Tarot Yengeç Burcu Mart 2010 açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Tarot Yengeç Burcu Mart 2010 açılımı
yengeç mart 2010
yengec-6001.gif

Tarot Yengeç Burcu Mart açılımı

Sevgili yengeç melekleri bozulan şeyler sizi üzüyor belki, ama arkanıza baksanız güzel günlerin yaklaştığını hissedeceksiniz.
Bu dönem desteğe ihtiyacın var. Bunu etrafındakiler fark etmiyorsa sen paylaşmalısın.

Yalnız olan melekler fazla ayrıntılara takılıp kalmasın. Bunlar zaman kaybından başka bişey getirmez. İlişkisi olan meleklerinde sevgilerini yoğun göstermeleri onlara her zaman mutluluk verir.

Farkındamısınız? Kendinizi ihmal ediyorsunuz. Bu sağlık anlamında da olabilir. Hiç önemsemediğiniz bir üşütme bile ciddi sorunlar açmasın başınıza. Kafa bölgenize dikkat edin.

Yeni yeni kararlar alabilirsiniz. Dengeyi koruduğunuz ve kararınızda net olduğunuz sürece atılan adımlar sizi mutlu edecek. Yakında size özel bir fırsat oluşacak. Bunu değerlendirmek size kalmış.

Meleklerimiz geçmişi olduğu gibi taşımak yerine geçmişteki hataları tekrar yapmama yönünde ilerlemelerini tavsiye ediyorum.
Güçlü olacağın bu dönemde bazı cümlelerinin de yanlış anlaşılacağını hatırlatarak tartışma ortamlarından uzak olmanı öneriyorum.

Aklınızda Bulunsun!!

Zihinsel yetenekleriniz var ama değerlendirmiyorsunuz.
Kendinizi geliştirin. Farkettirin gücünüzü.
Bu arada şiir yazmayı hiç düşündünüzmü?
Ben duygu ve düşüncede sevgini mutlaka hissetir derim.
Anlayışın sana her zaman doğru yolu sunacakır.

Bu arada şiir yazmayı hiç düşündünüzmü?
ewt yazıyorum şu araLar böyLece içim rahatLıo

Anlayışın sana her zaman doğru yolu sunacakır.
doğru ^^

Geri