Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

meraba kusura bakma tekrar rahatsız ediyorum bakabilecekmisin eger bakabileceksen adım tugba 31.01.1986 dogumlu kova burcundayım iş bulabilecekmiyim bide evlenecegim kişi ile nerde tanışacagım görücü usuluylemi sayılar 3 12 56 çok ihtiyacım var kusura bakma rahatsız ediyorum teşekürler

bazı görüşlerin yüzünden mücadele veriyorsun. Hiçbişeyden menmun değilsin bu aralar hatta uzun süredir.
Keyifli günler için az zaman kalmış. canım karşına çıkacak insanla kalabalık bi ortamda tanışacaksın. Bu kişiyede sana tavsiye edecekler.
İş konusunda ise mücaedeleye davam. henüz bi iş kapısı yok canım.
umarım hakkında hayrlısı neyse o olur.

Rakam yazmayı unutmayın arkadaşlar

Son düzenleme:

Selam ben Şebnur 03.06.89 dogumlu ikizler burcuyum.Sevgilim 06.01.88 dogumlu oglaq burcudur ama biz ayrıldık.Benim hayatıma ilişkime bakarmisin...2-3-6-

Bu insanın sana hala sevgisi var. ve siz tekrar karşılacaksınız. hatta tekrar biraraya gelmede olacak. Dengesiz davranışlar bu ilişkiyi yıpratmış canım.

senin için zor bir insan belki ama idare edebildiğin vakit son derece verici olur.
çevrenizdeki insanlara dikkat edin. özellikle ikinizin tanıdığı ortak bi insan var. bu ilişki için yanlış insanların laflarını dinlemişsin. bu insanda onlardan biri.

Dış faktörlerden kurtulun. ben bu ay şçşnde tekrar görüşme ve bir araya gelme hiseettim sağlıkla kal canım:melek:

merhaba handan ablacım nasılsın??kısa zamnda fanın olduk ailecek kuzenim ve kardeşim çok meraklandı:D:D
ilk olarak kardeşim sinem ikizler burcu ve sevgilisi başak sayılar:48 27 32
bide kusenim ikizler eski erkek arkadaşı yengeç sayılar:10 55 23
şimdiden teşekkür ederim:):):):):)

sinem için; sinemin bazı davranışları öldürmekten beter ediyor. arkadaşı ince bi insan. daha hassas yani. dikkat etmeli. ama sinemin karşısına başka biri daha çıkacak. kafası karışacak yani. belkide ilgisini bildiği biri olabilir. Sinem dikkat çekici biri. dışardan uçarı görünüyor:)

kusenin için; yakın zamanda kırıcı bişey yaşamış. Önyargılı bi insan. bence anlayıp dinleden peşin fikirli olmaması lazım. Eski erkek arkadaşı mücadele içinde. ille görüşmek istiyorsa kuzenin aramalı onu. ama bence gerekmez. çok sorunlu bi insan. kusenide kırmış yani.
Yakın zamanda alacağı bi takdir yüzünü güldürecek. bide bu kuzenin 2 kişiye karşı zafer kazanacak. sağlıkla canım:melek:

Selam bende tarot falina baktirmak istiyorum...sayilarim 35 38 72 70 nette zor gunler geciriyorum,karsiki tarafin bana karsiki niyetini bilmek istiyorum ins kartlarda bu cikar ... simdiden cok tesekkür ediyorum ve merakla beklyiorum cevabinizi :(

kafan karışık. ama şunu söylebilirim bu insan değil senin kısmetin. kendini kaptırmaz fazla derim ben.
o zaten duyguları hakkında yalan söylüyor. bu kadar açık yazdığım için üzülmessin umarım.
Bu durumun geçici ilerde düşündüğün ve istediğin herşeyi başaracaksın canım. sğalıkla kal:melek:

Handan Abla sırf senin için üye oldum diyebilirim.:yo:
Bu aralar hayatımı bilmeye çok ihtiyacım var itiraf etmek gerekirse...
Sayılar: 4, 77, 36 25/07/92 doğumluyum..
Burcum aslan, yükselenim akrep. Hayatımda özel biri yok.
Sormak istediğim soru ise; düşündüklerimi gerçekleştirebilecek miyim, çok istediğim o şey olacak mı bilmek istiyorum. Şimdi nasıl bir yol izlemeyeliyim ne yapmalıyım? Kısaca hayatıma genel bi bakabilirsen hayır duamı almış olursun.. Laf olsun diye değil gerçekten..:)
Umarım cevap verirsin çünkü ben dört gözle cevabını bekliyor olacağım.. Şimdiden teşekkürler...:)

sakin kişiliğin bazen kendine bile acıtmıyor. davranışlarında kontrollü ol. bir olay için yanlış bi tutum içindesin canım. Herşeydende şüpheleniyorsun üstelikte bunu belli ediyor insanlardan soğutuyorsun kendini.
Zayıflamış bi ilişkiyi senin tamir edeceğin görülüyor.
Kartları hangi dileğin için açtırıysan atına ters biniyorsun. daha dikkatli ve özgünli olmalısın. bide 3. bir kişinin sadakaatsizliğini yakalayacaksın. sağlıkla kal canım.:melek:

16 8 65 teşekkürler doğum günümün rakamları olsun o zaman

hayatım kendine ulaşabileceğin hedefleri belirle öncelikle. Sorumluluğu fazla olan birisin.
yaşadığın bi sadakatsizlik seni çok üzmüş. Kalbin yaralı yani. hislerinide aklının gücüyle bastırıyorsun.

Dışarda kaybettiğin şefkatide evde arıyorsun. Beklediğin biri varsa bu dönmeyecek canım. yeterincede sorunlu biri zaten.

Durgun bi döenmdesin. ama herşeymi durgun olup üstüste gelebilir böyle.
kendini en kısa sürede değiştirmen ve sosyal çevrelerde olman lazım. yoksa yanlız kalırsın bak söyleyim.:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri