Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handanca şu sıralar ii günler geçirmiyorum nişanlımla sorunlarım var bu ilişki artık biticek mi yada evlenirsem mutltlu olabilcekmiyim benim burcum balık onun başak şimdiden tşklr

merhaba handanca şu sıralar ii günler geçirmiyorum nişanlımla sorunlarım var bu ilişki artık biticek mi yada evlenirsem mutltlu olabilcekmiyim benim burcum balık onun başak şimdiden tşklr

Canım hemen toparlanmassanız bu iş ayrılıkla sonuçlanması an meselesi.
Öncelikle bu kişiyi sevip sevmediğini karar ver. Kaybetmek istemiyorum dersen kartların tavsiyesine kulak vermen lazım.
Bir kere kendi sorunlarını çok fazla paylaşma onla. Paylaşacağın kısmı elbette olacak. Ama çok problemli bir ailede takdir edersinki antipati toplar.
bazı isteklerinde çok iddialı olma. Onun gözünü korkutuyorsun. Mülayim görün.
Anlayışlı ve uyumlu yönünü açığa çıkar. Bu yüzünü esirgiyorsun. Yada tam kendini idafe edemiyorsun.
Dışardan gelen olumsuz etkilerde cabası. Sorunlarınızı güzel iletişimle güzel cümlelerle çözmeye çalışın.

Okulla ilgili sorunlarımı aileme yansımadan halledebilecek miyim handanca? Şimdiden çok teşekkür ederim..

Hiçbir koşuldan menmun görünmediğin gibi işin kolayına kaçıyorsun. Bence öyle yapma. Üstüne düşeni tam olarak olmasa bile elinden geldiğince yapmaya çalış. Gayretin bile görünmüyor emin ol. Onlara karşı mahsup olmamak için acil toparlan.
Herkes gibi olmak zorunda değilsin. Bazı isteklerini ertelenmen gerekiyor. Herşeyi zamanında yapman en uygunu.
Bunlaraı acil olarak yapmazsan sorunların dağ olur. Aksi takdirde uygulama hemen geçersen 3 vakit içinde sevinçler yaşamaya başlayacaksın.

Sevgili Handanca eşim yay burcu bense aslan burcuyum.İkimizin de işyerinde sorunlarımız var.Hem bu konuda hem de genel olarak bana bir açılım yapabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

Sevgili Handanca eşim yay burcu bense aslan burcuyum.İkimizin de işyerinde sorunlarımız var.Hem bu konuda hem de genel olarak bana bir açılım yapabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

Bir kere ikinizinde bu aşamada çok dikkatli davranmasını tavsiye ediyorum. Politik davranın. Uyanık ve dikkatli olun. Düşüncelerinizi sesli ve herkesle paylaşmayın.
Eşin şuan sıkıntılı ama mükafatını alacak merak etmesin. Dayanıklı ve sabırlı olsun.
Sana gelince düşmanlarını tanı artık. Duygusal davranıp karar alma. Sonra sen üzülürsün.
Eşin temelinde iyi insan. Fakat bu aralar yanlış anlaşılıyor.
Hedef belirle kendine. O hedefte güzel adımlar at. Kendinlede barışık ol. Şans seninle canım. Gelecek bir paranın seni baya bi sevindireceği görülüyor.

Hiçbir koşuldan menmun görünmediğin gibi işin kolayına kaçıyorsun. Bence öyle yapma. Üstüne düşeni tam olarak olmasa bile elinden geldiğince yapmaya çalış. Gayretin bile görünmüyor emin ol. Onlara karşı mahsup olmamak için acil toparlan.
Herkes gibi olmak zorunda değilsin. Bazı isteklerini ertelenmen gerekiyor. Herşeyi zamanında yapman en uygunu.
Bunlaraı acil olarak yapmazsan sorunların dağ olur. Aksi takdirde uygulama hemen geçersen 3 vakit içinde sevinçler yaşamaya başlayacaksın.
Ne diyeceğimi bilemiyorum, yazdıklarınız gerçekten aynı hayatımda olduğu gibi. Kendini en kısa sürede toparlayacağım. Tekrar çok teşekkür ederim..

Bir kere ikinizinde bu aşamada çok dikkatli davranmasını tavsiye ediyorum. Politik davranın. Uyanık ve dikkatli olun. Düşüncelerinizi sesli ve herkesle paylaşmayın.
Eşin şuan sıkıntılı ama mükafatını alacak merak etmesin. Dayanıklı ve sabırlı olsun.
Sana gelince düşmanlarını tanı artık. Duygusal davranıp karar alma. Sonra sen üzülürsün.
Eşin temelinde iyi insan. Fakat bu aralar yanlış anlaşılıyor.
Hedef belirle kendine. O hedefte güzel adımlar at. Kendinlede barışık ol. Şans seninle canım. Gelecek bir paranın seni baya bi sevindireceği görülüyor.
Sevgili Handanca dün yaptığın yorumun ardından çok önemli bir toplantıya girdim ve aylardır çözülemeyen sıkıntılarım 15 dk.gibi bir sürede çözülüverdi.Gerçekten de şans benimleydi.Yorumların için sonsuz teşekkür

merhaba..ismim seda 24 yaşındayım ve bekarım..burcum kova...uzun süredir hayatımda kimse yok..acaba karşıma biri çıkacakmı ilkbaharda bi aşk yada nişan evlilik felan varmı..birde unutmaya çalıştığım aslında unuttuğum da diyebilirim..bu kişi hiç ummadığım bi anda karşıma çıkabilirmi?şimdiden teşekkürler..o kişi oğlak burcu..

merhaba..ismim seda 24 yaşındayım ve bekarım..burcum kova...uzun süredir hayatımda kimse yok..acaba karşıma biri çıkacakmı ilkbaharda bi aşk yada nişan evlilik felan varmı..birde unutmaya çalıştığım aslında unuttuğum da diyebilirim..bu kişi hiç ummadığım bi anda karşıma çıkabilirmi?şimdiden teşekkürler..o kişi oğlak burcu..

2010 sana herşeyi sonuna kadar sunacak bir yıl canım. Yterki sen doğru zamanda bunları yakalamayı bil. Bu aralarda huysuzluğun üstünde sanki. Uyumlu olmayı elden bırakma. Anlayışılı olman sana çokşey kazandırabilir. 2010 sana 3 dileğini verecek inşallah. Özel olarak sorduğun kişi ile bir gelecek çıkmadı. Görüşme olabilir. ama gelecek için uygun olmayabilir.
Parasal anlamda güzel gelişmeler olacak. Bu sene birşey bile satın alabilirsiniz. Evlilik anlamında ise aceleci olma uyanık ol. Doğru insan henüz karşına çıkmadı. Zamanı var. Bakış açını değiştir. Çünkü karşına güzel fırsatlar çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri