Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

hadanca canım özelden göndermiştim cevap vermedin:)acaba görmedinmi:)buradan haber vereyim dedim:) çokk rica ediyorum

mrb.bana da bakmanız 1 haftayı geçti sanırım..ben ikizler eski arkdaşımın yengeçç..bi de şey sorcaktım o mutlumu yani hayatnı yaşıyormu yada nasıl desem anlıyorlarmı onu...insanlar ya daa başka bi kızzz...beni düşünüyormu?teşekkürr ederim ağzınıza sağlık...21-45-13 SAĞOLUN..ŞİMDİ TAM OLDU:)

Handanca bana da bakar mısın? aşk hayatım ile ilgili bir de sbs sınavım ile ilgili:(:(
burcum balık sevdiğimin burcu da kova..
Sayılar da 15,24,42 Şimdiden teşekkürler

21-45-13 Rakamları Unutmuşum ..isteğim Yukarda Saolunnn:)

Canım benim lütfen geçmişten kurtul biraz. inan duygusal sıkıntılar problemler gereksiz hayaller seni çok üzer ve hasta olursun. mutsuz olursun. mutsuz oluncada gözünün önündeki güzellikleri yada sana verilen şansları kullanamassın.
arkadaşın seni arayabilir. sakın ama sakın bi beklentiye girme. çünkü daha büyük bi üzüntü yaşaman kaçınılmaz olur. o sayfayı kapat ve gözlerini aç.
öyl ebiri karşına çıkacakki üzüldüklerimin hepsi boşunaymış diyeceksin. çünki çok töloranslı ve fedekar biri bu insan.
eski arkadaşında ben umut ışığı görmüyorum. o yüzden ne yapar nerdedir. hiç yorum yapmak istemiyorum.

peki ya ilişkim onu yazmamışsın ? 4 16 28

canım seni güzel ve etkileyici buluyor. giyimine dikkat et. buna önem veren biri çünki:)
Hayatında hızla ilerleyecek ve hedefine çabuk ulaşacaksın. Önemli olan olumlu bir davranış biçimidir. Aynı zamanda canlılık ve ani değişiklikler karşısındaki kabullenici tutumunu oluşturmaktır. İnançlarının yıkılmasına fırsat verme. Gelecekte güzel sürprizler sizi bekliyor.
Yaratıcı bir potansiyele sahipsin. Yaşamınla ilgili yeniden bir doğuş yaşayacaksın. Fakat bunun getireceği sıkıntılara da katlanmalısın. Bu yaşamını harekete geçiren ve seni canlandıracak bir sürecin başlangıcıdır. İçinde hissettiğini kuvvet gittikçe güçlenecek. Elinde bir anahtar var canım güzel sözlerinle bu kapı sana güzel şeyler getirecek.

handan banada bakarsan sevınırım sayıları verıyorum 4-5-7
genel olarak bakarsan sevınırım tşkler

canım burcunu yazmamışsın ama lider olmayı farkedilmeyi çok seviyorsun. Arkadaş canlısısın ve rekabeti çok seviyorsun. temelinde güven ve açıksözlülük var.Hyatında biri varmı belirtmemişsin am avar olan bi ilişkin varsa üçüncü bir şahsın etkisi görülebilir. Eğer önlemini almazsan umulmadık zararlarla, yara alabilirsin. Unutmayın iyi giden bir dönemde bile her zaman bir risk vardır. Dikkatli olmalısın. eğer ilişkin yoksa kimseyle bi arkadaş çevrendende bu sıkıntıyı yaşayabilirsin. Çok fedekar birisin ve sen bu konuda çok acı yaşamışsında insanlara hala iyi davranıyorsun. Gidecek biri var bu kim ve nereye gidecek bilemedim. ama sen çok etkileceksin bundan.Hayatındaki doğru ölçüyü, ilişkilerinde gereken yere koymalısı. hayata uyum göstermelisin. İlgisizliği, zayıflığı ve ihmalkarlığı bir kenara bırak. Kendinizden emin ve belirleyici bir şekilde yoluna devam et. Bu zaman için de bir deneme döneminden geçebilirsin ve ikilemle karşı karşıya kalabilirsin. Dikkatli ve dengeli olmaya özen gösterin:melek:

mrb.bana da bakmanız 1 haftayı geçti sanırım..ben ikizler eski arkdaşımın yengeçç..bi de şey sorcaktım o mutlumu yani hayatnı yaşıyormu yada nasıl desem anlıyorlarmı onu...insanlar ya daa başka bi kızzz...beni düşünüyormu?teşekkürr ederim ağzınıza sağlık...21-45-13 SAĞOLUN..ŞİMDİ TAM OLDU:)

mesaj 2 kez yazılmış. ilk mesajına cevap verdim canım:)

Handanca bana da bakar mısın? aşk hayatım ile ilgili bir de sbs sınavım ile ilgili:(:(
burcum balık sevdiğimin burcu da kova..
Sayılar da 15,24,42 Şimdiden teşekkürler

canım ilişkin eğer yeterli azmi gösterirsen evlilikle bile noktalanabilir. geçmişte etkisinden kurtulamadığın 2 aylık seni çok sarsmış. artık üzülmek istemiyorsun. ama fedakarlık yapmadanda zaferli yollara gidilmez canım.
arkadaşın seni seven, senide taşıyacak birisi. bazı hareketleri kafana yatmıyor am açözümlenmeyecek sorunlar değil bunlar.
sınavındada başarı göründü canım. umarım heristeğin olur. sağlıkla kal:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri