Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok ama çok teşekkürler handanca.geçmişte bir erkekle karşılaşmam olacak demişsin bunu bir kere daha söylemiştin.merak ettim kim bu erkek.:)ilk sana tarot baktıdığımda da demiştin.genel baktırmıştım o zaman.eski sevdiğim birimi benim acaba.şu an evli o.sen de demiştin bana onla bişey olmaz diye gerçektende olmadı.kendisi başka şehirde yaşıyor allah allah çok merak ettim.

bunla ilgili kartlar fazla detay vermedimi acaba. canım.

Bekle canım. ama boş bekleme yaklaşmanında yollarını ara derim. Sonu güzel görünen bir ilişki doğabilir.
Senin zamanında yaptığın bazı şeylerde onda soru işaretleri bırakmış.
Parasal anlamdada sorunları var onun. sana zaman ayıramamaış sanırım.
4 vakit içinde beklediğin mutluluğa kavuşacaksın canım. Ama çaban gerekiyor. Burnunda kıl aldırmıyor gibisin. Otur düşün. Ona değer veriyorsan ve onunda seni sevdiğini düşünüyorsan gayret gerekiyor. İdare eden ben olayım diyorsan bak yürütemessin söyleyim.
Bu durumdayken oluşan problemlerinide doğru insanlarla paylaş.
Sağlık sorunun çıkıyor canım. kendine dikkat et.
Şimdi kendini düzelt. geçmişte yapılan hataları düşün ve kararını al. yolun açık olsun.
son baktirdigimda bunlar çikmişti falimda 15 gunun sonrasinda neler degişmiş merak ediyorum ben başak sevip bekledigim insan boga burçlu beklemeye devammi tamammi..tak etti canima artik ayrilik bazen hiç geleyecekmiş gibi geliyo ne yapmaliyim kartlara birkere daha sorarmisin benim için ne olacak bu beklemenin sonu

merhabalar tekrar:)en son 1 ekim de baktırdım.şimdi size iki sorum olacak...ben işim ile ilgili birşeyi çok istemiştim fakat başaramayacağımı düşünüp vazgeçtim ve kendime yeni hedefler koydum ama eski hayalim hala kafamı kurcalıyor.acaba eski hayalimin üstüne gidersem başarabilirimiyim yoksa yeni hedeflerim doğrultusundamı gideyim?.........ikinci sorum ve asıl sorun:)size hoşlandığım biri için baktırmıştım ve onunda beni beğendiğini söylemiştiniz ve haklıydınız bunu sonradan başka birinden öğrendim:)fakat bunu öğrendiğim kişininde yanılmıyorsam ondan hoşlandığını bu yüzden onun hakkında bana bnm hakkımda ona bazı yalanlar söylediğini farkettim ve ona neler söylediğini tahmin bile edemiyorum.hoşlandığım kişiyle neredeyse hiçbir ilerleme kaydedemedik bu yüzden ama merak ediyorum,hala benden hoşlanıyor mu yoksa vaz mı geçti?ne yapmalıyım çok karışık bi durum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler:)
ikimizde başak burcuyuz ayrıca...aynı yıl aynı gün:)

Son düzenleme:
merhaba sevgili handanca 15 günü nihayet doldurdum:)
28-12-1989 doğumluyum oğlak burcuym
benm merak ettiklerim önümdeki 1-2 senelik dilim.Ev yaşantım .okulumu basarıyla bitirecek miyim? İstediğim iyi makama gelicek miyim ve maddi durumum nasıl olacak ve su an birlikte olduğum insanla(22 yasında boğa burcu) evlenecek miyim birde bu sene yakın arkadaslarım sınavlarını kazanıp yanıma gelebilecekler mi?
çok teşekkür ederim yüreğine sağlık..

Merhaba handanca nasılsın 2 hafta doldu çok şükür 30/07/81 DOĞUMLUYUM bana bi bakabilirmisin aşk hayatıma sen biliyorsun gerçi ama sölüyüm yine eski erkek arkadaşımla ilgili bir gelişme falan olacakmı yoksa yeni birisimi olacak bakabilirmisin çok sevinirim birde iş hayatıma bakarsan sevinirim HOŞÇAKAL SEVGİYLE KAL

çok ama çok teşekkürler handanca.geçmişte bir erkekle karşılaşmam olacak demişsin bunu bir kere daha söylemiştin.merak ettim kim bu erkek.:)ilk sana tarot baktıdığımda da demiştin.genel baktırmıştım o zaman.eski sevdiğim birimi benim acaba.şu an evli o.sen de demiştin bana onla bişey olmaz diye gerçektende olmadı.kendisi başka şehirde yaşıyor allah allah çok merak ettim.

bunla ilgili kartlar fazla detay vermedimi acaba. canım.

Kartta çıkanlar yazdıklarım. Önemli bi rdeğişiklik yakın zamanda görünürse kartlar bilgi veirir. İsteğin şuan zaman bağlı.

son baktirdigimda bunlar çikmişti falimda 15 gunun sonrasinda neler degişmiş merak ediyorum ben başak sevip bekledigim insan boga burçlu beklemeye devammi tamammi..tak etti canima artik ayrilik bazen hiç geleyecekmiş gibi geliyo ne yapmaliyim kartlara birkere daha sorarmisin benim için ne olacak bu beklemenin sonu

İyide canım sen gayret etmessen o zaten gelmeski. Sen bir kere kendini bırakmışsın. Çok güçsüz ve yanlız hissediyorsun kendini. Bu durumu abartıp kendinide üzüyorsun.

Bu şekilde de gidersen 1 ayda gelecekse 1 yılda gelir. Senin ona bir yolunu bulup elini uzatman lazım. tabiki bunlarıda seviyor ve istiyorsan yapacaksın.

Korkuyordun gelecekten. Bu kartları olumsuz yönde etkiliyor. Aslında güzel şeyler yaklaşmış artık. Ama bunu güzelryüzle temiz ümitlerle karşıla. Yoksa gelen fırsatlarıda görmeyeceksin. Ayrılık çıkmıyor hala. Şuan yaşadığın şey geçici canım.

merhabalar tekrar:)en son 1 ekim de baktırdım.şimdi size iki sorum olacak...ben işim ile ilgili birşeyi çok istemiştim fakat başaramayacağımı düşünüp vazgeçtim ve kendime yeni hedefler koydum ama eski hayalim hala kafamı kurcalıyor.acaba eski hayalimin üstüne gidersem başarabilirimiyim yoksa yeni hedeflerim doğrultusundamı gideyim?.........ikinci sorum ve asıl sorun:)size hoşlandığım biri için baktırmıştım ve onunda beni beğendiğini söylemiştiniz ve haklıydınız bunu sonradan başka birinden öğrendim:)fakat bunu öğrendiğim kişininde yanılmıyorsam ondan hoşlandığını bu yüzden onun hakkında bana bnm hakkımda ona bazı yalanlar söylediğini farkettim ve ona neler söylediğini tahmin bile edemiyorum.hoşlandığım kişiyle neredeyse hiçbir ilerleme kaydedemedik bu yüzden ama merak ediyorum,hala benden hoşlanıyor mu yoksa vaz mı geçti?ne yapmalıyım çok karışık bi durum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler:)
ikimizde başak burcuyuz ayrıca...aynı yıl aynı gün:)

Canım beğeni var ama derin sevgi yok. Kartlar beklediğin ilişki için bunu uygun görmedi. Senin karşına çıkacak olan kişiyi şuan tanımıyorsun.

İşinle ilgili verdiğin karar olumlu olmuş diyor kartlar. Pişmanlı düşünme ve şuanki konumuna dört elle sarıl. Gelecek güzel olacak merak etme.

BU adam kimmiş böyle yaa. resmen 90 derece dönmüş. Aklını değiştirenler var. kumral -esmer arası tenli bir bayan ikinizede düşmanlı yapıyor dikkatli ol. Uzaklaş ondan.

Seni mutlu edecek insanı bekle derim. Zaman şuan çıkmadı. Fakat uzun da değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri