Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan
gerçek tarot falı dileğim olacakmı dileğim olacak mı gerçek tarot falı baktırmak isteyenler burdan
Evet Melekler Tarot falı artık bu başlık altında bakılacak.

yapmanız gerekenler;

*Bu başlık adı altında mesajınızı yazınız.

*Mesajınız ile ilgili 1 ile 78 arası üç rakam yazınız.

*ilişkilerde burç belirtirseniz açılım daha net olacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Özel mesaj atan üyelere kesinlikle bakılmayacaktır. Sadece bu başlık altında yazan üyelerimize tarot falı bakılacaktır.. ((( aSqimSin&Handanca )))

Cevap: Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Selam asqimsin bana bakarsan sevinirim benim burcum balık,sevdiğimin burcu da kova.Aramız çok iyiyken birden anlamadığım davranışlar sergilemeye başladı. nasıl bir yol izleyebilirim sence.
sayılar 3,8,66 şimdiden teşekkürler

Selam asqimsin bana bakarsan sevinirim benim burcum balık,sevdiğimin burcu da kova.Aramız çok iyiyken birden anlamadığım davranışlar sergilemeye başladı. nasıl bir yol izleyebilirim sence.
sayılar 3,8,66 şimdiden teşekkürler

Önünde çatışma,fikir ayrılıkları ve kavgalar var. etrafında agresif biri gibi görünüyorsun eğer davranışlarına biraz çeki düzen verirsen sanki aranız düzelecek. onun sana davranışlarının ani şekilde değişmesi birazda senin davranışlarından kaynaklanıyor. davranışlarını düzeltirken sezgilerine güvenmelisin ve ürkütücü,kaprisli davranışlarını artık bırakmalısın.ancak bu şekilde aranız düzelebilir.
Bir de 3. şahıslara karşı dikkatli olmalısın 2 kişi senin hayatınla oynamaya çalışıyor bu iş çevrenden olabilir.uzak birileri çünkü

13 21 9 canım benim içinde bakarmısın? o ikizler bende oğlak. İlişkimizde daha güzel gelişmeler olması için nasıl olmalıyım? nasıl davranmalıyım?

13 21 9 canım benim içinde bakarmısın? o ikizler bende oğlak. İlişkimizde daha güzel gelişmeler olması için nasıl olmalıyım? nasıl davranmalıyım?

Canım ilişkinizde üstün olan taraf sensin yani artık ipleri eline aldın herşey yolunda gidiyor.aranızda karşılıklı güven ve sevgi var.tekrar aranızda uyumsuzluk ve hafif kavgalar olabilir ama büyütmemeye çalış çünkü ne olursa olsun sen daha üstün tarafsın alttan alman lazım bu yüzden..
Sevdiğin değil de başka birinden kötü bir haber alabilirsin ama kabuğuna çekilmek yerine topluluğa çıkıp kafanı dağıtmaya çalış çok çabuk atlatacaksın..Karlı projelere gireceksin ve büyük kazançlar görünüyor haydi hayırlısı:)

10-25-45-boğa burcum....... rica etsem banada bakarmısınız

pardon ya nişanlımında burcu balık benimkide boga.....10-25-45.rakamlarım

Moderatör tarafında düzenlendi:

10-25-45-boğa burcum....... rica etsem banada bakarmısınız

pardon ya nişanlımında burcu balık benimkide boga.....10-25-45.rakamlarım

Aranızdaki sevgi sıkı birbirinize güveniniz de öyle fakat senin tutarsız davranışların yüzünden arada kavganız oluyor. yani tutarsız derken söylediğin sözleri yerine getirmemen demek.bazı durumlarda birininz hassas iken diğeriniz o kadar olamıyor ve kavga çıkıyor.başka da bir sorununuz yok sanırım.o hatalı durumda olduğu zaman fazla konuşma. konu biraz durulsun oturup beraber konuşun. aşkmı yoksa iş mi bilmiyorum ama birden farklı hedeflere doğru yöneliyorsun ve başarıcaksın da ney ise artık yaşantına göre anlamaya çalış:)

merhaba bana da tarot bakarsanız sevinirim benim burcum boğa onun ki ise aslan biraz zor bir ilişki ve bu aralar tartışmalar var ilişkimizin daha iyi olması için nasıl davranmalıyım?rakamlarım 1,49,52

merhaba bana da tarot bakarsanız sevinirim benim burcum boğa onun ki ise aslan biraz zor bir ilişki ve bu aralar tartışmalar var ilişkimizin daha iyi olması için nasıl davranmalıyım?rakamlarım 1,49,52

Canım tartışmalar yüzünden kendini dış hayattan çekmişsin. daha bieçok tartışma yaşayabilirsin biri çok büyük olabilir fakat herşeyin temelinin kendin olduğunu düşün kendini fazla yıpratma.sen kavgalarda daha fazla yıpranıyorsun çünkü.. onun dikkatini daha fazla çekmek istiyorsun zekan ile bunu başarabilirsin.zekanı kullan ve bu tartışmalara bir son ver ve sakin doğallığından uzaklaşma. uzaklaştığın an onun sevgisini ve ilgisini kaybedebilirsin!!dikkatli ol.

asgımsın bende baktırmak istiyorum.. benim burcum başak eşimin burcu boğa..
sayılar; 5,29,4
şimdiden tşkr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri