Taze nane anne sütünü keser mi

A

AhsenXXX

Forum Okuru
Taze nane anne sütünü keser mi
Taze nane anne sütünü keser mi yenmemeli mi

Merhaba

3 aylık bebeğim var ve emziriyorum Bir arkadaşım taze nane yemek sütünü keser diyor taze nane ben salatalarda kullanıyorum seviyorum ve tüketiyorum. Gerçekten taze nane yemek benim sütünü keser mi. Hatta kısır falan yapıyoruz salatalarda kullanıyoruz birçok şey de kullanıyoruz taze naneyi taze nane emziren annenin sütünü keser mi kısaca bunu sormak istedim

Merhaba

Taze nane emziren annelerde anne sütünü keser mi diye soruyorsun anne sütünü kesmezse de miktarını azaltır sütün kalitesini bozar bebeğiniz emmeyi reddedebilir. Yani taze naneyi tüketmemenizi tavsiye ederim. Sadece taze nane değil maydanoz da aynı etkiyi yapar anne sütünün kalitesini bozar miktarını da azaltır
Bu yüzden taze nane ve maydanoz tüketmezseniz daha iyi olur. Uzmanlar bu tarz aromatik bitkilerin emziren anneler tarafından tüketilmemesini öneriyorlar. Unutmayın yediğiniz her şey sütünüzü geçiyor ne yerseniz sütünüz de mutlaka yediğinizden bulunuyor . Bu yüzden yediğiniz içtiğinize dikkat etmeli sağlıklı beslenmeli sütünüzü arttırıcı besinler almalısınız.

Son düzenleme:
Geri