gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    754
    Ödül Puanları:
    113

Taşlı Yüzük Modelleri..Bayılacaksınız Bunlara...

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Taşlı Yüzük Modelleri En Güzel Yüzük Modelleri

İşte az önce paylaştığım küpe modellerine bu yüzüklerle kombine yapabilirsiniz...Hemde çok şık olur eminim...İşte meleklerime en güzel yüzük modelleri...

Taşlı Yüzük Modelleri..Bayılacaksınız Bunlara... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. renkli taşlı yüzükler

renkli taşlı yüzükler

biz kadınlar aksesuarsız yapamaz, almayan adamlarında basına belayız :) hem ayse gelip bak bana askım bunu almış deyince gidip hemen adamın basının etini yeriz :ehi: kötüyüz biz kötüyüz oda dayanamaz alır :laugh:ama bu modelleri görüpte istememek mümkün mü ayy simdi benım yüzümden adamın basının etini yemeyin ama modeller süper hadi bakalım....................
  2. Büyük Taşlı Yüzükler

Büyük Taşlı Yüzükler

büyük taşlı yüzükler büyük taşlı yüzük modelleri yüzük Parmaklarınızda devasa taşlarıyla oldukça dikkat çekecekleri kesin.
  3. Ametist Taşlı Yüzükler

Ametist Taşlı Yüzükler

Yüzükler biz bayanların ellerini çok daha zarif gösteren, kendimizi onlarla çok daha sexi hissetmemizi sağlayan takılardandır. Rengi, modeli ne olursa olsun her bayanın mutlaka birkaç tane yüzüğü vardır, ama imitasyon ama gerçek... Renginin güzeliiğinden midir bilmem, ametist beni her zaman etkiler. Hem çok canlı hem de çok güzel bir renk... Elbette doğal taş olması sebebiyle birçok faydası...
  4. meleklerimize yeşil taşlı yüzük modelleri

meleklerimize yeşil taşlı yüzük modelleri

Gümüş yüzükler gümüş yüzük modelleri.Yeşilin verdiği huzuru seven melekler için çok şık yeşil taşlı gümüş yüzükler burada ben bayıldım bu yüzüklere yeşil ve gümüş çok yakışmış birbirine
  5. 2014 Vera Wang Taşlı Yüzük Modelleri

2014 Vera Wang Taşlı Yüzük Modelleri

2014 vera wang yüzük modelleri, 2014 taşlı yüzük modelleri, 2014 yüzük modelleri Biz bayanların takı tutkusu malum...Kimi gerçeğini tercih eder kimide imitasyon olanları...Vera Wang özel günlerin ve evlilik yüzük modelleri ile gerçek takı sevenlerin gözde markası olmaya devam ediyor. 2014 Taşlı yüzük modelleri ile bayanların kalbini feth etmeyi başaran Vera Wang, erkeklerin hediye alma...

Sayfayı Paylaş