Tatlı Küçük Yalancılar Aslı Karakteri Kimdir ?

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Tatlı Küçük Yalancılar Aslı Karakteri Kimdir ?
bensu soral kimdir,tatlı küçük yalancılar aslı bensu soral,tatlı küçük yalancılar aslı karakteri bensu soral biyografi,bensu soral boyu kilosu yaşı

bensu soral fotoğrafları tatlı küçük yalancılar aslı foto5.jpgStar TV ekranlarında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı karakterini canlandıran Bensu Soral güzelliğiyle herkesi büyüledi. Muhteşem bir yaz dizisi olan Tatlı Küçük Yalancılar'da rol alan Bensu Soral kimdir? Biyografisi, fotoğrafları, yaşı, boyu ve tüm merak edilenler haberimizde bulunuyor. Star TV'nin yaz aylarında izleyicisiyle buluşturacağı dizilerden bir tanesi Tatlı Küçük Yalancılar. Aksiyon ve koşturmaca dolu dizide birbirinden güzel oyuncular rol aldı. Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizinin başrol oyuncularından Bensu Soral'da herkes tarafından merak edilen isimler arasındaki yerini aldı.
BENSU SORAL KİMDİR?
Bursa doğumlu olan Bensu Soral, Vicdan dizisiyle kasıp kavuran genç oyuncu hala aynı dizide hızla devam etmektedir. 22 Yaşında olan genç oyuncuya yardım eli kardeşi oyuncu Hande Soral olan kız kardeşinden geldi. Bir yandan dizide oyunculuğunu devam ettiren Bensu Soral, bir yandan’da Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü’nde eğitim görmektedir.
 
Üst