Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hoşgeldin Handanca ablacım inşallah iyisindir ben şu an genel baktırmak istiyorum aslında ilişki olan bölüme baktırıp baktırmama konusunda kararsız kaldım. çünkü tam bir ilişkim var diyemiyorum. benim burcum ikizler. çünkü bayramda bir akrabanın oğlu ile (bu arkadaşın burcu boğa) görüştürüldüm halen tam net bir cevap yok (annesine söylediği kadarıyla kendi lise ben üniversite mezunu olunca kendini ezik hissediyor halbuki ben büyüklenen biri değilim fakat beni mutlu edebilir mi). daha sonra da bir arkadaş tavsiyesi ile biriyle tanıştım bu arkadaşın burcu da akrep. bu arkaaşın kendisi uzak bir ilde olduğundan msn de görüşüyordum muhabbeti iyiydi fakat yüzyüze geldikten sonra tersine döndü msn de gördğünde selam veriyor fakat tam niyetii anlamış değilim ne yaptığı belirsiz. bahsettiği m akrabanın oğlunun geri dönme ihtimal var mı bilmiyorum fakat bu iki kişinin hangisi daha hayırlı ... gerçi sonraki bahsetiğiminde geri dönüp dönmeyeceğini bilmiyorum amahangisi hayırlı.. bir senedir aile veya arkada tavsiyesi ile tanıştıklarım bir görüşmeden sonra yok oluyor ben de kısmet bağlılığı da mı var acaba artık ne düşüneceğimi şaşırdım yüzüm ne zaman gülecek. büyü gerçekten var mıdır neden böyle oluyor anlayamıyorum.. benim ricam, bana genel olarak baktıktan sonra bu iki kişiden hangii daha hayırlı yoksa başka hayırlı bir insan mı çıkacak ve ne yapmalıyım . önerilerine yine uyacağım ablacım. çok teşekkkür ediyorum (bu arada bahsettiğim sınavımı 0.2 puanla kaçırdım hayattaki bütün emeklerim boş sanki). ablacım ayrıca çekemeyenlerimiz çok o yüzden bir an önce kısmetimin açılıp hayatıma kendi evimde devam etmek istiyorum fakat karşıma çıkanlarda böyle davranınca baba evinde kalmak ağırıma gidiyr). yazdklarını merakla beklice ablacım çokteşekkkürler

handanca hoşgeldin:))
( İŞ birde..AŞK...). pişmanlık duyduğum bir geçmişteki ilişkim var keşke ayrılmasaydım diyorum ama birleşincede olıcak diyorum 2 defa ayrıldık bu 3 de yine devam desen kabul eder ama ben hep karsızım napmalıyım bilmiyorum iyi biri fakat geri dönsem okadar şeyden sonra bilmiyorum

Haneni çok mutlu edecek bir olay var. Umarım bu kpss sevincin olur. Kişisel olarak kendi yaptıklarını lütfen incele. geçmişten hiç ders çıkardığın yok. ondan sonra nerde hata yapıyorum diye düşünüyorsun. Ataman için 3 vakit görülüyor.. (üçüncü ay, 3 ay sonra, yada 3 sene)
Arkadaşına gelince uzak dur. Öyleki hanene bile bu kişinin zararı olacak zamanla. Hiç gerek yok bunlara. Olmadan önlemini al.
Parasal anlamdada dikkat diyor kartlar.
3 ay olmayacağına göre 3 senemi yaa off çok uzun bi zaman
teşekkür ederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
hoşgeldin Handanca ablacım inşallah iyisindir ben şu an genel baktırmak istiyorum aslında ilişki olan bölüme baktırıp baktırmama konusunda kararsız kaldım. çünkü tam bir ilişkim var diyemiyorum. benim burcum ikizler. çünkü bayramda bir akrabanın oğlu ile (bu arkadaşın burcu boğa) görüştürüldüm halen tam net bir cevap yok (annesine söylediği kadarıyla kendi lise ben üniversite mezunu olunca kendini ezik hissediyor halbuki ben büyüklenen biri değilim fakat beni mutlu edebilir mi). daha sonra da bir arkadaş tavsiyesi ile biriyle tanıştım bu arkadaşın burcu da akrep. bu arkaaşın kendisi uzak bir ilde olduğundan msn de görüşüyordum muhabbeti iyiydi fakat yüzyüze geldikten sonra tersine döndü msn de gördğünde selam veriyor fakat tam niyetii anlamış değilim ne yaptığı belirsiz. bahsettiği m akrabanın oğlunun geri dönme ihtimal var mı bilmiyorum fakat bu iki kişinin hangisi daha hayırlı ... gerçi sonraki bahsetiğiminde geri dönüp dönmeyeceğini bilmiyorum amahangisi hayırlı.. bir senedir aile veya arkada tavsiyesi ile tanıştıklarım bir görüşmeden sonra yok oluyor ben de kısmet bağlılığı da mı var acaba artık ne düşüneceğimi şaşırdım yüzüm ne zaman gülecek. büyü gerçekten var mıdır neden böyle oluyor anlayamıyorum.. benim ricam, bana genel olarak baktıktan sonra bu iki kişiden hangii daha hayırlı yoksa başka hayırlı bir insan mı çıkacak ve ne yapmalıyım . önerilerine yine uyacağım ablacım. çok teşekkkür ediyorum (bu arada bahsettiğim sınavımı 0.2 puanla kaçırdım hayattaki bütün emeklerim boş sanki). ablacım ayrıca çekemeyenlerimiz çok o yüzden bir an önce kısmetimin açılıp hayatıma kendi evimde devam etmek istiyorum fakat karşıma çıkanlarda böyle davranınca baba evinde kalmak ağırıma gidiyr). yazdklarını merakla beklice ablacım çokteşekkkürler

Sınavın için üzüldüm. Ama unutma HER İŞTE HAYIR VARDIR. Belki bunun böyle sonuçlanması sana daha hayırlı bir kapının açılmasını sağlayacaktır. Sen sakın moralini bozma.
Ben açıkcası bu iki kişiyide kısmetin olarak görmedim. Birinin başka biri ilede görüştüğünü söylemeliyim. Uzakta olanlada tekrar görüşsen bile heyecan bulamayacaksın..
Canım kısmetini açmak için sana bildiğim bir yolu önereceğim. Takdir elbetteki sana kalmış.
Cuma suresini-cuma günü (öğlen namazı ile cuma namazı arası ) oku.. Güzelce abdest al ve tam itikatle güzel ce oku. tesir edeceğine inan..

Sonundada güzelce duanı yap. Hayırlı kısmetler iste..

handanca hoşgeldin:))
( İŞ birde..AŞK...). pişmanlık duyduğum bir geçmişteki ilişkim var keşke ayrılmasaydım diyorum ama birleşincede olıcak diyorum 2 defa ayrıldık bu 3 de yine devam desen kabul eder ama ben hep karsızım napmalıyım bilmiyorum iyi biri fakat geri dönsem okadar şeyden sonra bilmiyorum

Bu ilişki düşündüğün seviyeye melaesef gelmez. Sen hiç arama. O seni arayacak ama kartlara bakılırsa geri adım atma. Çünkü önüne çıkacak kısmetleide görmüyor kendini sürekli bu kişiye bağlı görüyorsun.
Hayatını yönlendirecek olan sensin. İstediğin gibi ilerlet onu. Ama gelecek insanlarada fırsat ver. Seni üzmeyecek gibi görünen bu yeni kısmet tanıman için az bir zaman kalmış canım..

diline ve yüreğine sağlık tekrardan
çok şükür inançlı biriyim ve her daim duaediyoum fakat yüzümün halen gülmemsi üzüyor beni
yakında karşıma beni gerçekten hakeden birinin çıkmasını istiyorum ben de bir bağlılık vs gördnmü handanca ablacım ayrıca yüzüm güler mi yakında biri çıkarmı karşıma

diline ve yüreğine sağlık tekrardan
çok şükür inançlı biriyim ve her daim duaediyoum fakat yüzümün halen gülmemsi üzüyor beni
yakında karşıma beni gerçekten hakeden birinin çıkmasını istiyorum ben de bir bağlılık vs gördnmü handanca ablacım ayrıca yüzüm güler mi yakında biri çıkarmı karşıma

Hayırlı çıksın çıkacaksada. Canım sen bi dediklerimi yap. Bana güzel haberlerin gelecek hissediyorum..

En kısa sürde bir sadaka vermeni öneriyroum. Bunun ya kısa sürde gelecek bir belayı defedeceğini yada şuan sıkıntıda bulunduğun bir konu varsa onu rhatlıkla atlatman için öneriyorum. Kartlarada bu yansıdı zaten.
Kader çarkın yılın ortasına doğru aniden dönecek. Özellikle mücadele verdiğin 2 konu ağırlıkta çıkıyor. Bunun birini yıl içinde birinide yıl sonuna doğru halledeceksin. Evinle ilgilide bir sıkıntı çıkıyor ama sonu güzel merak etme.. Yaptıklarınle ilgilenende bir düşmanın var. buna karşıda dikkatli ol canım.
teşekkürler. anlaşılan ufukta evlilik görünmüyor yine. bakalım hayırlısı olsun. sağol yorumun için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri