Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

merhaba ben yeni geldim ve tarotu merak ediyorum banada bakarsanız sevinirim 16 25 58 adım tugba genel bakarmısınız iş evlilik en önemlisi evlenecegim kişi ile nerde tanışacagım 31.01.1986 dogumlu kova burcundayı şimdiden teşekürler

Güçlü görünmene rağmen kendinden emin olmayan bi yapın var. canım nerede yaşadığını bilemiyorum ama denizli bir yerden 2 kısmet çıkacak sana sende kararsızlık yaşayacaksın. çok yakınında ta burnunun dibinde esmer biri var dikkatli ol. aslında yaratıcı bi gücün var ama kendini tembelliğe alıştırmışsın. canlan biraz. istediğin bi şey var bundada gecikme olmuş. inşallah hayırlısı ile bu istediğin gerçekleşecek. :melek:

merhaba handanca.
tekrar benim. hatirlarsin, bana gecen hafta bi fala bakmistin güzel haber gelecek demistin sigortadan, ne mutlu olmustum, ama ertesi gün posta geldi ve moralim sifir oldu, kötü haber geldi bacim ya. ne olacak simdi. :cry::cry::cry::cry::cry:
rica etsem de birdaha baksan benim icin.
rakamlar: 28, 35, 60
sana simdiden cok tesekkür ederim.

canım ben başta bi sıkıntı yaşayacağınıda söylemiştim. Canım ben sende yinede maddesel anlamda bi rahatlık gördüm. biraz sabırlı ol başka bi yerden gelecek bi paranmı var yoksa. eline para geçtiğini ve ben çok keyiflendiğini gördüm. zamanı var ama. UYku düzenin bile bozulmuş. bu kadar stres yapmana gerek yokki. Bu arada bi çevre değişikliği durumu meydana gelirse bunu değerlendir. bu senin için iyi olacak. birde bittiğini zannettiğin bi durum tekrar kaşına çıkacak ve iyi sonuçlanacak. sağlık anlamdada daha çok stresten kaynaklanan şeyler var. kendine dikkat et lütfen. sağlıkla kal:melek:

15
4
31

benım burcum balık esımın burcuda balık

handancımm oncelıkle bole bı hızmet verdıgınn sana sonsuz tesekkurler edıorumm ...banada bakarsan cok mutlu olurumm genel bakarsan sevınırımmm ıs-evlılık vs. sımdıden teskkurler

Hiçbirşeye inanmıyorsun nolduda böyle oldun sen. Kendini ödüllendireceğin bi zafer kazanacaksın. bu herneyse eşin çok ama çok mutlu olacak. Bazen huzursuzluklar olmuşsada toparlanmış canım. Bi döenm hissettiğin korkuların olmuş. rahat ol canım. artık güzel günler yakında.
Sana bi teklif yapılacak ve kararsızlık yaşayacaksın. kararın ne olursa olsun senin için iyi olana karar vermiş olacaksın inşallah. Eşinin emekleride sonuca ulaşacak.
Canım bi düşmanını alt edip. bide oluşan bazen bencilce ihtiyaçların var bunlardanda kurtulacaksın. sağlıkla kal canım:melek:

1 26 23

ben başağım iş bulabilecekmiyim
iyi bir iş mi olacak
evliliğe ne kadar var
gerçekleştirmek istediğim şeyleri yapabilecekmiyim
görmek istediğim birisi var onu görebilecekmiyim nezaman

canım dikkatsiz ve düzensiz bi dönemdesin lütfen kendini topla. Aslında yapın böyle değil. Bazı insanlar sana yardım etmek istiyor onlarada inanmıyorsun. bence kulak ver.
Hayat hoş yönlerini sana tekrar gösterecek. İsteklerine ve hedeflerine açılan yollara sen bile şaşıracaksın. Canım bi hayalin malesef gerçekleşmeyecek. Bu seni üzüyor ama inan boşa kendini üzüyorsun.
Yaşayacağın bi ilişki çıktı. tam olarak güzevn beklediğin bi ilişki olacak bu. zaten kafanı karıştıracak bi insan. Mutlu edecek seni. saülıkla kal canım:melek:

merhaba, handancım bende istiyom. zahmet olmazsa banada bakar mısn? genel olarak bakarsan sevinirim. sayılarım 7 19 27
belki gerekiyordur. ben ikizler burcuyum. hatta bugün doğum günüm:)))
eşim balık.
şimdiden teşekkürler.

sevgili handanca ben çok sık hastalanıyorum bi bakarmısın ne olacak bu işin sonu 2 15 58( 20 ocak 1980 oğlak burcuyum )şimdiden teşekkürler

merhaba, handancım bende istiyom. zahmet olmazsa banada bakar mısn? genel olarak bakarsan sevinirim. sayılarım 7 19 27
belki gerekiyordur. ben ikizler burcuyum. hatta bugün doğum günüm:)))
eşim balık.
şimdiden teşekkürler.

hassas bi dönemde olduğundan dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsin. senin için ters olan bi durum artık düzeliyor ve lehine hareket ediyor canım. İç organlarına dikkat et. bünyen bu aralar zayıf kalmış. Hayal ve umtlarla vakit geçirme. ve kimseden yardım almayacakmış gibi kendi işlerine biran önce başla canım. Sana bi seyehat çıktı. gideceğin bu yerde çok mutlu olacaksın. Akıllıca kararlar alacağın bi döneme gireceksin. bunu iyi değerlendir. sağlıkla kal canım:melek:

sevgili handanca ben çok sık hastalanıyorum bi bakarmısın ne olacak bu işin sonu 2 15 58( 20 ocak 1980 oğlak burcuyum )şimdiden teşekkürler

Canım önce stres yapmamyı bi öğren derim. herşeyi kafana neden takıyorsun. vücüt hastalığı dışında kafa hastalığıda olursun bak. Lütfen biraz rahat ol. Sn baş kısmına çok dikkat et. bünyen güçlü görünsede zayıf aslında. sağlıkla kal:melek:

9 15 77

2010 da evlilik varmı veya daha önce daha sonra
ve sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri