Tatlı Krizini Frenleyen Meyveler!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Tatlı Krizini Frenleyen Meyveler!
tatlı krizi için
tatlı krizine meyve

Sevgili melekler, diyet yaparken en çok meyvelerden yararlanırız. zira meyveler hem tok tutar hem de ani tatlı krizleri için birebirdir. Ancak şunu da unutmamak lazım ki, aşırı meyve tüketimi de fazla kalori alınmasına sebep olur. Aşağıdaki yazıda kalori miktarlarıyla birlikte tatlı krizlerini önleyen meyve listesini bulacaksınız...

meyve-108.jpg

ANANAS:

1 dilim 37 kalori

Ananas insan vücudunun ihtiyaç duyduğu bütün vitaminleri ve 16 doğal mineral içerir. Ananasın suyu vücuttaki yağı etkili bir şekilde eritebilir. Aynı zam anda tatlı krizini de dindirir.

KAYISI:

1 adet: 15 kalori

Kayısı yemeklerden sonra yenildiği zaman hem sindirimi kolaylaştırır hem de tatlı ihtiyacınızı giderir. Ancak yeme işini çok abartırsanız ishale yol açabilir. Kış günü kurusu da iş görür.

NAR:

1 adet 52 kalori

Kalp damar hastalıklarına, kansere ve yaşlanmaya karşı faydalıdır. Mucize meyve nar aynı zamanda tatlı ihtiyacınızı da karşılar

PAPAYA:

1 adet 54 kalori

Kilo ve yağ oluşumunu yavaşlatır. Diğer benzer tropikal meyvelerde olduğu gibi etlerin yumuşatılması sırasında kullanılmaktadır. Taze olarak tüketildiğinde tatlı yerine geçer.

YABAN MERSiNi:

100 gram 63 kalori

Dünyanın en sağlıklı beş besini arasında yer alır. Damarlar için çok faydalıdır. Aynı zamanda tatlı krizleri için harika bir çözümdür.

DUT:

100 gram 90 kalori

Kalorisi yüksekmiş gibi gelse de çok az dut yiyerek ona alternatif olarak yiyeceğiniz tatlılardan çok daha az kalori alabilirsiniz. Üstelik kanseri önler, şekeri dengeler ve zihin açar.

GREYFURT:

1 adet 15 kalori

Greyfurt tatlı ihtiyacınızı giderebilecek bir meyvedir. Ancak greyfurt, bazı ilaçların vücuttan atılımını engelleyip zehirlenmeye yol açabilir

beni firenleyen meyve yok ama azcikta olsa bir süreligine muz tatmin ediyor hamis olali cikolatanin yeri ayri oldu... suan bile yemek istiyorum saat gece 4de geliyor :serefe:

ah ben ne yapayım tatlısız yaşayamıyorum resmen ağladığım günleri bilirim adetim yaklaşmıştı. krizm geldi çikolata istiyorum anlamıyo beni gülüyürum sandı ben resmen ağladım evdeki bütün çikolataları yedim diye almadı kocam vicdansız

Geri