Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevgili Handanca

Burcum ikizler.Her nedense hayatımdaki karmaşa hiç düzelmiyor ne kadar uğraşsamda ve çok bunaldım artık; en sonundada sevdiğini sandığım kişiden(oğlak burcu) ayrıldım bana doğru söylediğine içim bir türlü inanmıyor.Acaba hayatımda bir düzelme var mı ve beni sevdiğini söyleyen kişi doğru mu söylüyor ,ileriye dönük birşeyler var mı merak ediyorum cevapları bulmamda yardım edersen çok sevinirim.Çok teşekkür ederim,sevgiler.

Bu yaralanma seni daha çok kararsızlığa iter. Canım sakın acele etme. Zamanı iyi kullan. öncelikle içini kemiren duygulardan arındır. Acele kararlarda alma.

Hayat senin hayatın artık. Kartlara sordum arkadaşını. Ona bir şans daha vermeni uygun görüyorlar. Zaten pişman olmuş arkadaşın. Senin büyüklüğünü bir kez daha anlayacak.

Ona karşı gücünü ispatlayacaksın. Merak etme. Yanlız bu dönüşü hemen kabul ederek değilde zamana bırakarak ele almaya çalış. Sanırım daha güzel etkiler bırakırsın onda.

Sevgili Handanca
Rica etsem.

Uzun zamandır işsizim acaba yakın bir zamanda çalışmaya başlayacakmıyım.
Maddi anlamda büyük sıkıntıda yaşamaktayım bu sorunuda atlatabilecekmiyim.
Burcum Balık eşiminki de Terazi bu yıl bizim için nasıl geçecekgenel açılım yapabilirmisiniz. .

İlginiz için çok teşekkür ederim.
Sevgilerimle

Sevgili Handanca
Rica etsem.

Uzun zamandır işsizim acaba yakın bir zamanda çalışmaya başlayacakmıyım.
Maddi anlamda büyük sıkıntıda yaşamaktayım bu sorunuda atlatabilecekmiyim.
Burcum Balık eşiminki de Terazi bu yıl bizim için nasıl geçecekgenel açılım yapabilirmisiniz. .

İlginiz için çok teşekkür ederim.
Sevgilerimle

Merak etme problemlerin azalacak. Bir paranın gelişi hanendeki sıkıntıları hafifletecek. Fakat bunun zamanı var. Sanırım 3 vakit içinde gelir bu para.
Bu arada eski problemlerinizi halletmeden yeni borçlar içine sakın girmeyin...
Başedemeceğiniz sorunlar dağ gibi olmasın..
Sana gelecek bir iş teklifi olacak. Fakat etrafından gelen sesler olumlu değil sanki
Bence fazla dinleme kimseyi. hayat senin hayatın. Bu hayatı düzene koymakta katkının olması çok doğal.

merhaba

ben 10.01.1981 doğumluyum

işle ilgili bilgiler istiyorum nolcak benim halim hala tayinim olmadı

Evet beklediğin bu haberde gecikme biraz daha olacak. Umudunu yitirmek üzerein belkide. Hiç kendini bırakma derim ben. Şanslı bir döneme yaklaşmak üzeresin.
Sabırlı ol ve inancını kaybetme. Hayatın sana güzel süprizleri olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri