Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba ben 5 yıllık evliyim tek sorunum eşimin işbulması sonra ayrı ev çocuk falan
benim burcum yengeç
eşimin burcu akrep

merhaba bende genel olarak baktırmak istiyorum.hayatım nezaman düzene girecek? iş ve evlilikle ilgilide bakarsanız sevinirim burcum başak...

okul hayatım

Handancamm :kiss: Ben derslerime çalışıyorum bu hocalar giderek zorluyor (doğal okul hali ama) asıl sorunum bu sene okul hayatım nasıl olacak bu seneyi geçmek zorundayım (lise 1 i geçmek zorundayım) En önemlisi bu Lise 2. sınfta istediğim okula geçebilecekmiyim yada geçmemde bir sorun olacakmı bunları öğrenmek istiyorum Yardım edermisin:ang:
Şimdiden çok teşekkür ederimm :ar4fd::baby:

(burcum doğum tarihim lazım olurmu neyse belki olur söyleyeyim bide 3 tane rakam demem gerekirmi :S = Boğa, 3 mayıs 1995)

merhaba handanca ben arzu kova eşim oğlak kızım kova.kartların neler diyor.yorumlarını bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

aßLacıM qeNeL olarak bakaR mısıN ? burcuM ßoqa..

Söylenen şeylerin olmaması yada gerçekleşmemesi seni çok yıpratıyor. Kimsenin sözüne bağlayıcı olarak inanma. Her vaadede inanma canım.

Özel ilişkinde bir yaralanma olabilir. Dengesizlikte seni belirsizliğe itebilir. Canım fazla bişey bekleme bu ilişkiden. Ama kurtarmak istersen ben burdayım. Akıllıca bir yol buluruz.

Bazı yaptığın işlerdende emin olamıyor sonra oluşan durumlar için farkında olmadan belki başkalarınıda suçluyorsun. Bence bu kadar fevri olma. Sakin ama kararlı adımlar at.
Bulunduğun dönem geçicidir üzülme.

merhaba ben 5 yıllık evliyim tek sorunum eşimin işbulması sonra ayrı ev çocuk falan
benim burcum yengeç
eşimin burcu akrep

Canım eşinde çok incelemesin. Azda olsa parası bir yerden başlsın derim. Önce şu uğursuzluk zincirini kırsın bi. Ev konusu şuan kapalı çıktı. zamana bağlı isteğin yani.

Güzel şeylerde olacak. Moralinizi ailecek bozmayın oldumu. Sakın iyimserliğini kaybetme. Uyanık ol. bazı fırsatlar ayağına gelecek. hemen değerlendir.

Valla kartın sonu güzel çıktı. Çok ama çok istediğin her neyse önce o olacakmış. Umarım hayırlı olur sizin için.

merhaba bende genel olarak baktırmak istiyorum.hayatım nezaman düzene girecek? iş ve evlilikle ilgilide bakarsanız sevinirim burcum başak...

Sevgili Başak sen herşeyi bu kadar ciddiye almak zorundamısın. LÜtfen biraz dünyalı ol. İnan herşeyden kendini soyutlamışsın. Bunun kimseye faydası yok canım.

İlişkin varsa fazla iddialı onuşma ve konuşmalarında dikkatli ol canım. Bu cümlemi kendine hedef alırsan bekli beklediğin çizgiye daha çabuk ulaşırsın.

Uzun bekleyişler sana göre değil. Belki çok acelecide değilsin ama yinede ortasıda değilsin. Şunu bilki emeklerinin karşılığını alacaksın inşallah. Yaşayacağın zafer seni sarhoş ederken bazı düşmanlrınıda kızdırabilir dikkatli ol.

Handancamm :kiss: Ben derslerime çalışıyorum bu hocalar giderek zorluyor (doğal okul hali ama) asıl sorunum bu sene okul hayatım nasıl olacak bu seneyi geçmek zorundayım (lise 1 i geçmek zorundayım) En önemlisi bu Lise 2. sınfta istediğim okula geçebilecekmiyim yada geçmemde bir sorun olacakmı bunları öğrenmek istiyorum Yardım edermisin:ang:
Şimdiden çok teşekkür ederimm :ar4fd::baby:

(burcum doğum tarihim lazım olurmu neyse belki olur söyleyeyim bide 3 tane rakam demem gerekirmi :S = Boğa, 3 mayıs 1995)

Şuan için herşey güllük gülistanlık diyemem. Yolunda gitmeyen şeylerde moralini bozmasın. Sen elinde geleni yaptıktan sonra olacakları umutla bekle.

Sevinçlerde görülüyor canım. Yanlız aynı hataları durup durup yapma. Sonra biye böyle oldu diye düşünmezsin.

Bazı problemlerinde çözülecek bu arada. Canım okulla alakalı net bişeyler olur demez kart. Benim yazdıklarımdan sen cevaplar bul kendine. Bu arada bazı olaylar karşısında zayıf olduğunu görüyorum. Buda eksik bilgilerin var tamamla derim.

merhaba handanca ben arzu kova eşim oğlak kızım kova.kartların neler diyor.yorumlarını bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

Hemen yaşanacak bir para sevinci çıkıyor. Sabır ettinizde geldi sanki bi para. Bu para ile şanslı bir döneme adım atacaksınız. Zira mal mülk edinme dönemide bu dönemde olacaktır.

Bu dönem üzerinde bir durgunlık var. keyifsizsin. Kendine bak ve yenile. Şimdi kendini bırakacak bir dönem değil. Güzel bir dömi umarım böyle karşılmazsın.

Ya evin içini kıskanan biri çıkıyor. acayip nazar alıyorsunuz bu insandan. Lütfen her iyi şeyini herkesle paylaşma. Birde sadaka ver canım. kızında çok hassas bu dönem. Sağlık anlamında dikkatli ol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri