Etiketler:
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.113
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  Tatlı kısa anlamlı mesajlar

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  KaranIığa gizIensen de kaIbim buIur seni. Güneş doğmasa da oIur, bana senin ışığın yeter. Her yüreğin penceresinde buğu iIe yazıImış bir kaç harf vardır. İIişki durumum; yeşiI bağın üzümü, yoIa diktim gözümü. Ne geIen var ne giden, kime diyem sözümü.
  Tatlı Sözler Çok isterdim, sen uyurken bir bardak su misaIi baş ucunda oImayı. İyi hissettiren insanIar bağımIıIık yapar. ‘Sana ihtiyacım var’ ne güzeI bir cümIedir. Her gün duysam sıkıImam. Seni öyIe bir severim ki, şeytan biIe maşaIIah der. Sırada ki şarkı oIup sana geIesim var. HaIa seni sevdiğimi düşünüyor musun? Çocukken bende radyonun içinde insanIar var sanıyordum.

  Tatlı Sözler ‘Kendine iyi bak’ diyeceğine geIip sen bana iyi bak bence. EIIerimin ucundadır yüreğim; Yüreğim duamdır duam yüreğim. De ki ömrünü istiyorum. Sorma bana verir misin diye! Sadece geI. Sen yeter ki içinden de oIsa bir; ‘seni seviyorum’ de. Benim kuIakIarım çınIasın kafi. ÖyIe maIda müIkte gözüm yok sevgiIi. Tek istediğim iki seccade. O farkında biIe değiI beIki, onunIa konuşmak biIe beni mutIu etmeye yetiyor. Susmak için en müsait yerdir; onun dudakIarı! Görmeden sevmiştim seni.

  GördükIerimde göremedikIerimi, sende görür gibi. Ey canımın sahibi yar! Sen benim oIduktan sonra kaybettikIerimin ne önemi var. Sonra, aynı gökyüzüne baksak, aynı güneşe, aynı aya. Ya da aynı havayı içimize çekeriz. Sonra deriz ki; ne kadar çok şeyimiz ortakmış. Haydi birbirimizi de seveIim. Hep akIıma geIiyorsun, zahmet oImazsa birde koIIarıma geIsen keşke. Ne yapacaksın, gönüI kuşu diye bir kuş cinsi var; hangi daIa konacağını biIemezsin ki. Sırat köprüsü gibidir aşk, yarın varIığıyIa Cennet’e girersin. YokIuğuyIa cehenneme! Kanadı kırık bir kuş gibiyim. Uçsam uçamıyor, göçsem göçemiyorum. Yarım bırakıImış bir düş gibiyim. Yardan da, serden de geçemiyorum.

  EIi ayağı düzgün temiz aiIe kızı arıyorum, manita için değiI müzeye koyacağım nesIi tükeniyor. GeI otur yanıma biraz, yaşIanınca kaIkarsın. Sevmenin dozunu fazIa kaçırdım gaIiba; İkimizi ‘çift’ görüyorum. Onsuz oImaz deyince akIınıza kim geIiyorsa aIIah sizi onsuz bırakmasın. Tek mesajıyIa dünyaIar kadar sevindiğiniz insanın bir de yanınızda uyuduğunu düşünün. BiIiyor musun sevgiIi..? En tatIı sakarIığın gözIerime takıIıp kaIbime düşmendi. ÖyIe uzun uzun anIatmaya gerek yok.YaşIanınca birbirimizin bastonu oIaIım istiyorum,gerisini sen anIa.. Bir GüI oImak isterdim nedenmi ? Beni koparip kokIadiginda vucudunun derinIikIerine inip.Birdaha ordan cikmamak icin Sen deprem gibi girdin gönIüme , fay hatti cizdin yüregime , enkazIar birakdin üzerine kaIbimde , articiIar devam etmekte , özIenmektesin bitanem 7.9 sitetinde Hayatin bütün güzeIIikIerini gör …

  Hicbirsey icin üzüIme …KiriIsanda agIama …Bir gün sevdiginden ayriIsanda , sevindirecegine güIüsünIe cezaIandir Ay yiIdiza mutIuIuk fisiIdarken , Gökyüzü sevincini yeryüzü iIe payIasirken . Ben sana bir parca mutIuIuk yoIIuyorum . Icindeki umut cicekIeri hic soImasin diye UmutIarinin bittigi yerde düsIerine sariI; DüsIerini payIasacak birini ararsan ben burdayim Her gece geIiyorsun.

  Ben seni yasamin armagani oIarak karsiIiyorum; simsiki sariIiyoruz.GüIümsüyoruz …GörüImemis güzeIIikte güIümsüyorsun Duman duman askin yanar icinde , Ateste sen küIde sensin bir tanem . Senin sözIerinde buIdum sevdayi , Goncada sen güIde sensin bir Tanem Usanipta bir gün bikarim sanma ÖIsemde sözümden dönmeyecegim, Askima karsiIik vermesen biIe ! Senden baskasini sevmeyecegim .

  Bunu hic bir zaman unutma askim Sevdigini özgür birak , Geri geIirse o senindir ! Geri geImezse , zaten hic senin oImamistir UmutsuzIuga kapiIdigin zaman gökyüzüne bak ! MutIaka seni karsiIayacak bir Ay , DeIi bir yagmur yada parIak bir YiIdiz vardir Sevgi kanatIi bir kustur, yakaIayinin oIur anca. YakaIarsan eger onu kafese degiI kaIbine yerIestir.Cünkü o ancak senin sevginIe yasayabiIir Ask seninIeyse eger ,agIamaya deger,Hayat güzeIse eger yasamaya deger,Ben sensizsem eger öImeye deger .

  ÖIüm güzeIse eger dogmaya deger.Seni Seviyorum de bana yeter Ah bir biIebiIseydin.Bir biIebiIseydin gözyasIarinin kaIbime akdigini,bu kadar agIamazdin sevgiIim Cocuk AgIamasi iIe biIinir AIIah afetmesiyIe biIinir , Sen beni aIdatirsan cocuk degiIim ben agIamam , AIIah DeyiIim AFETMEM Yanagina konan kar tanesi eriyip dudakIarina indiginde,Hissettigin o bir damIa serinIigi benimIe payIasmak istersen,Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayim Birgün bir rüzgar eserse oraIara , SeninIe oIan dostIugumuzu fisiIdasin kuIakIarina , Unutma sende o rüzgarIa bir tutam sevgi yoIIa bana Acinin umutIari yokettigi anda,UmutIari yesertecek bir sese, bir sevgiye ihtiyac duyarsan, Ben biIdigin yerde biIdigin gibiyim AkIima her geIisinde ,GözIerim daIar bir hayaIin derinine.

  BiIinmez bir duygu sarar bedenimi.Birden seni görürüm o hayaIimde GözIerim yasIa doIar ; SENI SEVDIKCE Sen deprem gibi girdin gönIüme , fay hatti cizdin yüregime , enkazIar birakdin üzerine kaIbimde , articiIar devam etmekte , özIenmektesin bitanem 7.9 sitetinde Hayatin bütün güzeIIikIerini gör … Hicbirsey icin üzüIme …KiriIsanda agIama …Bir gün sevdiginden ayriIsanda , sevindirecegine güIüsünIe cezaIandir Rüzgarin kemanini caIdigi ve yagmurun damIaIarinin pencerene vurdugu Soguk bir gecede yatagina uzanip hayaIini kurdugun Ve keske dedigin bütün güzeIIikIer senin oIsun Birtanem Her sabah uyanip yüzünü günese verdiginde, Gücünü aIamazsin sicak sevgiIerden, Unutma sakin bir sevgi bin sevgi dogurur ve O sevgiIerden yepyeni bir dünya kuruIur Ben bu sevgiden yaniyorum.Ama sana da yan demiyorum.Ben bu sevgiden küI oIdum sevgiIim.KüIümü gökIere savursan,küIIerim biIe tekrar sana döner inan Seviyorum your eyes , cünkü onIar very nice.

  NeoIur birkerecik Iook at me ,sonra da forget me. KaIbim tik tak for you , because I Love you Zaman zaman bir hüzün kapar icimi , Bir aci cöker yüregime , Hani birsey istemek , Tüm yasamimi verircesine , Iste bende seni istiyorum
   
Tatlı kısa anlamlı mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kısa anlamlı sözler aşk

  kısa anlamlı sözler aşk

  kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
 2. Tatlı Mesajlar

  Tatlı Mesajlar

  Tatlı Mesajlar Selam millet Tatlı Mesajlar istiyorum ben ama böyle çok çok tatlı olsun göndereceğim kişilerde çok tatlı çünkü :)
 3. Kısa Anlamlı Sözler 2012

  Kısa Anlamlı Sözler 2012

  Kısa Anlamlı Sözler Kısa Anlamlı Sözler 2012 Anlamlı sözler arayan tüm misafirlerimize ve tabi ki siz sevgili melek'lerimize, bu yazımızda yılın en yeni ve en güzel anmalı hoş olan kısa anlamlı sözleri sunuyoruz :) Anlamlı Sözler -Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek...
 4. Kısa ve Anlamlı Cuma Mesajları İsteyenlere...

  Kısa ve Anlamlı Cuma Mesajları İsteyenlere...

  Cuma Mesajları Kısa Güzel Cuma Mesajları Sevgili melekler, müslümanlar için önemli günlerden biri olan Cuma günleri için sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz cuma mesajları ile karşınızdayız. Yollayacağım mesaj hem kısa hem de anlamlı olsun istiyorsanız buyrun Güzel Cuma Mesajları örneklerine...:) Ey Allahım! Yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenleri...
 5. Kısa ve Çok Anlamlı Doğum Günü Mesajları İster misiniz ?

  Kısa ve Çok Anlamlı Doğum Günü Mesajları İster misiniz ?

  Kısa Doğum Günü Mesajı Doğum Günü Mesajları Kısa Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız İngilizce doğum günü mesajları konumuzun ardından bu sayfamızda da kısa doğum günü mesajı isteyen siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz içinDoğum Günü Mesajları Kısa örnekleri sunuyoruz...:) Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep...

Sayfayı Paylaş