Tavuk_kavurma İle Röportaj

süper olmus yaww cok hosuma gıttı...basarılı bır calısma....tebrık ederım devamıı merakla beklıyorum şulecım.....

Şule'cim çok hoş olmuş. Renkli bir fikir ve yine aynı derece de renkli bir konu. Tebrik ederim. :)

Fakat bence, soruları biraz daha geniş ve zengin tutabilirsin. Örneğin, hobiler, fobiler, sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyler. Kullandığınız parfüm, tavsiye ettiğiniz kozmetik markalar, bu giyim içinde geçerli. Sevdiğiniz ve sevmediğiniz karekterler vs vs... Aklına gelebilecek tüm sorular. :)

Ayrıca, bir de yazılım hatalarına dikkat edelim lütfen:) Sorular ve cevaplar daha düzenli olursa, konuya ilk girişte zengin ve okuması daha net olur :)

Başarılı bir çalışmaya imza atmışsın, ellerine sağlık canım :)

hımm tuttum bu röpörtaj olayını tebrik ederim şule devamını heyecanla bekliyorum hadi bakalım rastgele...:D

Ya tamamda her hafta ki kişiyi senmi seçeceksin nasıl oluyo peki? yaff merakım çatladı şimdi çatırtt die:)

bak ne dicem aslında bide fotosunuda koysaydın bi köşeye bence güzel olurdu ... tabi herkez koymak istemez sorun olmayan kişilerinkini koysak olmamı sulemmm.... karışmak gibi olmasın tabi ama ...

Tavuku uzun bir süredir tanıyorum hiç bu kadar mütavazi ve ciddi olduğunu görmemiştim sankim şuleyi bir an önce başımdan gitsin gibisine vermişsin cevapları tavukum kavurmam:DŞaka bir yana harbiden güzel olmuş ikinizinde yüreğine sağlık

Ha bu arada tavuk beni yolacakmışsın bayrama yakın yolda temiz temiz girem bayrama iyi olur :D

Ya tamamda her hafta ki kişiyi senmi seçeceksin nasıl oluyo peki? yaff merakım çatladı şimdi çatırtt die:)

bak ne dicem aslında bide fotosunuda koysaydın bi köşeye bence güzel olurdu ... tabi herkez koymak istemez sorun olmayan kişilerinkini koysak olmamı sulemmm.... karışmak gibi olmasın tabi ama ...

olabilir tabiki canım neden olmasın...resmini vermek isteyen röportaj sırasında söyler bende konuya koyarım :)

Herkes için yeni bir başlık mı açacaksın Şulecim, çünkü burası yorum doldu, sonra röportajlrı ara ara bulamıcaz !...

Geri