1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Taşlı Alyans Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

alyans modelleri taşlı yüzükler taşlı alyans modelleri 2011 Yavaş yavaş yaz gelmeye başladı...Eee yaz gelincede düğünlerde çoğalıyor haliyle...Yaz gelini olacak melişlerim için birbirinden şık taşlı alyans modelleri getirdim...Bakın bakalım beğenicekmisiniz :tik:

Benim favorim bu alyans :)

belmut bunu beğendi.
  2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    63
Taşlı Alyans Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tek taş,taşlı alyanslar ve muhteşem yüzükler

tek taş,taşlı alyanslar ve muhteşem yüzükler

taşlı alyanslar tek taşlı alyans tek alyans modelleri tektaşlı tektaşlı modelleri hangi kadın ki tek taş sevmez ki şarkılara bile konu olan tek taşını kendi almak istemez:D:D işte size tek taş ve taşlı alyanslar ve muhteşem yüzükler hediyem olsun :dil:
  2. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

alyanslar modelleri alyans modelleri alyans fiyatları resimleri Alyans modelleri... Alyansını kaybetmiş biri olarak alyans hakkında ne diyebilirim ki bilmiyorum ama .... Kendime yeni alyans modeli arastırırken sizlerle de paylaşmak istediğim modeller buldum.. Umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerimm..
  3. Taşlı alyanslar

Taşlı alyanslar

taşlı alyanslar Ben her zaman taşlı alyanslardan yanayım. Bayan elinde zarif ve hoş duruyorlar eh birazda gösteriş olsun diyenler varsa tam sizlik
  4. 2014 Taşlı Alyans Modelleri

2014 Taşlı Alyans Modelleri

2014 alyans modelleri, alyans modelleri, 2014 evlilik yüzükleri Evlilik öncesi için ilk adım olan söz ve nişan merasimidir. Nişan merasimin de takılan ve evlilik sözünü tescilleyen alyans modelleri en şık ve farklı tasarımlar ile evlenecek çiftlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Hazır bir şekil de alyans modellerini alabileceğiniz gibi tercihinize göre özel olarak da yaptırabiliyorsunuz....
  5. 2016 Alyans modelleri

2016 Alyans modelleri

Benimle evlenirmisin ? Bu romantik teklif sonrası bir ömür birlikteliği simgeleyen alyans çiftler için bir sembol olarak tercih ediliyor.Bu özel sembol günlerce araştırılır ve seçim yapmakta zorlanacağınız bir aksesuardır. Evlilik sürecinin en tatlı telaşelerinden birisidir alyans yüzük seçimi. Alyans, bazen sol elin dördüncü parmağına bazense sağ elin dördüncü parmağına takılıyor.Evlilik...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş