1. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63

  Tarotta Ruh Kartınızı bulabilirsiniz.

  Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]

  Tarotta 22 arcana kartla yapacağınız bu yöntem çok zevkli..
  Öncelikle nasıl yapacağınızı anlatayım.

  Doğum tarihimizdeki tüm sayıları topluyoruz;örneğin 05.11.1990 tarihinde doğan biri için;

  5+11+1990=2006 şimdi de çıkan sayıdaki rakamları kendi arasında topluyoruz 2+0+0+6=8 demekki bu kişinin ruh kartı Major Arcana da 8 numaralı kart olan Güç kartıymış...

  Daha sonra sonucunzda çıkan kart hakkında araştırma yaparak kendinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilirsiniz..

  işte 22 Major Arcana Kart;
  0-Joker,
  1-Büyücü,
  2-Azize,
  3-İmparatoriçe,
  4-İmparator,
  5-Aziz,
  6-Aşıklar,
  7-Araba,
  8-Güç,
  9-Ermiş,
  10-Kader Çarkı,
  11- Adalet,
  12-Asılmış Adam,
  13- Ölüm,
  14-Denge,
  15-Şeytan,
  16-Kule,
  17-Yıldız,
  18-Ay,
  19-Güneş,
  20-Mahkeme ve
  21-Dünya

  bu durumda joker kartı dışında her kart sizin ruh kartınız olabiliyor..bu arada dikkat edin toplamınız 2001 çıktı ise 2+1 yapmıyoruz 21 olarak alıyoruz yani Dünya oluyor..

  Size 22 arcana kartın anlamınıda ekliyorum hemen..


   
 2. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63
  Joker_Kartı JOKER
  Engin görüşlülüğün, yenilik merakının, ani kararlığının, havailiğin ya da Neptün ile bağlantılı olarak yol gösterilenin ifadesidir.

  Yorumu
  Joker, yeni deneyimler kazanılacağı yeni bir iş alanına girileceğini gösterir. Öğrenme isteğiniz ve merakiniz yeni isinizi çabuk kavramanızı sağlayacak. Ancak güven ve basari ile ilgili görüşlerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Yaşamınızda karsınıza çıkacak yenilikler sizi şaşırtacak. Yeniliklere ön yargılı yaklaşım göstermenize gerek yok. Karsılaştığınız yenilikler kasışında şaşkınlığınızı ve merakinizi gizlemeyin. Açık olun. Çekinmeyin ve isteklerinizi belirtin. İçgüdülerinize kulak verin. Bilgiçlik taşlamayın. Aksine, olduğunuz gibi gözükmek size, artı puanlar kazandıracak ve çevrenizden anlayış, destek göreceksiniz.

  Büyücü_Kartı 1 BÜYÜCÜ

  Büyücü, zeka, beceriklilik, özgüven ve hayati faal olarak geliştirme yeteneğini simgeler.

  Yorumu
  Büyücü, olayları etkin olarak ele alacağınızı ve etkileme gücünüzün bilincine varıp bunu başarıyla kullanabileceğinizi gösterir. Enerjinizi doğru kullanarak projeleri başarıyla sonlandıracaksınız. Düşüncelerinizin gücü ve özgüveniniz sayesinde imkansızları bile başaracaksınız. aşk yaşamınızda büyük bir hayranlık ve etkileşimli bir çekim yasayabilirsiniz. Siz de duygularınızın gücünü gösterin. İnandıklarınızı yapın. Sorunlarınızın üstesinden kolayca geleceğinizi göreceksiniz.

  Azize_Kartı 2 AZİZE

  Azize, bilinmeyen gizli gücümüzü, ince ruhumuzu, sezgi yeteneğimizi, açıklanamaz gerçekleri gösterir.

  Yorumu
  Azize, hayatınızdaki tavırlarınızı ve günlük islerinizi düzenli olarak yerine getirdiğinizi simgeler. Bu da sabırlı ve yeni heyecanlara açık olduğunuzu gösterir. Bu kart hayallere dalacağınız bir dönemin habercisi de olabilir. İçinizdeki gizli hazineye ulaşmak için derinlere dalacağınızı da gösterebilir. Anlayış, derin sempati ve nazik ruhunuz ilişkilerinizdeki özeni gösteriyor. Bu yasam tarzından olan memnuniyetiniz birlikteliklerinizi mutlu kılıyor. Kararlar almadan önce anlayışlı yaklaşımınızla yeniliklere ve değişimlere açık olduğunuzu gösterin.

  Kralice_Kartı 3 KRALİÇE

  Kraliçe, doğanın yasamı yenileyici sonsuz gücünü simgeler. Bu kart canlılığın, verimliliğin gelişmenin ve yeniden doğusun kartıdır.

  Yorumu
  Bu kart güçlü enerjilerin ortaya çıkacağı bir dönemi simgeler. Değişen koşullara ayak uydurulması gerektiğini ve rutin düzenden kurtaracak yeni gelişmeleri haber verir. Bu kart is alanında yeni pozisyonların ve iyi kariyerinde habercisi olabilir. Düşünce açısından zenginleşeceğinizi ve yeni kanaatlerinizin oluşacağını da. İlişkilerinize ise canlılık geleceğini. Verimli olduğunuz kadar yeniliklere ve değişimlere açık olduğunuzu kanıtladınız. Artık enerjinizi yasamdan zevk aldığınız olaylara ve eylemler verme zamanı.

  Kral_Kartı 4 KRAL

  Kral, doğanın tüm gizemli kurallarına karsı vereceğimiz bağımsızlık mücadelesini anlatır.

  Yorumu
  gerçekleşmesini uzun zamandır beklediğiniz isteklerin olacağını haber verir. Bunun için kurmanız gereken düzen için acele etmeniz gerekir. Projelerinizi gerçekleştirirken kendinize olan güveniniz yeterli. Alacağınız yardımlara güvenmemelisiniz. Aksi taktirde sizi hayal kırıklığına uğratabilirler. Gerçeklere dayanarak sergileyeceğiniz tavır kurallı ve sistemli hareket etmenizi sağlayacaktır. Kral ilişkinizi güçlü temeller üzerine oturtup sağlama aldığınız dönemi gösterir. Ancak gerçekçi ve şüpheci yönüyle hayal gücünüzü yok edebilirsiniz. Otoriterliğiniz ilişkinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin. Yapıcı olun. İsteklerinizin gerçekleşmesi için yalnız gerekenleri belirleyin. Olayların seyri her ne kadar umut verici olsa da isteklerinizi ancak azim ve siki bir çalışmayla elde edebileceğinizi unutmayın.

  Aziz_Kartı 5 AZİZ

  Aziz, inanmışlığı ve bundan doğan derin güveni simgeler. Eski dönemlerde Tarot'un bir olayın gidişatını genelde olumlu etkileyen, koruyucu üç kartından biri olarak değerlendirilirdi. Ayrıca ahlak ve namus değerlerinin ve bunlardan oluşan kişisel iyi niyetin sembolüdür.

  Yorumu
  Aziz; güven, basari, ve saygınlık gibi konuların dışında daha derin düşünceleri temsil eder. Yasamdan daha derin doyumların alınabileceği bir arayışı gösterir. İs hayatında karşılaşılacak negatif görevlerde kendi ilkelerinden vazgeçmemeyi simgeler. Var oluşunuza dair sorularla uğraşılacak bir döneme girileceğini haber verir. Bu sorgulama süreci sonunda karar verme yetiniz gelişecek. İlişkilerde ise karşılıklı güven ve sempatiyi işaret eder. Aziz, evlenme isteği olarak da yorumlanabilir. Özgüveninizi isteklerinizin gerçekleşmesi için kullanın. Gücücünüzü değerlerinize bağlı ve prensiplerinize ters düşmeyecek şekilde kullanın. Gelişmelerin sizi sevindireceğinden emin olabilirsiniz.

  Asıklar_Kartı 6 AŞIKLAR

  Aşıklar hem büyük bir aşkı, hem de bir konu hakkında karar aşamasına gelindiğini gösterir. Yasam tarzını değiştirmek, tek bir seçim yapma olarak açıklanabilir. Aşıklar, kayıtsız şartsız söylenecek "evet"i simgeler.

  Yorumu
  Sizinle ilgili tüm koşulları değerlendirip, gelecekteki konumunuzu belirleyecek kesin kararlar almanız gerektiğini gösterir. Bu kararlar isinizi değiştirmeyi kapsadığı gibi yeni bir is alanın seçimi, yeni bir projeyi de kapsayabilir. Bu kart kesin olarak verilmiş kararlara bağlı kalındığı sürece mutluluğa ve dinginliğe ulaşılabileceğini gösterir. aşk ilişkilerinizde ise sizi derinden etkileyecek yoğun bir sevginin işaretçisidir. Mutluluğu tek bir kişide yakalayabilme ihtimalini de güçlendirir. Bununla birlikte bu kişi esiniz de olabilir. Yapmanız gereken, ilişkinizi keşfe çıkmaktır. Aşıklar kartının bir diğer mesajı insanlarla iletişimin tek koşulunun kararlılıktan geçtiğini bilmektir. İsteklerinize sevgiyle yaklaşın. "Evet" demekten çekinmeyin. Duygularınızı gizlemeyin. Önünüze çıkacak aksiliklerin sizi yıldırmasına izin vermeyin.

  Savas_Arabası_Kartı 7 SAVAŞ ARABASI

  Savaş arabası, ileriye atılacak büyük bir adimin simgesidir. Sizi aşina olduğunuz çevreden koparıp kendi yolunuzdan gideceğinizi gösterir. Yeniliğin iyi şeyler getireceğini ve sevindirici olacağını gösteren tek Tarot kartıdır.

  Yorumu
  Bu kart kişinin kendine olan aşırı güvenini asıp, güç kullanımını abartmaması yönünde uyarır. İleriye yönelik önemli bir adim attığınızın göstergesidir. Bu da size yeni bir kariyerin, kapılarını ardına kadar açtığını gösterir. Ancak bu doğru yolda bencillik etmemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Başkalarının empoze ettiği düşüncelerden kurtulup kendinize özgü dünya görüsü benimsemelisiniz. İstekleriniz ve duygularınız arasındaki uçurumun yarattığı çelişkiyi kaldırarak, içinizdeki çelişkilere son vermelisiniz. Eski çevrenizden bir kopuş süreci yaşayacaksınız. Bu belki de yeni bir ilişkinin başlangıcı anlamına gelebilir. Bu eski alışkanlıklarınızı silecek yeni bir olayın habercisi olabilir.

  Güc_Kartı 8 GÜÇ

  Güç, büyücü kartıyla benzerlikler gösterir. Bu kartın da simgelediği gücün sırrı, derin bir iç uyumdan kaynaklanmaktadır. Bu kart içgüdülerimizi sahte ahlaki değerler arasında gizlemenin esas hedefimiz olmaması gerektiğini gösterir.

  Yorumu
  İşinize tüm enerjiniz ve tutkunuzla bağlanacaksınız. Üretkenliğiniz had sefada olacak ve basarinizi pekiştirecektir. Güç ayni zamanda önemli bir değişikliğin habercisidir. Düşmanlarınızı etkisiz hale getirebileceğiniz bir döneme gireceksiniz. İlişkilerinizde tutkulu bir dönem yaşayacaksınız. Bir güç alanına adim atacağınızı bilmelisiniz. Bu alan size enerji, canlılık ve içten gelen bir güç kazandıracak. İstediğiniz kişiye neşe ve tutkuyla yaklaşın, kazanabilirsiniz.

  Ermis_Kartı 9 ERMİŞ

  Ermiş, dünyadan geri çekilmişliğin ve kişinin kendi iç dünyasına dönmesinin kartıdır. kişinin kendisini dış etkenlere karsı kapattığı, içe dönük bir yasamı simgeler.

  Yorumu
  İs yaşamından ve insanlardan uzaklaşıp dinginlik yasayabileceğiniz bir nokta arayışı içerisindesiniz. İstediğiniz noktaya bilinçli bir şekilde yaklaştığınızı gösteriyor bu kart. Düşünceli ve çekingen tavrınız, geçici bir süreç. Ve döndüğünüz bu dönemde yalnızlığınızın tadını çıkarıyorsunuz. Fakat bu tutumunuzla dış çevreye küskünlük mesajı da verdiğinizi unutmayın. Tüm bunların yanı sıra ilişkinizi tek taraflı yasıyorsunuz. Bir ilişkinin devamı için tarafların gerektiğinde yalnızlığa ihtiyaç duyduklarını partnerinizle paylaşmalısınız.

  Kader_Carkı_Kartı 10 KADER ÇARKI

  Kader çarkı kaderinize bakış açınıza göre güçsüzlüğünüze ve yardıma muhtaçlığınızın göstergesi olarak yaşamınızla ilgili bir tecrübenin habercisi olarak yorumlanabilir. Somut olaylar isteğimiz dışında gelişir.

  Yorumu
  Güçsüzlüğü ve monoton yasamı ifade eden kart. Sorumluluklar altında ezildiğinizi hissedebilirsiniz. Bu da sizi yıpratır. Büyük değişimler yasabileceğinize işaret etmesine rağmen bu sizin istekleriniz doğrultusunda olmayabilir. Hayatinizin artıları ve eksilerine mahkum olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu da korkularınızı ve umutlarınızı kadere bağlamış durumda olduğunuzu gösteriyor. Buna rağmen olayların önemini kavrayın. Kaderinizi ve sorumluluklarınızı severek kabul edin. İsteklerinize adim adim ulaşacaksınız. Sürekli mutluluğu aramaktan da vazgeçin. İlişkiler pozitif ve negatif yönleriyle de çekici olabilirler.

  Adalet_Kartı 11 ADALET

  Açık ve nesnel anlayışı, bilinçli ve kararlılıkla verilen bir hükmü, rüşveti reddetmeyi, dengeli olmayı ve centilmenliği gösterir.

  Yorumu
  Tarafsız olmak için gösterdiğiniz çaba, bilinçli bir yaklaşım sergilemenize yardımcı oldu. Geçmişte yapmış olduğunuz hataların sonuçları ile yüzleşmekten kaçınmayın. anlayışlı ve dürüst davranın. Problemlerinize doğru ve uygun çözümler bulmalısınız.

  Asılmış_Adam_Kartı 12 ASILMIŞ ADAM

  Asilmiş adam, zoraki bir durgunluğun ve hareketsizliğin gerekli olduğunu, derin sebeplerin anlaşılması sonucu değişen dünya görüsünü ve bir dönüm noktası fırsatı elde edildiğini gösterir.

  Yorumu
  Görüşlerinizi değiştirmediğiniz sürece açılım yapmanız mümkün değil. Sabırsız davranarak önemli ayrıntıları gözden kaçırdınız. Kendinize zaman ayırarak bir strateji oluşturmalısınız. Ancak bu stratejinin hayata geçirilmesi için kati tutumunuzdan vazgeçmeniz gerekiyor. Bununla birlikte kendinizi iyi hissetmeyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sıkıntılarınızın yaratacağı hastalıklardan korunmak için meditasyon yapabilirsiniz. İlişkinizin devam etmesini istiyorsanız inatçı tutumunuzdan vazgeçip düşüncelerinizi değiştirmelisiniz. İnatla baskı altında tuttuğunuz duygularınızı artık salıvermelisiniz.

  Ölüm_Kartı 13 ÖLÜM

  Ölüm kartı veda anlamına gelir. Keyfi ve zamansız ayrılığı simgeler. Ancak gerçek ölümle ayni anlama gelmez. Bir bitiştir, ayni zamanda yeniden başlangıç olarak algılanmalıdır.

  Yorumu
  Yasadıklarınızı zihninizden sildiniz, silmenin verdiği acıyı ne yazık ki hala yasıyorsunuz. Kendinize yeni bir yol seçmek istiyorsunuz. Ancak yasadıklarınızı unutmak için kendinize biraz zaman tanıyın. Kendinizle hesaplaşma dönemi kolay bir dönem değildir. Bundan sonra ayrılışın net ve olumlu bir şekilde sona ermesi için neler yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz. Çünkü geleceğe olan bakış açınız berrak olmalı ancak böyle kolay geçiş yapabilirsiniz. İlişkilerde ise oturup partnerinizle konuşmanız gerekebilir. Bu onunda bu ayrılığı kabul etmesinde önemli bir adim atmasında yardımcı olacaktır.

  Denge_Kartı 14 DENGE

  Denge, doğru ölçü anlamında ele alınır. Kendinden sonra gelen şeytan kartını simgelediği ölçüsüzlüğün tam aksidir. Bu kart sağlık ve esenlerin habercisidir.

  Yorumu
  Olayları sakin karşılamanız nedeniyle tedirginlik yasamadınız. Dengeli yaklaşımınızda ki denge size huzuru ve barısı yasamanızı sağlayacaktır. Yolunuzda mutlulukla ilerleyebilirsiniz. Uyumlu ve nazik kişiliğiniz size tüm kapıları açacaktır. Kendinize zaman ayırın ve keyfini çıkarın. Çünkü yansıttığınız huzur yalnızca size değil çevrenizdekilerinse de güç ve mutluluk verecektir.

  Seytan_Kartı 15 ŞEYTAN

  Bağımlılıkla ilgili tecrübelerin yaşanacağı, isteksizlik, yapmayı planladığınız islerin engellenmesi, inançlarımıza ters düsen durumlarla karsılaşacağı gösterir. Şeytan, Tarot kartlarının kötü yönlerini ortaya çıkarır.

  Yorumu
  İs yaşamınızda etik değerlerinizin ve değerlendirmelerinizin, iyi niyetinizin sınanacağı anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz konum, yapmak istediklerinizi engelliyor. Gücünüzü ispatlamak zorunda kalacağınız bir olay yaşayacaksınız. Çok dikkatli olmalısınız. Dayanılmaz bir cazibe sizi tutsak edebilir. Bu aşamada uzun süreli pişmanlıklar yasamanız olası. Kendinizi tanımak için bir yolculuğa çıkın. Kendinizi keşfedin ve gerçekte nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığınıza karar verin. Çünkü bazen aynadaki görüntünüz sizi bile korkutuyor.

  Yıkılan_Kule_Kartı 16 YIKILAN KULE

  Kule, kendimizi güvenli olduğu için kapattığımız yerin zemini sarsılmaya başlayabilir. Zemin kayıyordur. Kayan zemin dar gelen boyutları veya şablonları simgeler.

  Yorumu
  Size dar gelen ortamı ve konumları asıp, güvenli ve ferah bir noktaya taşıyacağınızı gösterir. Düşünce tarzınızın değişimine neden olacak deneyimler yasadınız. Bunun şaşkınlığını henüz üzerinizden atmış değilsiniz. Buna karsın bu kart size önünüze yeni olanakların geleceği haberini verir. Yapmanız gereken sınırlarınızı ortadan kaldırın. Enerjik olun ve hızlı hareket edin. Riskleri göze alarak kaybetmekten korkmayın. Kaybedeceklerinizi daha sonra fazlasıyla geri alacaksınız.

  Yıldız_Kartı 17 YILDIZ

  Yıldız; umudu bilgeliği ve yüksek bağlantıları, görüsü simgeler. Uzun vadeli planlarınıza başlayacağınızı gösterir. Olumlu bir olayın gerçekleşeceğini gösteren bir karttır.

  Yorumu
  Atacağınız adımlar size gelecek vaat ediyor. İleriyi görme özelliğiniz, yıldızla size yol gösterecektir. İyimserliğinizi devam ettirip başarılarınızın altına imzanızı göreceksiniz. geleceğe güvenle bakin. İlişkilerinizde güzel şeyler vaat eden karsılaşmalar ve mutluluk dolu bir ilişki sizi bekliyor.

  Ay_Karti 18 AY

  Ay kartı, bizi karanlıkların ve gecenin gizemli bölgesine götürür. Sezgi, özlem ve düşlerle dolu ruhumuzun gizemli kapılarını aralar. Aydınlık yüzü, romantizmi, hayal gücünü, güçlü hissetme yeteneğini simgeler.

  Yorumu
  Çalışma hayatınızdaki korku ve güvensizliği, bir sınavda basarili olamama endişesi, issiz kalma korkusunu simgeler. Korkunun gereksizliğini bilsek de bunu yüreğinizde yasamaya devam edersiniz. Ruhunuzun derinliklerine inin. Orada güvensizliğinizin ve korkularınızın temelini bulacaksınız. Bu ayni zamanda kendini keşfetmek ve yasamla ilgili korkularınızı yenmek için fırsattır. Paylaşım çevrenizle de rahat iletişim kurmanızı sağlayacak, destek ve sempati toplayacaksınız. Kıskançlık ve terk edilme korkusu ilişkinize zarar verebilir. Dikkat edin.

  Güneş_Kartı 19 GÜNEŞ

  Güneş, yasama isteğinin sağlığın ve güvenin habercisidir. Bununla birlikte problemlerin, karışıklıkların ve korkuların atlatılacağı dönemi simgeler. Yeniden doğusu ve huzuru haber verir.

  Yorumu
  Karakterimizin yani kişiliğimizin yeniden doğusunu simgeler bu kart. Bu uyanış doğanız gereği size rahatlık ve esenlik getirecektir. Kendine ulaşma ve gelişen güven duygusu doğru ve rahat kararlar almanıza yardımcı olacaktır. İsteklerinizi doğrudan isteyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi gereksiz korku ve şüphelerden arındırın. İsteklerinize inanın. Bununla birlikte çevrenizdekilere yumuşak ve anlayışlı davranın. İlişkinizde sorunsuz, güzel günler sizi bekliyor. Çıkılacak bir tatil ilişkinizi, zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacaktır.

  Mahkeme_Kartı 20 MAHKEME

  Kendini bulma veya değişim sürecinin olumlu tamamlanması için atılan önemli bir adimi simgeler. Kötü durumlardan ve utançtan kurtuluşa işaret eder.

  Yorumu
  İs hayatınızda bir dönüm noktasına geldiğinizi gösterir. İstifa ya da köklü bir değişim, girilecek değişik bir pozisyonu haber verir. Meslek değişiminiz söz konusu olmayacak sadece kapalı kaldığınızı düşündüğünüz duvarlar yıkılacak ve yükseleceksiniz. Kart süreli ya da yeni başlayacak bir ilişkide gerçek aşkı bulacağınızı gösteriyor. Bu dönemde aklinizin ucundan geçmeyen fırsatları yakalayabilirsiniz. Doğru adimi atarsanız pişman olmayacaksınız. Sizi tutsak eden tüm düşünceleri ve konumu geride bırakın. Deneyimleriniz size yol gösterecektir.

  Dünya_Kartı 21 DÜNYA

  Yeniden bulunmuş bir birlikteliği, yaşanan güzel bir uyumu veya gelişmelerin sevindirici bir sonla bitmesini gösterir. Kendinizi, bütünlüğünüzü ve kimliğinizi bulma yolunda önemli adımlar atacağınızı gösterir.

  Yorumu
  Bu kart is hayatınızda size doğru mesleği seçtiğinizi ve sizi kariyerinizin en üst noktasına ulaştıracak doğru yol üzerinde olduğunuzu bildirir. Bilinçlenme yolunda önemli adim attığınızı ve kendinize güvenle istediğiniz noktaya geleceksiniz. bulunduğunuz noktanın keyfini çıkarmaya bakin ve çevrenizle de paylasın. yasayacağınız ilişki yaşantınızı etkileyecek, bir evlilik veya hayat paylaşımı olan ciddi beraberlik seklinde yaşayacaksınız.

   
 3. ayla

  ayla Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Şubat 2009
  Mesajlar:
  150
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  ilk fırsatta deneyecegim emeginize saglık
   
 4. salma

  salma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Nisan 2010
  Mesajlar:
  130
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Güneş_Kartı 19 GÜNEŞ

  Güneş, yasama isteğinin sağlığın ve güvenin habercisidir. Bununla birlikte problemlerin, karışıklıkların ve korkuların atlatılacağı dönemi simgeler. Yeniden doğusu ve huzuru haber verir.

  Yorumu
  Karakterimizin yani kişiliğimizin yeniden doğusunu simgeler bu kart. Bu uyanış doğanız gereği size rahatlık ve esenlik getirecektir. Kendine ulaşma ve gelişen güven duygusu doğru ve rahat kararlar almanıza yardımcı olacaktır. İsteklerinizi doğrudan isteyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi gereksiz korku ve şüphelerden arındırın. İsteklerinize inanın. Bununla birlikte çevrenizdekilere yumuşak ve anlayışlı davranın. İlişkinizde sorunsuz, güzel günler sizi bekliyor. Çıkılacak bir tatil ilişkinizi, zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacaktır.
   
Tarotta Ruh Kartınızı bulabilirsiniz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ruh

  Ruh

  Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
 2. Tarot öğrenmek istiyorum 1. Ders (56 Minör Arkana Kartlar)

  Tarot öğrenmek istiyorum 1. Ders (56 Minör Arkana Kartlar)

  tarot öğren tarot dersleri öğrenmek istiyorum dersi öğreniyorum Arkadaşlar Tarot desteniz varsa bende burdan size Temelde bilmeniz gereken birşeyleri 2 Derste anlatmaya çalışacağım. Öncelikle bir Tarot destesinin 78 karttan ibaret olduğunu unutmayın. 22 Majör Arana (diğer derste anlatılacak) 56 Minör Arkana olmak üzere 78'dir. 56 Minör (küçük) arkada kartlar, aynı 52 'lik normal...
 3. Tarot öğrenmek istiyroum 2. Ders (22 Majör Arana Kartlar)

  Tarot öğrenmek istiyroum 2. Ders (22 Majör Arana Kartlar)

  tarot öğren tarot öğrenmek istiyorum öğreniyorum kartlarının resimli anlamları Arkadaşlar bu dersimizde Büyük arkana kartları tanımanızı istedim. Romen rakamlarıyla 0 ve 1-21 olarak numaralandırılmışlardır. Toplam 22 adettir. Bu destede, Yukardaki kartların isimleri sırasıyla şöyledir. Deli, Büyücü, Baş rahibe, İmparatoriçe, İmparator, Başrahip, Aşıklar, Savaş Arabası, Kuvvet, Ermiş,...
 4. Tarot

  Tarot

  Merhaba handanca, kova burcuyum, 3 yildir bir beyle konusuyorum, Bu bey basak burcu, yazin ciddi bir sorun yasadik ve benim ozverimle baristik, nasil bir gelecege dogru illerliyorum.? Sevgiler Saygilar ve essen kaliniz...
 5. Tarot kartlarımı hediye ediyorum

  Tarot kartlarımı hediye ediyorum

  Arkadaşlar elimde Kitabı ile birlikte Deste Katina Tarot kartları var.. Bunu sitemizden Tarota meraklı olan vede anlayan bir meleğimize hediye etmek istiyorum.. Bununda tek şartı ; Öncelikle 1 ayda hergün günlük 10 kaliteli konu açmalısınız.. Konularınıza kendiniz yorum yapmamalısınız.. Bu konuya mesaj yazıp katılıp katılamayacağınızı bildiriniz. Bende Adminlerimizin takibi...

Sayfayı Paylaş