir ümit işte.bana yardımcı olurmu iş konusunda.
yorumlarını bekliyorum canım.ya.şimdiden teşekkür ederim.

ilk soruna gelince zamana bağlı bir tanışma çıkıyor. İnşallah bu senedir bu canım. Kartlar kesin tarih vermiyor vakit aralığı veriyor biliyorsun. hemn açıldığı için diğer seneye sarkmaz diye yorumlayım ben.

Sen iş konusunda güzel şeyler hayal et. Başaracağına inan. Çok inan ama. Güzel süprizler gelecek ayağına. sende bunları güzel değerlendireceksin.

Geçmişte olan bir erkekler karşılaşman olacak ama fazlada onda takılı kalma. sorunları çok onun. Kısmet ve başarı anlamında hak edeceğin mutluğu yaşayacxaksın sen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri