Tatilde nereye gitsem?Tatil önerilerini burada paylaşalım

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tatilde nereye gitsem?Tatil önerilerini burada paylaşalım
tatil önerileri tatilde nereye gitsem tatile nereye gitsek tatile gitsem
Arkadaşlar tatil mevsimi geldi benim gibi eminim bazılarınız şimdiden tatile nereye gitsem napsam acaba gibi düşüncelere daldınız bu topiği açmamdaki amaç yaşadığınız çevrede yada daha önce gidipte memnun kaldığınız yerler varsa bunları birlikte paylaşmamız.Çocuklu gidebileceğimiz yerler aktivitesi bol olan yerler yada sakinlik arayanlar için doğanın içinde olan yerler anlıyacağınız olumlu olumsuz tüm tatil önerilerimizi eleştirilerimizi burda tartışalım ve paylaşalımki tatilimiz zehir olmasın:)

Biz Temmuz başı 1 hafta kadar senelik izin kullanacaz iki çocuk var bilen biliyor zaten o yüzden başta onların memnun olacağı biryerler seçmek istiyorum

Daha önce Antalya belek tarafında kalmıştık gerçekten çok güzel yerler.Bu sefer Manavgat Side tarafında biryer seçtim seçmemin amacı dediğim gibi önce çocukların memnuniyeti otel bana her konuda cazip geldi lunaparkının olması artı bir avantaj çocuklar için
Seçtiğim otel Turan Prince World inşallah kısmet olursa burayı düşünüyorum
turan-prince-world1-5123.jpg

turan-prince-world2-4541.jpg

turan-prince-world3-9023.jpg

turan-prince-world4-7787.jpg

turan-prince-world5-6039.jpg

turan-prince-world6-3010.jpg

turan-prince-world7-5998.jpg

Bir diğer yerde olypmos tarafında son derece sade ve doğal ağaçların arasında antik kentlerin içinde kalmış köyevi burda mola verilebiliriz diye düşünüyorum şehrin gürültülü ve kirli havasından sonra burası dinlenmek için bana göre cazip biryer

Dediğim yere buradan bakabilirsiniz

Arkadaşlar sizlerde fikirlerinizi önerilerini paylaşırsanız sevinirim ya sizler neler planlıyorsunuz tatilde ?

bizde Antalya Side askeri kampındayız bu sene
Temmuz 15 de inşallah
zaten antalyadayım ama,kampını da çok övdüler gitmesem aklım kalırdı yani
sonra Kayseriye gideceğiz,memleket ziyareti

Biz otelde kalmaktan vazgeçtik bu sene rastgele yola çıkacaz istikamet yine Antalya tarafı ama otele bağlı kalmayalım diyoruz o yüzden bakalım yol bizi nerelere götürecek:)Doğal güzellikleri keşfetmek istiyoruz bu sene hayırlısı olsun bakalım

Ben haftaya Mersine geliyorum Denize gitmek istiyorum ama nerdeyse her yil gittigimiz Kizkalesi ve Susanoglundan biktim degisik ama denizide kumuda güzel olan ve Kizkalesi kadar hareketli olan bi yer var mi otaraflarda?

Biz otelde kalmaktan vazgeçtik bu sene rastgele yola çıkacaz istikamet yine Antalya tarafı ama otele bağlı kalmayalım diyoruz o yüzden bakalım yol bizi nerelere götürecek:)Doğal güzellikleri keşfetmek istiyoruz bu sene hayırlısı olsun bakalım
otele bağlı kalmadığınız iyi olmuş
ah mavim gezecek o kadar çok yer var ki
beğendiğin yerde konaklarsın
:dancing:

Ben haftaya Mersine geliyorum Denize gitmek istiyorum ama nerdeyse her yil gittigimiz Kizkalesi ve Susanoglundan biktim degisik ama denizide kumuda güzel olan ve Kizkalesi kadar hareketli olan bi yer var mi otaraflarda?

Kızkalesi ne uzun zamandır gitmiyorum sebebi ise inanılmaz çok kalabalık ve karışık olması.Yemişkum ve Ayaş var oralarıda öneririm sana gerçi buna benzer yerler var hatta kum istemesen daha da güzel yerler var ama dediğim yerler deniz kum ve işlek olan yerlerden bir ikisi

Kızkalesi ne uzun zamandır gitmiyorum sebebi ise inanılmaz çok kalabalık ve karışık olması.Yemişkum ve Ayaş var oralarıda öneririm sana gerçi buna benzer yerler var hatta kum istemesen daha da güzel yerler var ama dediğim yerler deniz kum ve işlek olan yerlerden bir ikisi

Tskler Mawi adminim, dedigin yerler Erdemlinin orda sanirim yanlisim yoksa biraz arastirim bi kac yeri öyle karar veririm.

Geri