Tarot yorum aşaması

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tarot yorum aşaması
tarot kartları yorumları tarot yorumu kartlarının yorumları günlük

meleklermekani-9339.jpg

Tarot'la ciddi anlamda ilgileniyorsanız öncelikle bazı çalışmalar yapmanız işinizi kolaylaştırır. Tarot'u daha kolay çözmek ve sembolleri görüp yorumlayabilmek için Tarot meditasyonu yapılması örnek bir çalışma olabilir.
Bu meditasyon kartlarla özel bir çalışmayı gerektirir. Böylece imajinasyon yeteneğiniz gelişir ve rahatça yorum yapabilmeyi başarabilirsiniz. Çünkü kartların anlamlarını ezberlemek gerçek anlamda bir Tarot yorumu yapmak için çok yetersizdir. Doğru sonuçlar verir, ama gerçek anlamda bir basari sağlamaz. Daha sonra amacınıza/soruya uygun bir açılımdan yararlanarak Tarot yorumuna başlayabilirsiniz.Yorum yapacağınız kişi kartları seçeceği zaman kartlara dokunup dokunmamasına siz karar vermelisiniz. Kartların karsınızdakinin enerjisinden etkileneceğini düşünüyorsanız kart seçimini siz yapın. Ama kartlara enerji akiminin yorumu kolaylaştıracağını düşünüyorsanız karşı tarafın seçmesine izin verin. Açılıma uygun biçimde kartları yerleştirdikten sonra sezgileriniz doğrultusunda yoruma başlayabilirsiniz. Unutmayın, kartlar kendilerini size semboller sayesinde ifade edecektir. Kitap anlamı negatif olduğu için kart mutlaka o anlamı ifade edecek diye bir şart yoktur. İyi ve pozitif bir şeyler hissediyorsanız bunun yanlış olduğu kuskusuna kapılmadan bunu karsınızdakine aktarmalısınız.
Tarot belli kalıpların içinde bulunmaz. O kült bilgidir ve her türlü anlamı ifade edebilir. Tarot bir enerji akımıyla ilgili olduğu için üzerinizde bir ağırlık yaratabilir. Bu sebeple karsınızdaki insandan bu yoruma karşılık bir bedel almalısınız. Bu size hediye vereceği bir eşya veya para olabilir. Ama fazla değeri olan bir şey istemeniz size zarar verebilir. Emeğinize karşılık gelecek bir şey yetecektir. Eğer almazsanız enerji üzerinizde kalır. Bunun sonucu uyku, bas ağrısı, ağırlık hissi vs. olur.​

Tarot bir enerji akımıyla ilgili olduğu için üzerinizde bir ağırlık yaratabilir. Bu sebeple karsınızdaki insandan bu yoruma karşılık bir bedel almalısınız. Bu size hediye vereceği bir eşya veya para olabilir. Ama fazla değeri olan bir şey istemeniz size zarar verebilir. Emeğinize karşılık gelecek bir şey yetecektir. Eğer almazsanız enerji üzerinizde kalır. Bunun sonucu uyku, bas ağrısı, ağırlık hissi vs. olur.

hmmm:hede:demek öyle... Ben sevgi ve dostluk alıyorum. karşılıksız değil yane:dil:
şaka bir yana Sadminim çok yararlı bir paylaşım olmuş. Emeğinize sağlık.

Tarot bir enerji akımıyla ilgili olduğu için üzerinizde bir ağırlık yaratabilir. Bu sebeple karsınızdaki insandan bu yoruma karşılık bir bedel almalısınız. Bu size hediye vereceği bir eşya veya para olabilir. Ama fazla değeri olan bir şey istemeniz size zarar verebilir. Emeğinize karşılık gelecek bir şey yetecektir. Eğer almazsanız enerji üzerinizde kalır. Bunun sonucu uyku, bas ağrısı, ağırlık hissi vs. olur.

hmmm:hede:demek öyle... Ben sevgi ve dostluk alıyorum. karşılıksız değil yane:dil:
şaka bir yana Sadminim çok yararlı bir paylaşım olmuş. Emeğinize sağlık.
Benden de sevgilerrrrrr...........

nekadar bakmak istesemde birturlu bakjamadim bakamayacagim da kabiliyetim yok galiba kartlarim var ama yorum olmadN Bİ İŞE YARAMİYO

ben de bakamıyorum yetenek ve yoğunlaşmak önemli sanırım ben yapamam sadece yapanların önünde saygı ile eğilirim

Geri