Tarz Degişimi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Tarz Degişimi
tarz değiştirmek tarz değiştirmek istiyorum imajımı istiyorum tarzımı kendi tarzımı nasıl yaratabilirim
Arkadaşlar kendimce çok önemli bir karar alarak imajımı tamamen degiştirmeye karar verdim.Yaşımın 16 olmasına rağmen çok klasik ve sade giyimli briyim.Bu yüzden insanlar beni 18 ile 20 yaş arasında sanıyorlar.Bende yaşıma uygun giyinmek istedim ve hem sizlerden yardım öneri alarak hemde bazı seçtigim modelleri gösterek tamamen dış görünüşümü degiştirmek istiyorum şimdiki resimler benim sectiklerim begendiklerinizi ve sizin bana önerebileceginiz kıyafetleri lütfen söyleyin şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma çok tşk ederim..

demii-2513.png

tarj-6-1252.jpg

tarj-16-1308.jpg

tarj-1-2867.jpg

tarj-3-4285.jpg

tarj-4-2709.jpg

tarj-5-5130.jpg

tarj-7-1558.jpg

tarj-8-3554.jpg

tarj-9-8242.jpg

tarj-14-9713.jpg

tarj-13-7522.jpg

tarj-12-5105.jpg

tarj-11-9155.jpg

tarj-15-3118.jpg

tarj-10-9678.jpg

tarj-17-6324.jpg

tarj-19-7189.jpg

Canim sectigin resimlerde kiyafetler vs hepsi cok gzl, eminim sanada cok yakisacaktir...

Ama sirf yasini göstermek amacli olmasin bu degisim, yani yinede sen olarak kal, ve kendini rahat hisset giydigin kiyafetlerde...

Icine ve aklina yatan en cok hangisise, kendi imajina uydur, komple degisme :)

Umarim basarili olur yeni imajin cnm, eminim sana cok yakisacaktir güzelim ...:)

bol sans :)

Burdaki tarzların hepsi üç aşağı, beş yukarı aynı gibi :) Bende bir den tarzını değişme diyenlerdenim, sen iste önce, içine sinsin:) Senin yaşına göre günlük hayat kıyafetleri dar paça kot pantolon ve converse ayakkabılar ve yaz renklerinden oluşan renkleri tercih et, cıvıl cıvıl renkleri :)

Ben de yaşımdan büyük giyinirim ama ben memnunum :D:D Başta annem de dahil olmak üzere ablam, arkadaşlarım bana, kadın gibi giyinme, genç kız gibi giyin dediler ama ben kadınsı olmayı seviyorum :D:D Severim öyle yüksek topuk ayakkabı, mini elbise, etekler, taytlar :D:D Sonuç olarak ben kendimi öyle rahat hisettiğim için elbetde ki kimseyi dinlemedim :D:D Eee şimdi adım assoliste çıkdı ve beni eleştirenlerde benim gibi giyinme çabasına düştüler :D:D Yani insan isterse, önce kendi kendine yakıştırıyorsa ve kendinden eminse o da bir imaj yaratabilir ve etrafında ki insanlarıda yarattığı imaja çeker :):)

İmajın da değişiklik yap ama, ben derim ki çizginden çıkma. Günlük hayat için bu resimde ki tarzlar güzeldi :)

bence insanın neyi nasıl taşıdığı çok ama çok önemlidir genç işi olsun buyuk işi olsun yakışan ve onu taşımak önemlidir sen yaşına göre değilde bence yeni bir tarz yapmalısın spor klasik karışımı olabilir hem spor gibi duran ama kılasikliğide yansıtan sanada yakışır derim ben hayatında bir imaj değişikliğiyle kalma bence ................................... gerisi sana ait canım naparsan güzel olucaktır eminimm dadlummm..........

Canım benim bak bunlar tam yaşına göre hem de çok şıklar bence sende de harika dururlar...

fts64-straplez-tshirt-etek-8541.jpg

japon-style-2-renk-cazip-sifon-elbise-bluz-kargo__17719150_0-1994.jpg

japon-style-sifon-bluz-4-renk__18790320_0-7971.jpg

japon-style-sifon-straplez-bluz-ust-2-renk-scn__17628397_0-2232.jpg

Buna ben bayıldım bulsam hemen alırım valla...

qqwf8m-5292.jpg

Bunlar benim önerilerim canım..

Tatlım yaşın daha 16 çok küçüksünn klasiğin yakınından bile geçmee:) bak ben bile 20yi geçtim halen spor takılırım öyle arada bir klasikk önemli günlerde gezmelerde felann bir kaç önerim olucak sana:

demii-2513.png

tarj-5-5130.jpg

tarj-11-9155.jpg

Canım benim bunlar tam senlik bence free takıl hayatın tadını çıkarr ne öyle klasik felan kasma kendini rahat oll..aşırıya kaçmana gerek yok yaşın henüz çok küçükk minik kuşş:)

bende tucenin gösterdiklerini yasına uygun görüyorum digerlerini bn 24 yasındayım ben bile gündelikte okadar agır takılmam cek converse dar paca üstüne bi parca spor tshort sal sacları :D:D

Geri