Tarzannnnn (:

'' мάﮒάŁ ''

Yeni Üye
Üye
Tarzannnnn (:
Ben gene küçük cimcimeyken :D yaklaşık o batman macerasının üzerinden YIL geçmiş olmalı :D
tarzan03.gif

Bir yaz günüydü hava sıcak ve buharlıydı ben küçük boncuk ve onun saz çocuğu maviş köydeki evin aşağı mutfağında tarzancılık oynuyoruz :D Roller belli başrol bana ait tarzan benim boncuk akıllı filim ve saz çocuğu maviş ise aslanım :D

Hiç unutmam dedemin kalın ipleri vardı onlarla hep asmaları bağlar veya dalları dengelerdi. Ya da bize salıncak yapardı :D Aşağı mutfakta ne ararsan varı duvarlar çivilerle kaplı derken benim aklıma bir fikir geldi ulen dedim tarzan ağaçtan ağaca iple zıplıyo ben de tarzanım benim neyim eksik diyerek ip bağlamıştım tavanın tahtasına :D Sonradan farkettim ki çok eksiğim varmış ve bu olaydan sonrada eksiklerim çoğalmış :D Derken ipi bağladım tezgahın üzerine çıktım mavişi şalvar cebine boncuğuda cüzdan cebine koydum sonra tezgahın üzerinde tarzannnnnn diye koşup tezgahın karşı duvarındaki çiviye yapışmam bir oldu :huhe: çivi kafamın üzerine doğru sürttü geçti :D O günden sonra eksik bir tahtam daha oldu :huhe: Anneannemin bağıra çığrına aşağı eve inip bu sefer ne oldun sennn diyen feryatlarını duydum :haha: sonrada evde televizyonsuz hapis günlerim başladı tabi nedenide babam çok kızmıştı :huhe: bu çocuğa bir daha film veya çizgi film izletmiycez yakında örümcek adamım ben deyip balkondan atlıycak diye diken üstünde durmaktan sıkıldım demişti :haha: :haha: :haha:

Gülmeyin ama ya napim çocuk aklı :D

Geri