Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Handan ablacım bu sefer aynı konu değil. Bu sefer para durumumuza bakmanı isteyecektim senden bu mümkün mü? Ailemin durumu ne olacak merak ediyorum sıkıntılı günlerin geçmesine ne kaldı diye... Sayılar: 15, 76, 43

Handanca canim hersey icin cok tsk ediyorum cok saolun...yorumlariniz icin ayrica tsk ederim azda olsa icimdeki SIKINTILARIMI giderdin...

Ben sana özel mesaj hala yollayamiyorum,acaba yeni uye oldugum icinmi özel mesaj yollanmiyor bunuda cozemedim ama :(

canım en az 10 konuya mesaj yazman lazım.

canım çok tşk ederim eline yüreğine sağlık.evet 2 hafta sonra tatile çıkıyorz inşaallah.insanın yüreği güzel olunca hissediyo galiba:)

teşşekkür ederim ilginiz için..çok oldum biliyorum ama aşk da yüzüm gülmedi iş te de aynı mutlu olcaam bi başka iş varmı acaba..:(görünüşte..ikizler burcuyum..20-12-8 tekrar teşekkür ederim

canım yaptığın işten menmun değilsin ve iş değiştirmek istiyorsun. ama inan zamnı var. acele etme. biraz daha sağlıklı karar verince kendinde rahat edersin.
Dikkatinin dağınık olduğu bi dönemdesin.şimdilik vaat edilen şeylerede fazla inanma.

Canım başkalarının etkisindede kaldığını söylüyor kartlar. 1-kendini değiştir.
2- her vaade inanma 3- çevre değişikliği yap
yerinde sayacaksın yoksa. gelecek kısmetlerin bile kapalı çıkıyor.
sağlıkla kal canım:melek:

mrb kendi falım için teşekkür ederim gec bakabildim cevabımda gecikti o yüzden.. çok teşekkür ederim ... şimdi kardeşim için baktırmak istiyorum rakamları 26 14 62 şimdiden teşekkür ederiz :)

Çok şanslı bir döneme giriyor ve yıldızı yüksek. Yanlız maddi anlamda sıkıntılar olabilir. harcama yönünden açılmasın fazla.
Şuan yaşadığı durgunlukta geçici. Geçmişinde yağadığı kayıp ve üzüntülerdende çok etkilenmiş.
3 vakit sonra bir yol yapacak. canım birde beklediği bir haber yada telefon var. o gelecek.

Merhaba!! Handan ablacım! Benim de falıma bakarsan çok sevinirim:)
Bu aralar hayatımda çok ısrarcı biri var. Benim burcum Aslan onunkiyse Balık. Ona yüz vermek istemiyorum ama bir tarafım da hayır demeyi başaramıyor. Bir bakar mısın falımıza?
Bir de genel olarak aşk hayatımda ne gibi gelişmeler olacak bakabilirsen :)

sayılar: 78, 77, 1

canım aslında iyi birine benziyor. seni fazla üzecek yapıda değil. yanlız bunda sanatsal bi ruh var. ince nazik biri. Çok şüphelide yaklaşma herkese. 3. kişilerede dikkat et.
Seni güzel buluyor.
geçmişte yaşadığın bi üzüntü olmuş am aatlatmışsın artık. fazlada düşünme rahat ol biraz. Kendine şans ver canım. öptüm.:melek:

merhaba ablacım erkek arkadasımla ayrılıcak gibi birseyiz ayrılıcakmıyız ögrenmek istiyorum? 4 18 27

canım tam ayrılık görmedim. ama çok sıkıntıları var. sendende çok şey bekliyor ama. biraz daha anlayışlı olsan bu karabulutları çabuk dağıtırsın.
beynin bitir desede kalbin yapma diyor. kararsızzsın aslında. Dengesini kaybetmiş bu ilişki. bir taraf alırken diğer taraf veriyor. konuşarak anlaş canım. onun parasal kayıplarıda var.
sen fazla üstüne gitme. bu aralarda çok şey bekleme. askıya al biraz. kesin bi ayrılık yok. sen iyi ol gör bak o yaptığı haksızlığı anlayıp pişman olacak. öpüyorum canım:melek:

Merhaba Handanca Bu Gün 3 Gün Oldu Ve Biz Benim Aşkıma Bakacaktık Soruları Uygun şekilde Sen Sor Istersen 12 13 36

sorumuz şu olsun: ilişkin seni üzüyor. ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım?

canım benim kendine acımaktan kendini üzmekten vazgeç. yapılan bazı hatalardanda ders al. bazen inatçı oluyor uzlaşmak istemiyorsun. oysaki bu tğr şeyler ilişkilere zarar verir.
Hayallerinde gecikmeler olmuş. bunlar sende streste yapıyor. bazı şeylerdede fazla iddialı olma. Başkalarının etkisindede kolay kalıyorsun. hemen inanıyorsun. lütfen böyle yapma. Kendi özgüvenini kazan artık.
Sevginide açıkça belli et. eğer kendini olduğu gibi göstermessen kazanayım diye uğraşırken kayıp yaşabilirsin.

Handan ablacım bu sefer aynı konu değil. Bu sefer para durumumuza bakmanı isteyecektim senden bu mümkün mü? Ailemin durumu ne olacak merak ediyorum sıkıntılı günlerin geçmesine ne kaldı diye... Sayılar: 15, 76, 43

valla bu ataşböceği ile karıncanın işi olmuş. varken tasarruf olmamış. şimdi sıkıntılar dağ gibi. Canım düzelmeler olacak. özelikle 2 yerden gelecek para sizin işinize yarayacak. hatta geciken gelmeyen bi para bu.
Birde bi ev konusu var. bu konu sıkıntılı çıktı ama 3 vakit sonra bundada bi züelme görünüyor canım. öptüm.:melek:

SEVGİLİ HANDANCA BEN AÇIKCA BELLİ ETTİĞİMDE O SEVMİYORUM SENİ DERSE İŞTE O ZAMAN NE YAparım kısaca şaşkınım hemde çokkkkkkkkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri