1. Beetlee

Beetlee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tasarımcıdan son moda apoletler, vatkalar kızlarrrr!

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında Beetlee tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. uzun süredir takip ediyordum bu forumu. Irmak ünalın apoletiyle ilgili yazı okumuştum. bir kaç arkadaşımız ona benzer arıyordu. Ben İzmir de apolet, vatka, çanta, babet, tshirt, bady, etek tasarlayıp yapıyorum ve satıyorum. İlgilenenler varsa bana özel mesaj atabilirler. pasaj.com da ürünlerim var. apoletci nickim.

2. Beetlee

Beetlee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özellikle gelinlik üstüne ırmak ünal apoleti muhteşem duruyor. abiyelere, nişanlıklara, farklılık isteyenler için. ben kendi nişanlığıma yapmıştım harika duruyor.

Tasarımcıdan son moda apoletler, vatkalar kızlarrrr! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Apolet

Apolet

apolet modası modelleri çeşitleri Apolet görmek gösterisle ilgilidir. Rüyada elbisesine sirmali apoletler taktigini gören, hayatinda oldugundan daha fazla görünen bir kimsedir. Üzerinde üniforma olmadigi hal-de, yalniz apoletle dolasmak, gülünç kiyafetlerle gezdiginize ve herkesi kendinize güldürdügünüze isarettir. Üzerinde apoletleri olmayan bir forma giydiginizi görmek, sadeligi ve...
  2. 80'li yılların modası vatkalar geri döndü

80'li yılların modası vatkalar geri döndü

80 li yılların kıyafetleri 80 yılların kıyafetleri vatka modelleri vatka modası 1980 li Bir kaç evrim geçirerek 80'li yılların modası olan vatkalar geri döndü melek'lerim. Dar omuzları geniş göstererek, beli ve bacakları olduğundan daha ince gösteren vatkalar, bir çok kadının tercihi olacak gibi. Şimdi siz sevgili Melek'lerim ile vatka modellerini inceleyelim :) İşte bu yıla modasını...
  3. Son moda pantiflerim

Son moda pantiflerim

Meleklerim... Son moda Pantiflerim :D Aşkımın Askere gitmeden önce aldığı son hediye.. Ben yokken üşütme... Üşümeyesin diyerek düşündüğü son hediyesi.. Seni seviyorum aşkım...
  4. Apolet Modası

Apolet Modası

apolet modası apolet modelleri satın al Son bir yıldır zımba baskılı apolet modelleri oldukça moda... Elbiselerde taşli, pullu ve simli modeller tercih edilirken; ceketlerde ise daha çok zımba baskılılar tercih ediliyor... Ve eğer evde kullanmadığınız atmaya da bi türlü kıyamadığınız basit bir penyenizi harika bir tişört haline getirebilirsiniz... Nasıl mı? tabiki apoletlerle... Hemen...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş