1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Tavşanlı Göbel kaplıcaları

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

göbel kaplıcaları tavşanlı kaplıcaları tavşanlı göbel dereli kütahya Tavşanlı Göbel kaplıcaları hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyorum [​IMG]
    Su sıcaklığı :35°C
    Tavşanlı İlçe’sine bağlı Göbel Köyü yakınındadır. Suyun üzerinde üç havuzlu bir hamam vardır. Çocuk felçleri, kırık çıkık, romatizma hastalıklarında banyosundan faydalanılır. Tavşanlı’ya 7km. uzaklıktadır. Lojmanları vardır.

Tavşanlı Göbel kaplıcaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilgın kaplıcaları

Ilgın kaplıcaları

ılgın kaplıcaları Ilgın kaplıcaları ve kaplıca özelliklerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : konya Su sıcaklığı :42°C Ilgın ilçesine 2 km. uzaklıktadır. Konya-Akşehir yolu üzerindedir. Ilgın kaplıcalarının tarihi çok eski yıllara uzanır. Romalılar döneminde işletilen kaplıcalar, Bizanslılar döneminde de varlığını sürdürmüş, Selçuklular döneminde başkent Konya’nın değerli bir su...
  2. Sart kaplıcaları

Sart kaplıcaları

sart kaplıcaları sart kaplıcaları salihli Sart kaplıca ve kaplıca genel bilgilerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : manisa Su sıcaklığı :52°C Salihli ilçesine 11 km. uzaklıkta, Bozdağ eteklerinde yüksekçe bir yamaçtan kaynar. Yakınında Hamam köyü bulunur. Sart istasyonuna 5 km. uzakta, bulunduğu yer yüksek çınar ağaçları arasındadır. Sart kaplıcaları, belki de dünyanın en eski...
  3. Cuma Kaplıcaları

Cuma Kaplıcaları

Cuma kaplıcaları ve kaplıca özellikleri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Bulunduğu yer : izmir Su sıcaklığı :55°C Seferhisar ilçesine 15 km. uzaklıktadır. Kovacık Dağı yamaçlarından dere boyunca devam eden bir çatlaktan kaynar. Birkaç kaynak vardır. En önemlileri Uyuz Ilıcası, Gelinboğan ve Ahmetçi Hamamı’dır. Her üç kaynağın da romatizma ve kadın hasatlıklarına etkin şifa niteliği...
  4. Tavşanlı labirent oyunu

Tavşanlı labirent oyunu

Meleklerim harika bir flash oyun var sırada... Bir tavşanımız var ve biz onu diğer tavşana götürmeleyez... ama bir labirentin içinden ve tuzaklara deymeden =) Kolay gelsin: Epic Fail - MochiGames
  5. Pofuduk Tavşanlı Pijama Modelleri

Pofuduk Tavşanlı Pijama Modelleri

bayan pijama takımı takımları modelleri gecelik seçenekleri burada meleklerim. İnsanın sağlıklı uyuması için yatağın rahatlığı kadar ne giyip yattığı da önemlidir. Pijama ya da gecelik; ne giyersek giyelim mevsime ve bize uygun olmalı ki rahat bir uyku çekelim. Pamuklu gecelikler en sağlıklı olanlarıdır. Tabi dümdüz beyaz pamuklu gecelikler giyip yatın demiyoruz. Demediğimiz gibi size...

Sayfayı Paylaş